PATLATILAN BALON: 0
BALONLARI KAPAT

Yüzbaşı
04 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
iş yerinde ve cep telefonum 3g de iken tüm şirket maillerim sorunsuz olarak geliyor. Dünden beri evin internetinde hiçbir ayarı değiştirmediğim halde wirelesstan cep ve bilgisayarımı bağladığımda şirket mailleri outlooktan ve cepten gelmiyor. gönder/al yaptığım halde güncellenmiyor. evden dışarı çıktığımda cebim 3g' den bağlanınca tüm mailler cebime düştü ve o anda evdeki internetten kaynaklandığını anladım. iki gündür bu sorun deva ediyor. İnternetimde sorun yok, çünkü tüm siteleri rahatlıkla açabiliyorum. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?
MW600 kulaklığım var, fakat sol kulaklıktan ses gelmemeye başladı. bildiğiniz gibi orjinal kulaklığı kısa kablolu, fakat piyasa da kısa kablolu kaliteli bir kulaklık bulamadım. bildiğiniz, önerebileceğiniz iyi bir kısa kablolu kulaklık varsa sevinirim. Kulakiçi olursa sevinirim.
Merhaba arkadaşlar, bende 3d olmayan bir lcd tv var. Deneme amaçlı 3d film indiiyorum. Filmin görüntüsü ortadan ikiye ayrılmış, sağda ve solda ayrı görünrüdür. Bu şekilde olan bir görüntüyü izleyebileceğim bir gözlük var mı ya da ben 3d olmayan tvimde bu 3d film izleyebilir miyim? Deneyen arkadaşlar varsa yorum yazabilirseler sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. işletim sistemim win7. daha önceleri yaşamadığım bi sıkıntı yaşamaya başladım. format attığım halde düzelmedi. bir süredir sürekli kullanmaya başladığım ve kastırabileceğini düşündüğüm programlar utorrent ve kaspersky.

sorunum şu:
film izlerken (dosya uzantısı yada kodeci önelmi değil, hepsinde yapıyor) 10-15dk.da bir görünüt tıkanarak ilerliyor 1 yada 2 sn kadar. sonra görüntü hızlanıp kaldığı yerden düzgün bir biçimde devam ediyor. oyunlarda da aynı şekilde görüntüyle birlikte sesde de tıkanmalar oluyor. oyunu kesmiyr. durdurmuyor oynamaya devam ediyor.

başta sadece filmlerde sanmıştım kodec yüklüyorum yine aynı, tüm kodecleri siliyorum yine aynı.filmlerde sesde bi sdıkıntı olmuyor.sadece görüntü tıkanıyor ses devam ediyor sonra ses önde olduğundan tıkanıklık geçince görüntü hızlanıp sese yetişiyor ve normale dönüyor. bu olay yaklaşık en fazla 3 yada 4 sn kadar sürüyor. 15dk sonra tekrarlıyor.

ekran kartının güncel driverınıda yükledim ama düzelmedi.

yardımcı olursanız sevinirim.

uzun süredir bu sıkıntı var ama artık rahatsız etmeye başladı. neyden sonra oldu bilmiyorum. ama daha önceleri hiç böyle bi sıkıntım yoktu.

lge500
2,20ghz işlemci
2.00gb ram
GEForce 8600M GS 256mb harici ekran kartı.

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar evleniyorum ve beyaz eşya alacağım. buzdolabında bosch' un çift kapılı buzlu altta olan bir modeli var, o hoşuma gidiyor. dondurucu kısmı altta olan buzdolaplarını önerirmsiniz? kullnananınız varmı? kötü yönleri nelerdir. çünkü dolap kısmı güzel soğutmuyor ortası faklı ısı altı üstü farklı ısıda oluyor gibi şeyler duydum bu modellerde. doğrumudur?

Çamaşır makinesinde nelere dikkat etmek lazım. hangi özellikler olmalı? 7kg kapasiteli ve 1000 devirin yeterli olacaqğını düşünüyoruz.

