Şimdi Ara

Toshiba 40XV733 V.S. Samsung LE-40C650

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Toshiba 40XV733 ve Samsung LE-40C650 arasında kararsız kaldım. f,yat ve performans olarak düşünürsen bana bu iki ürünü kıyaslarmısınız. Samsunglara pek güvenmiyorum. genelde görüntülerinde aşırı bir netlik ve insanların yüzüne yağ sürülmüşte kaymaklaştırılmış gibi rahatsız edici bir his var . Bu modelinde de öyle kötü bir görüntü varmıdır acaba? Bu iki ürünü kıyaslarken Samsung un USB den film oynatabilme özelliğini kıyaslamaya katmayın lütfen. benim için öncelik görüntü kalitesi ve marka güvenilirliği. Eğer bu iki modeli kullanan kullanıcılar varsa onların yorumda bulunmaları daha iyi olacaktır. şimdiden hepinize teşekkürler. Bu arada Genelde normal tv kanallarınıda izleyeceğim. normal tv izleme performansı olarak sanırım toshibadaki resolation+ özelliğinden dolayı bu tv daha iyi. bu konuda da yorum yaparsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mulder_x -- 7 Ağustos 2010; 11:22:39 >

• hiçkimsenin fikri yokmu?
  • samsung derim dina var kontasrtı daha yüksek.samsungda usb girişleri var ve desteklediği ddosya formatlarıda gayet çok.samsungun seside bildiğim kadarıyla tosh dan daha i6yi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.