Şimdi Ara

Vestel smart TV internete bağlanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
1
Favori
99.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde vestel smart TV var (sanırım 50pf7070 modeli) televizyonda wifi yok bende kablo ile bağladım ancak internet tuşuna basınca internete bağlanılamadı ayarları kontrol edin diyor ağ ayarlarında bağlandı diyor ama bağlanmıyor. Şorun ne olabilir?

• Kullanma kılavuzuna bakınız tv interneti destekliyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-omer-professional

Kullanma kılavuzuna bakınız tv interneti destekliyormu

Elbette destekliyor. Desteklemese internet portu neden olsun ki.
  • Peki bağlantı kablosunda bir sorun olabilirmi?
  • quote:

Peki bağlantı kablosunda bir sorun olabilirmi?

Hayır. Çünkü TV bağlandı diyor fakat internete göremiyor diyor. Servis çağırfık zaten gelip bakarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

quote:

Peki bağlantı kablosunda bir sorun olabilirmi?

Hayır. Çünkü TV bağlandı diyor fakat internete göremiyor diyor. Servis çağırfık zaten gelip bakarlar

hocam ıp almıyor makine modemin dhcp ayarlarıyla oynanacak aynısı oldu öyle düzelttim
  • İp alıyor
  • quote:

İp alıyor
    ama yanlış alıyor 169lu bişey alıyor dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gavuzla

Evet aynen dediğiniz gibi. Sanırım sizdede aynı TV den var ve sizde aynı sorunu yaşamış,çözmüş gibisiniz.
  • quote:

quote:

Evet aynen dediğiniz gibi. Sanırım sizdede aynı TV den var ve sizde aynı sorunu yaşamış,çözmüş gibisiniz.

hocam evde değilim şimdi çözdüm modemden çözdüm dhcp ayarlarından çözdüm ordaki ip aralığını ayarlayarak da şimdi anlatamıyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

hocam evde değilim şimdi çözdüm modemden çözdüm dhcp ayarlarından çözdüm ordaki ip aralığını ayarlayarak da şimdi anlatamıyorum :)

Anlatırsanız sevinirim

• Bizde bu modelin 40'' ni düşünüyoruz. Görüntü kalitesi nasıl. Sanırım internet problemi cozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatem1980

Bizde bu modelin 40'' ni düşünüyoruz. Görüntü kalitesi nasıl. Sanırım internet problemi cozuldu

Maalesef problemi hala çözemedik.
    Görüntü kalitesi fiyatına göre çok iyi. Full hd 1080p. 2usb portu 4hdmi girişi. Dahili hd uydu.wifi yok.kablosuz aparat ile oluyor. Görüntü ayarıyla biraz oynarsanız mükemmel gözüküyor. Yani rahatlıkla alabilirsiniz
  • YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    F/p ürünü olarak değerlendirilebilir sanırım . 980 tl civarına geliyor. Bütçeyi düzeltir düzeltmez alacagim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatem1980

F/p ürünü olarak değerlendirilebilir sanırım . 980 tl civarına geliyor. Bütçeyi düzeltir düzeltmez alacagim

Aynen tan bir f/p ürünü
  • gecen akilli telefondan baglanarak girdim smarti mukemmel tabletide bagladim klavye ve mause gerek kalmiyor tabletten milliyete basiyom sak tvi aciyo.
    2013 agustostan beri internet bekliyom senesi geldi hala baglamadilar.
  • Aynı problem ben dede var... Kablosuz denedim , baglandı fakat internete girmedi, kablosuz denedim sonuç aynı, ne yapıcaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiprens

Aynı problem ben dede var... Kablosuz denedim , baglandı fakat internete girmedi, kablosuz denedim sonuç aynı, ne yapıcaz..
    aynı sorun bağlanıyordu modem değişti şimdi gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosx

aynı sorun bağlanıyordu modem değişti şimdi gitti

Alıntıları Göster
    aynı sorun bende de var, televizyonun ayarlarından baktığımda bağlı yazıyor, kablo falan herşey bağlı, internette var pc den telefondan bağlanıyorum. ancak tv de bağlı yazmasına rağmen ayarlarınızı kontrol edin diyor ve bağlanmıyor. yardım edecek birisi varsa şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertarikakyigit

aynı sorun bende de var, televizyonun ayarlarından baktığımda bağlı yazıyor, kablo falan herşey bağlı, internette var pc den telefondan bağlanıyorum. ancak tv de bağlı yazmasına rağmen ayarlarınızı kontrol edin diyor ve bağlanmıyor. yardım edecek birisi varsa şimdiden teşekkürler..
    Bugün bu sorun bende de başladı. Tv kablosuz modeme bağlı diyor. İp falan alıyor hatta dlna ile tv'de Video bile oynatıyorum ama internet düğmesine basınca internet ayarlarınızı kontrol edin diyor. TV'yi sıfırladım ama sorun çözülmedi. Lütfen yardım edin. Tv den youtube bağlantısı yapmak istiyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.