Aynı şekilde bulaşık makinesinde de nelere dikkat etmeli. ne özellikler olmalı? 3 programlı düşünüyoruz.

yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba Arkadaşlar. Toshiba 40XV733 ve Samsung LE-40C650 arasında kararsız kaldım. f,yat ve performans olarak düşünürsen bana bu iki ürünü kıyaslarmısınız. Samsunglara pek güvenmiyorum. genelde görüntülerinde aşırı bir netlik ve insanların yüzüne yağ sürülmüşte kaymaklaştırılmış gibi rahatsız edici bir his var . Bu modelinde de öyle kötü bir görüntü varmıdır acaba? Bu iki ürünü kıyaslarken Samsung un USB den film oynatabilme özelliğini kıyaslamaya katmayın lütfen. benim için öncelik görüntü kalitesi ve marka güvenilirliği. Eğer bu iki modeli kullanan kullanıcılar varsa onların yorumda bulunmaları daha iyi olacaktır. şimdiden hepinize teşekkürler. Bu arada Genelde normal tv kanallarınıda izleyeceğim. normal tv izleme performansı olarak sanırım toshibadaki resolation+ özelliğinden dolayı bu tv daha iyi. bu konuda da yorum yaparsanız sevinirim.
Arkadaşlar. laptopumun içini açıp fanını manını tamamen temizlemek istiyorum, daha önce farklı laptopların içini açıp temizlemiştim ama lg e500 modelini ilk kez açacağım o yüzden bu modelin sökümünü resimli anlatan bi internet sitesi falan varmı?daha önceki söktüğüm laptopların sökümünü resimli olarak inetrnetten bulmuştum ve ona göre sökmüştüm. hiçbir sorun yaşamadan çok rahat söktüm. bunda da bi sorun yaşamak istemediğimden dolayı resimli bir anlatım istiyorum. forumda arattım ama bulamadım. yönlendirirseniz çok sevinirim.
merhaba arkadaşlar. benim eski masaüstü bilgisayarımın ide hdd ini uzun süre önce sökmüştüm ve kullanmıyorfum. geçenlerde onu laptopumda kullanmak için bir hdd kutusu aldım ve ona bağladım. fakat önceden 80gb olan hdd imi 30gb gördü. formatladım olamdı, disk yöneticisine girdim, bölümü sildim yeni bölüm oluşturdum olamdı. bi masaüstü bulup ona içinden ide olarak bağladım ve disk yöneticisine girip aynı işelmleri denedim yine olmadı. ben bunun nasıl tekrar 80gb olmasını sağlarım? bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar. ben yeni bir hdd kutusu aldım. elimde eski masaüstümden kalma hdd im vardı ve boyutu 80gb idi. fakat hdd kutusuna taktığıda bu hdd'imi 30gb olarak gördü. format atmama rağmen bu değişmedi. bunun nedeni ne olabilir. bunu nasıl düzeltebilirim. sanırım ben bu hdd imi masaüstünde kullanırken ikiye yada üçe bölüp o şekilde kullanıyordum. böldüğüm zaman c: ye ayırdığım kısımı algılayıp sadece o kısmı gösteriyor olabilirmi? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
merhaba arkadaşlar. bu sorunumun çözümünü hiçbir yerde bulamıyorum. hatta zamanında bu sitedede bu sorunuma cevap alamamıştım, umarım daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirler. ben lg e500 model laptop umu s-video çıkışından tv ye bağlıyorum fakat görüntü siyah beyaz geliyor. pal ve ntsc ayarlarının tümünü ve tüm ülkeri teker teker denedim ama kesinlikle bir değişme olmuyor. sorun işletim sisteminde olabilir diye düşünüyorum. işletim sistemi vista. benim masaüstü bilgisayarım xp ve masaüstünü sorunsuz olarak ve renkli bağlayabiliyorum, ama aynı tv ye lapopumu renkli bağlayamıyorum. bana bunun çözümünü bilen varsa lütfen anlatsın.

şimdiden ilgilenen herkese çok teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:

Xperia Arc
Hakkımda:
The Truth Is Out There

Trust Noone

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 470
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 31.156 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.