Şimdi Ara

Topçunun tillahı Josef de Souza. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
2
Favori
10.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

beyler hatırlarsanız luganoda ilk geldiğinde ilk maçlarında rezil oynamıştı diyorduk rezalet adam aldık kazık yedik falan diye adam sonradan patlama yaptı efsane oldu souza tam tersi olabilir veya olmayadabilir o yüzden bütün yeni transferleri hemen eleştirmemek lazım buna vitorda dahil haaaaa kasım ayından sonrada bi ışık yoksa takımda o zaman vurun

Lugano Güney Amerikanın en iyi defansı seçilerek ve Uruguay Milli Takımı kaptanı olarak geldi,sapla samanı karıştırmayın.

Öte yandan konuyu açan arkadaş için Souza Fener tarihinde gördüğü en iyi orta sahalardan biriyse yaşı oldukça küçüktür demek oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Razumihin-

quote:

beyler hatırlarsanız luganoda ilk geldiğinde ilk maçlarında rezil oynamıştı diyorduk rezalet adam aldık kazık yedik falan diye adam sonradan patlama yaptı efsane oldu souza tam tersi olabilir veya olmayadabilir o yüzden bütün yeni transferleri hemen eleştirmemek lazım buna vitorda dahil haaaaa kasım ayından sonrada bi ışık yoksa takımda o zaman vurun

Lugano Güney Amerikanın en iyi defansı seçilerek ve Uruguay Milli Takımı kaptanı olarak geldi,sapla samanı karıştırmayın.

Öte yandan konuyu açan arkadaş için Souza Fener tarihinde gördüğü en iyi orta sahalardan biriyse yaşı oldukça küçüktür demek oluyor.

Yaşım 20. " Bu adam Fenerbahçe tarihinde gördüğüm en iyi(?) değil en temiz ortasahalardan" dedim. Sapla samanı karıştıma demişsin ama iğneyi kendine batır çuvaldızı başkasına. En temiz, en iyi çok farklı şeyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam benim de 20 21,küçüklükten beri izlemişsindir bilmiyorum yani ayağı temiz olmaksa maksat Maldonadonun da temizdi ayağı.Souza konusunda fazla gaza geldik bence taraftarlarca daha sakin kalmak lazım bekleyip görmek lazım keza takımın durumu da.Eskişehir maçı bir başlangıç devamı da gelir umarım ama çok coşkulu gördüm taraftarı yarın kötü olayda da bunun reaksiyonu çok fazla oluyor uçlarda yaşamamak lazım sakin ayağı yere basmak lazım,sıkıntılı bir şey varsa da eleştirmek lazım.

Sert çıktım gereksiz oldu özür diliyorum.
  • garcibaba kullanıcısına yanıt
    Hücum yapamamalarının sebebi Souza'ydı. Topu kesiyo falan. Shaktar maçlarında da iyi oynamıştı ama elendiğimiz için pek göze batmadı
  • Topal devri bitti bence.Yada bu ikisi güzel anlaşırsa defansımız kapı gibi olur.Forveti konuşmaya gerek bile yok.
  • İyi olsaydı shakhtar maçında az olsa top kapardı vasıfsız komisyoncu transferi topaldan artısı yok kendinizi kandırmaya devam edin
  • Bu Topçuysa Tolgay veya Oğuzhan nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Razumihin-

quote:

kardeş yazdığımı anlamadın heralde buadam bizde ilk 5 maç çok kötü oynadı yoksa kalitesini herkes biliyordu dedik bu adam güney amerikalı kesin uyum sorunu olucak yandık diyorduk adam efsane oldu onu diyorum

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Bu oyuncularla souza yı kıyaslayamayız ayrıca oğuzhanın hep böle 1 maç iyi 3-4 maç kötü oldugu çok oldu futbolda en önemli şeylerden biride süreklilik sende 20 maç oynayan adamı kimse almaz ama sende 40 maç oynarsa değerlenir (bakınız:ozan tufan) ozan geçen sene 25 maç falan oynamış olsaydı 7m vermezdi kimse ama adamda devamlılık var . oğuzhan gibi futbolcular önemli futbolda göze hoş geliyor taraftar seviyor falan ne diyelim ozy böle devam etsin milli takımın orta saha iskeleti hazır :)
    ozan-tolgay-oguzgan-hakan-okay falan var yeni jenerasyon da
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Mesela Sabri'de Türkiyenin en iyi sağbeki
  • dün ntvsporda mehmet demirkol, souza için muhteşem deyimini kullandı,
    genel olarak Demirkolun görüşlerini beğenirim (ara sıra kendini garantiye almak adına, tedbirli konışup evelese gevelese de)

Oğuzhana gelince,
    bir maçta ilah edildi, aslında Oğuzhana değil, rakibin orta sahq ve defansına bakılması lazım.
    Bence o maçta 3.5 asisti yapana değil, yaptırana bakacaksın.
    Hatta fizik olarak zayıf bir oyuncuya bu kadar uzak ve temassız savunma yapmak intihar etmektir diye de iddialı bir görüş yazayım.

ilerki maçlarda göreceksiniz,
    saman alevi yanığ sonunda sönecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ihtiyaç fazlası bir oyuncu.
    O bölgede Mehmet Topal ve Meireles aynı görevin oyuncuları. Mehmet Topal gibi istikrarı yüksek bir oyuncu varken 8 milyon Euro'ya daha faydalı bir transfer yapılabilirdi.
    Mesela Tarbzonsporlıu Mbia bizim için ilaçtı.

