Şimdi Ara

topraktan sarı bir sıvı çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.Karadenizliyim Ordunun Samsun sınırında bulunan fındık bahçemizde bi su kaynağı var ve bunun hemen yanında ilginç bi kaynak daha var.Yaz kış hiç kurumayan bu kaynak sarı bir yapıya sahip cilalanmış gibi....normalde bahçelerimizin toprağı siyah-kahve rengidir.internetten görsel arattım ama benzer bi görüntü bulamadım.bi fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? yıllardır merak ettiğim bir konudur.

• kanalizyon sızıntı yapmıştır
  • altın olabilir bir araştırtın.
  • Örnek alıp sağlık Müdürlüğüne getirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

kanalizyon sızıntı yapmıştır

kanalizasyon ihtimali yok,dağın başı...
  • Ss varmi merak ettik

• bahçeyi kaça satarsınız?
  • mazottur
  • Adresi yazarmisin ss de olur.

• kurumayan balgamdır
  • Bizim yaylanın derinliklerine doğru inince tup turuncu bir su akıyor dağın içerisinden böyle çapı 20 30 cm çıkan yerin. kapalıydı hatta biz açtık tekrar çamur felan dolmus içerisi akmaya devam etti suyla karısmıyo ne olabilir ki acep
  • Kükürt
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD2

Bizim yaylanın derinliklerine doğru inince tup turuncu bir su akıyor dağın içerisinden böyle çapı 20 30 cm çıkan yerin. kapalıydı hatta biz açtık tekrar çamur felan dolmus içerisi akmaya devam etti suyla karısmıyo ne olabilir ki acep

Zeytinyağı.
  • kayısı suyu

• quote:

Orijinalden alıntı: erkut17500

quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD2

Bizim yaylanın derinliklerine doğru inince tup turuncu bir su akıyor dağın içerisinden böyle çapı 20 30 cm çıkan yerin. kapalıydı hatta biz açtık tekrar çamur felan dolmus içerisi akmaya devam etti suyla karısmıyo ne olabilir ki acep

Zeytinyağı.

toprağın içinden turuncu renkte zeytin yağı ? hmm ok nse bız szı arycaz .s.s

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksea_55

quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

kanalizyon sızıntı yapmıştır

kanalizasyon ihtimali yok,dağın başı...

dagda bi evin tuvalet(ismini unuttum) kuyusundan sizmis olabilir

• kanalizasyon vs ihtimali çok çok düşük,biraz daha ayrıntılı anlatıym arkadaşar.1 metre çapında bir alandan bahsediyorum çok sığı bi gölet oluşmuş su şeffaf renkte fakat aktığı yer ve çevesi sarı cilalı bi toprak.dokunduğunuz zaman çabuk dağılıyor bu sarı tabaka,yapışkan falan da değil cilalanmış gibi ayrıca. bahçelerimizin altı kayalık ve taştır aslında...memlekete ilk gidişimde fotoğrafın çekip atıcam buraya:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.