Şimdi Ara

Torrent Programları Güvenilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
13.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DH üyeleri Torrent programlarını sorunsuzca kullanabilirmiyim veya bilgisyarıma zarar verir mi güvenilirmidir ?

• Hangi yazılımı kullanacağınıza bağlı.
    uTorrent i öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus38

Hangi yazılımı kullanacağınıza bağlı.
    uTorrent i öneririm.

evet u torrent kullanacağım fakat bazı dostlarım programın virüslü olduğunu söylüyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: valiantr50

quote:

uTorrent i öneririm.

evet u torrent kullanacağım fakat bazı dostlarım programın virüslü olduğunu söylüyor .

Yazılım açık kaynak kodlu olduğu için 3. kişiler tarafından değiştirilip tekrar indirmeye sunulabiliyor. Kendi sitesinden indirmeniz daha faydalı olacaktır
  • quote:

quote:

quote:

uTorrent i öneririm.

Yazılım açık kaynak kodlu olduğu için 3. kişiler tarafından değiştirilip tekrar indirmeye sunulabiliyor. Kendi sitesinden indirmeniz daha faydalı olacaktır

anladım fakat benim soruma hayla cevap alamadım u torrent indirsem her hangi bir sorunla karşılaşırmıyım bilgisayarımla iligili.

• quote:

quote:

quote:

quote:

uTorrent i öneririm.

anladım fakat benim soruma hayla cevap alamadım u torrent indirsem her hangi bir sorunla karşılaşırmıyım bilgisayarımla iligili.

Hayır dostum bir sıkıntı olmaz.
    Birçok kişi kullanıyor zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

uTorrent i öneririm.

Hayır dostum bir sıkıntı olmaz.
    Birçok kişi kullanıyor zaten.

Bilgilerini benimle paylaştıgın için teşekürler.

• Hepsi iyi değil dostum kullandığım yok fakat iyi araştır derim virüsü en çok bu yollarla alıyor PC
  • güvenli sitelerden download yaparsan sorun yaşamassın 4 senedir torrent kullanıyorum hiç sorun yaşamadm
  • ben senelerdir utorrent yada bittorrent kullanıyorum ikisinide kendi sitesinden indirip kuruyorum sorun yaşamadım..
  • virüsler torrent programından değilde indirdiğiniz dosyalardan bulaşır genellikle. o yüzden güvenilir sitelerden olumsuz yorum olmamış dosyaları çekmeye gayret edin bişey olmaz.
  • utorrent zararsızdır, ancak utorrent yardımıyla indirdiğiniz dosyalar zararlı olabilir. Bu yüzden indireceğiniz sitelere dikkat ettiğiniz sürece bir sorun olmaz.
  • Yıllardır torrent programları kullanıyorum. Herhangi zararlı bir yanlarını görmedim. Özellikle utorrent'i öneririm bende. Önemli olan ne indirdiğin daha çok. Kaynaklar ve çektiğin dosya, program vs dogruluğu.. utorrent'i rahatlıkla kullanabilirsin.
  • arkadaşlar bende mediaget kullanmaya başladım şuanda dosya iniyor utorrent bende virüs buldu oyüzden kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yo_Sun

arkadaşlar bende mediaget kullanmaya başladım şuanda dosya iniyor utorrent bende virüs buldu oyüzden kullanmıyorum

mediaget kraldır arkadaşlar utorrentten üstün özellikleri var
  • uTorrent'te virüs kesinlikle yoktur, resmi sitesinden güvenle indirebilirsiniz.
  • farketmez emin olmak için dosyayı indirdikten sonra virüs taraması yapın hani bi yamuk olursa diye
  • uTorrent i kesinlikle öneririm. Bütün indirmelerimi ordan yapıyorum bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.
  • utorrent

indirdiğiniz sitelere dikkat edin.birde utorrent veya bitorenti sitelerinden kesinlikle sitelerinden indirin.
  • quote:

DH üyeleri Torrent programlarını sorunsuzca kullanabilirmiyim veya bilgisyarıma zarar verir mi güvenilirmidir ?

Toorent proglari zararsizdir ama ki indirdigin torent dosyalar seni bitirebilir cunku
    Cogu anti virus programi torent dosyalarindaki kucuk virusleri(truva.tojen) gibilerini gormez caktin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.