Şimdi Ara

Toshiba 42xv635d Sipariş Verdim Sizce İyimidir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Toshiba 42xv635d sipariş verdim,sizce nasıldır arkadaş, SD yayınları bile Hd görüntüsünde izleyince, kararımı bu tvden yana kullandım,sizce nasıl bir televizyon ?

• Doğru bir tercih+
    Fiyatını umarım uygun aldın!

İlgili başlığı var oradan takip edersin+
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Doğru bir tercih+
    Fiyatını umarım uygun aldın!

İlgili başlığı var oradan takip edersin+

Aslında tercihimi panny 42v10 dan yana kullanıcaktım ama malum bulmak çok güç,bende tercihimi tosh42xv635d den yana kullandım 2400 lira ya taksitle aldım.
  • Ancak bahsettiğin panel ile bu aynı kulvarda olan paneller değildir birisi PDP diğeri LCD!!!

Çıplak gözle izleyipte içine sindiyse OK dir+

V1/G1 lerde çok güzel paneller ama bunlar 2009 Model ve artık bitti gibi!
    2010 larıda gelmeye başladı,sen sanırım daha F/P bir panel almak istedin++
  • Bimeks'de sanki fiyatı daha uygun gibi hatirliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 18 Nisan 2010; 20:13:07 >
  • quote:

Ancak bahsettiğin panel ile bu aynı kulvarda olan paneller değildir birisi PDP diğeri LCD!!!

Biliyorum ikisininde ayrı teknoloji olduğunu, benim amacım hem sd,hem ps3,hemde pc performansıyla beni yola bırakmayacak bir ürün arıyordum, bahsettiğin gibi bu fiyata alınabilecek en iyi performans veren cihazı seçtim sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Bimeks'de sanki fiyatı daha uygun gibi hatirliyorum.

Bimeks çakallık yapıyor sanırım 1880 civarında yazıyodu sitede bu fiyata bu cihazı bırakın türkiyede,yeryüzünde bulabilmek imkansız :) aradığımdada stoklarda yok dediler,istanbulbilişimvari hareketler bunlar :D
  • Bu arada bilginiz olsun örneğin Teknosa/Bimeks Tosh veya bazı panelleri ya Maliyetine yada Zararına satıyor,uyanık olursanız yada teşhir
    filan demezseniz çok güzel rakamlara panel alabileceksiniz bunlardan,İB ilede bunları karıştırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: haokan

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Bimeks'de sanki fiyatı daha uygun gibi hatirliyorum.

Bimeks çakallık yapıyor sanırım 1880 civarında yazıyodu sitede bu fiyata bu cihazı bırakın türkiyede,yeryüzünde bulabilmek imkansız :) aradığımdada stoklarda yok dediler,istanbulbilişimvari hareketler bunlar :D

sitesinde siparis ver aktif. Yani stokta var gozukuyor, aradıgınız magazada olmayabilir. Stokda olan magazalar yazıyor.
  • Gece 12 den sonra kampanya bitti. 2000 tl oldu sitede.
  • arkadaşlar bende 42xv635d teknosada gordum 1600 diyorlar 10 taksıtte yapıyorlar. yanlız tek kalmıs ve teshır urunu sizce alınır mı?... bırde bunun usb si 500gb hdd okuyabıliyor mu?
    kasa olarak bıraz kaba bı urun aslında ama goruntu tatmınkar geldi 4 ay sonra evlenıyorum yoksa erken mı davranırım bu urunu almakla beklersem daaha ıyı urunu ucuza alabılırmıyım?? fazla kararsızım
  • Ben aldım bu televizyondan.Harika.HD kalitesi mükemmel zaten +
    SD yayınlarda Dreambox 500s bagladım (scart kablo ile) hafif pürüzlü.Çanaktan , LNB den yada koaksiyel kablodan olabilir diye düşünüyorum.Koaksiyel kablo biraz eski.Bu akşam scart kabloyu değiştirip scart to rca kablo ile denicem.İzlenimimi sizlerle paylaşacağım..
  • quote:

Ancak bahsettiğin panel ile bu aynı kulvarda olan paneller değildir birisi PDP diğeri LCD!!!

bimekste de paralel satıyorlar, alırken dikkat etmek lazım çünkü refurbished ürünleri sıfır diye çok satıyor
    ve iade almıyor hediye çeki veriyor çakallar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.