Şimdi Ara

TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI çıkanlar buraya (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
17
Favori
468.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bonent

Muyendiz tesekkur ederız gereklı bılgıler vermıssın
    eger fırsatın olursa bugun bısıler eklıyebılırsen sevınırım
    yarın sabah yola cıkıcam gece okucam eve gelınce

neler yapmamızı tavsıye dersın,kımlere dıkkat etmek lazım
    verıcegın tüyolar falan var mı..ortam nasıl
    30 ytl lık cantanın muhtevıyatı nedır ? ona gore fazla bısı getırmıyelım
    ordakı askerler kd lere nasıl davranıyo
    ozellıkle yanımızda getırmemız gereken bısı var mı
    spor ayakkabı kesın lazım olucak sanırım
    kapıda arama sıkı mı ? yanı hıjyenık bakım urunlerını falan getırsek sorun olur mu
    kd egıtımlerı nasıl ? kastırıyolar mı yoksa normal mı
    aklına gelen seyler varsa eklersen sevınırım
    sımdıden tesekkurler ve hayırlı teskereler sana da..

Evet çok güzel noktalara değinmişsin. Seninle aynı binalarda değiliz ama ikimizde kısa dönemiz. Eğer Ankara içine tayin edilirsek belki aynı yere düşebilirz.

• Tüm tertiplerime selamlar... İsimleri not defterine kaydetmek iyi bir fikir gibi görünüyor. Yarın 58. tugay 'da olanlarla en azından görüşebiliriz diye umuyorum...

Piyade er Hasan Kızıltaş 58'İNCİ TOP.TUG.K.LIĞI ANKARA POLATLI
  • 58. Tugay saat 15;30 gibi ordayım inş

Ahmet Demir Piyade er istanbul
  • fotolar için teşekkürler
  • bende 3 gibi gitmeyi düşünüyorum adım Sezai Demir inşallah görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3U5 -- 11 Aralık 2007; 21:47:43 >
  • 00.30 itibariyle bu kardesiniz yola cikar orda gorusmek dilegiyle kendinizi iyi davranin
  • su anda ankarada odtudeyim. arkadaslarla vedalasiyorum hemde biraz sehiri gezme firsatim oldu.12.30 da baysal turizmden polatliya bilet aldim. indikten sonra servisle kapi onune kadar birakiyorlarmis. yol ucreti 5 lira.
    Ankarada serin ve hafif tiseleyen bir yagmur hakim.
  • Sakarya kıslasinda gunler gecip duruyor. Polatli icinde en rahat ve en olankli yerlerden bir yer oldugu soleniyor herkes tarafindan. saymaya devam
  • 287.dönem astek okulundan mezun oldum. 1- Sakarya kışlasının iklimi çok serttir. Sabah 3-5 nöbeti falan tutarsanız tüfek elinize yapışır. 2- bizim zamanımızda 3 tane bölük vardı eğitimde suyumuzu çıkarmışlardı. Allahtan 1 aysonra dersler başladı da kurtardık. 3- astek iseniz Derslere çalışmanıza gerek yok. Herkesi geçiriyorlar. 4-Haftasonu izinlerde daima ankaraya gidin polatlının ortamı yaramaz. 5- Sakarya kışlasında astek ve takım komutanı olduysanız işiniz çok zor. 6- Sorusu olan varsa alabilirim
  • öncelikle hepinize s.a
    arkadaşlar bende ankara polatlıya 58. top ve füze okulu komutanlığına çıkmışım hayırlısı
    topçu yazıyo bu konu hakkında bi bilgisi olan varsa yazabilirmi lütfen
    bide bonent arkadaşıma selamlar saolasın ben çok aradım şu okulun bi resmini bulamadım saolasın resimler içn
  • quote:

Orjinalden alıntı: asker88-1

öncelikle hepinize s.a
    arkadaşlar bende ankara polatlıya 58. top ve füze okulu komutanlığına çıkmışım hayırlısı
    bide bonent arkadaşıma selamlar saolasın ben çok aradım şu okulun bi resmini bulamadım saolasın resimler içn

dostum öncelikle hayırlı olsun diyelim üzülerek belirtmeliyimki gelebileceğin en kötü yerlerden birine düşmüşsün inanki buraya geldiğinde keşke doğu çıksaymış dieceksin burada elini a tsan rütbeliye çarpar devrecilik dizboyu bunlar bi yana buranın soğuyu hepsine bedeldir ama sanırım 1 a y kalacaksın burad o
    yüzden şanslısın Allah yardımcın olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoTi

quote:

