Şimdi Ara

Topladıgım yeni kasa hata raporu veriyor .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir sistem kurdum fakat ne yazıkki hata raporu alıyorum ve resetliyor kendini bilgisayar örn : bi oyun yüklüyorum veya program onu açtıgımda hata raporu gönder , gönderme penceresi açılıo ve resetliyor kendini bilgisayar :( daha şimdi kurduk bilgisayarı xpyi şimdi yükledik ve hemen oldu 1 gün bile geçmedi üstünden nedeni nedir ?(ve GTA san andreas ta bile takılmalar oldugunu gördüm fakat bilgisayar normalde çok hızlı yani oldugu gibi ama oyunda neden böyle yaptı ? ] [sistem : core2duo E7200 , asus p5vm-mx serisi , samsung sata 160gb , dvd-rw lg sata , ram 1 gb 533mhz ]

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim .

• Pc cok uyumsuz bnce sorun ondandır . hata raporu vermesnn oyunlarn acılısnda yha oyunun yanlıs eksik yuklenmsi yda snn ekran kartıla ilişkisi war. topladıın pc ye driverları inndirdinmi basska bi oyun yuklince aynı sorun vermiosa muhtelemn pc dendir. ama her oyunda weriosa pc uyusmazlıdıqı dedmiz sorun wardıı. yda pc ozellikleri yeterli diildir. tabii baktıımda 532 mhz dion 532 mhz hız olarak cok yawas :S walla sorun kafana qore pc almndandır...
  • pc nin uyumsuz oldugunu düşünmüyorum , oyunların bazılarını çalıştırıyo bazılarını çalıştırmıyor , ekran kartım onboard 256Mb , driverleri tamamen yüklü ve 533Mhz ram'a ait işlemciye değil ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.