Futbolda ikili mevkiler vardır. sağbekisağ açık, sol bek sol açık, stoper tandemi, orta saha ikilisi. Mehmet Topal ve Souza ayrı ayrı iyi oyuncular. Ama asla iyi bir iklili değil. Su anda Fenerbahçe'de Ozan Tufan alternatifsizken kesici ortasahada 3 isim var. Aslında Meireles eski form durumu ve performansları ile bir box to box oyuncu profilindeydi ama Feberbahçe'de bir türlü o gücüne ve devamlılığına ulaşamadığı için daha kısa mesafede oynayan bir kesici oldu.

Josef iyi bir transfer olacaksa Meireles iyi bir fiyata satılıp yerine uzun mesafe kateden Mbia, Ozan tarzı bir oyuncu alınınca iyi transfer olacaktır.
  • Yani bir iki macla hemen etiket yapistirilmaz ama benim gordugum bu adam istikrar saglar ve uzerine koyarak ilerlerse son yillardaki en iyi orta saha oyuncumuz olabilir.Kumasini belli etti cunku bos adam degil.Oguz cetini falan yasim geregi hatirlamiyorum cok kucuktum ama 90larin sonlari ve 2000li yillari goz onune koyacaksak alex disinda oyle efsanevi bir orta sahamiz olmadi Aurelio Appiah Emre ozel oyunculardi ama Souzada bunlari geride birakabilecek kumaş var,yani neden efsane olmasin
    ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Stygián

Yani bir iki macla hemen etiket yapistirilmaz ama benim gordugum bu adam istikrar saglar ve uzerine koyarak ilerlerse son yillardaki en iyi orta saha oyuncumuz olabilir.Kumasini belli etti cunku bos adam degil.Oguz cetini falan yasim geregi hatirlamiyorum cok kucuktum ama 90larin sonlari ve 2000li yillari goz onune koyacaksak alex disinda oyle efsanevi bir orta sahamiz olmadi Aurelio Appiah Emre ozel oyunculardi ama Souzada bunlari geride birakabilecek kumaş var,yani neden efsane olmasin
    ...

Kusura bakma ama josef'te efsane olabilecek bir stil yok.
    Sadece keser oyunu başlatır.

Bahsettiğin oyuncular ya üstün top tekniği, ya da üstün mücadele gücü olan oyuncular. Josef, Mehmet Topal'ın Brezilyalısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: baytar

quote:

Orijinalden alıntı: Stygián

Yani bir iki macla hemen etiket yapistirilmaz ama benim gordugum bu adam istikrar saglar ve uzerine koyarak ilerlerse son yillardaki en iyi orta saha oyuncumuz olabilir.Kumasini belli etti cunku bos adam degil.Oguz cetini falan yasim geregi hatirlamiyorum cok kucuktum ama 90larin sonlari ve 2000li yillari goz onune koyacaksak alex disinda oyle efsanevi bir orta sahamiz olmadi Aurelio Appiah Emre ozel oyunculardi ama Souzada bunlari geride birakabilecek kumaş var,yani neden efsane olmasin
    ...

Kusura bakma ama josef'te efsane olabilecek bir stil yok.
    Sadece keser oyunu başlatır.

Bahsettiğin oyuncular ya üstün top tekniği, ya da üstün mücadele gücü olan oyuncular. Josef, Mehmet Topal'ın Brezilyalısı.

Efsane olmak icin taraftari costuran bir oyuncu olmasi gerekmez.Bulundugu mevki itibariyle oyle sükse yapacak bir oyuncu degil zaten.Ki topal bu seneye kadar en saygi duydugumuz en guvendigimiz isini en iyi yapan oyuncumuzdu.Bu adam topaldan daha yetenekli daha dengeli zeki bir oyuncu.Topal zaten cok iyi bir oyuncuyken Souzanin ondan 1 -2 gomlek ustun performans gostermesi bunu da uzun yillara yaymasi onu taraftarin gozunde efsane yapar.Dedigim gibi konusmak icin henuz cok erken ama gorunen o ki bunun olabilitesi var.

• Top bu adamin ayaginda iken bi rahatlama geliyor. Pas hatasi yaptigini gormedim. Adam klas. Baroni ile karsilastiranlarin kafasini merak ediyorum bu adamin benzeri yok turkiyede

• bu maçta çok güzel oynadı çektiği şutda gol olaydı 10 numara olacaktı

@D yokmu istatik falan şenlendirelim ortamı
  • Mıknatıs gibi çekiyor topu. Baskı yaptığı rakibin, düşünmesine bile izin vermiyor uzatıyor ayağını alıyor topu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Çıkabilir

Mıknatıs gibi çekiyor topu. Baskı yaptığı rakibin, düşünmesine bile izin vermiyor uzatıyor ayağını alıyor topu.

çok uplayacağız bu konuyu çok
  • ozanla iyi ikili olabilir diye düşünüyorum. ama 4-4-2yi tercih edecekse vitor bence souzanin yaninda diego kesinlikle değerlendirilmeli özellikle şükrü saraçoğlundaki maçlarda.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.