Orjinalden alıntı: asker88-1

öncelikle hepinize s.a

dostum öncelikle hayırlı olsun diyelim üzülerek belirtmeliyimki gelebileceğin en kötü yerlerden birine düşmüşsün inanki buraya geldiğinde keşke doğu çıksaymış dieceksin burada elini a tsan rütbeliye çarpar devrecilik dizboyu bunlar bi yana buranın soğuyu hepsine bedeldir ama sanırım 1 a y kalacaksın burad o
    yüzden şanslısın Allah yardımcın olsun

bir aymı kalcam bana 75 gün dediler ama tabi kolpada olabilir saolasın aydınlattığın içn bide bişey sorcam diolarki topçular bere takıyomuş bu olay dorumu yani beremi takıyolar kep mi ?

şimdiden teşşekkürler

• selam arkadaşlar bende bugun ilginç bi şekilde 3 gün sonra ankara polatlıda topcu olarak acemi birliğimi yapcağımı öğrendim 88/1 gidenlere orda umarım bir birimize destek oluruz :)
  • bonentinde dediği gibi gelinebilcek en son yer hele hele acemiye geliosanız yediniz kökten kazığı

önüne gelene selam verion bütün amele işlerine giriyon hayatımda tuvalet yıkamadım dienler tuvaleti parlatana kadar çıkamıyo :D

bide er grubu olarak gidipte adestim (çavuş adayı) e geçerseniz hepten dandirik bişe full sayısal ders öğleden önce öğleden sorada işte amelelik veya spor

bayaa bi dsiplinli yer en küçük hata ya ceza işkence gibi bişe her ne kadar şu an acemi birliğinde olsamda bu amele birliğinde bi ton anım oldu maşallah :D
  • acemiligi ozledim :( birde edok denetlemesinde burda olacak benim biletlerime allah ecir sabırın en fazlasini versin.Bonent cnm kardesim her ne kadar aramizda 400-500 m fark olsada gorev yerini terkedip bir yere gitmeye fırsat olmuyor^^Kerim Dal'a slm sole kardesim. O adam benden beter ben mi internetciyim o mu belli degil surekli nette^^
    quote:

Orjinalden alıntı: bonent

Evet arkadaşlar..Şafak 57 ya da 58 tam olarak bilemiyorum (=
    Öncelikle şunu söylemek istiyorum..Coti ye kesınlıkle katılıyorum (Bu arada Coti ne zamandır gorusemıyoruz..en son yemın torenınden sonra denk gelmıstık) Polatlı ınanın gelınmesı gereken en son yerlerden bırısı..Dısıplın yuksek,rutbelı sayısı cok ama cok fazla..kısa donemlerı pek sevmezler ve uzun donem-kısa donem ayrımı pek yoktur (kısa donem burda 15 aylık askerlık programının 5 aya sıkıstırılmıs hali gibidir)
    ozellıkle kış mevsımı aşırı sert ve çok ama çok soguk..yazı henuz gormedım ama daha mart ayında boyle sıcaksa onu da dusunmek ıstemıyorum (=
    bız mayıs ayının 17 sı gıbı terhıs oluyoruz ve o donemlerde EDOK denetlemesı de goruceksınız.Acemılıkle kesınlıke kıyaslamayın askerlıgı..Bız de acemı bırlıgındeyken gayet rahattık ve ne kadar kolay bıseymıs dıyoduk bu askerlık işi..Usta bırlıgıne dagıtılınca o zaman ınanamıycaksınız (=
    Aşırı zorlu,streslı ve psıkolojık baskı yuklu bı askerlık beklıyo olucak sızı (polatlı ıcın konusuyorum)
    Lafın kısası herkese Allah kolaylık versın dıyorum ve burdan butun 319. KD tertolarıma sabır ve saglık dılıyorum..
    Polatlı nın çarşısında da bısey yok o yuzden bıraz daha nette takılıp okula gerı donucem..Kendınıze ıyı bakın (=

• kardes bende cıktım yedek subay sen ne olarak cıktı ermı subaymı tertıp?

Aday No 95555
    Adı ve Soyadı AHMET GÖKBERK KOCA
    Baba Adı DANYAL
    Doğum Yeri KARATAŞ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Topçu
    Statüsü Yedeksubay
    Branş ADESTİM/GÖZETLEME SB.
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI

baska kımse varmı??
  • Aday No 80955
    Adı ve Soyadı ERHAN TEZCAN
    Baba Adı FİKRET
    Doğum Yeri TEKİRDAĞ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Topçu
    Statüsü Yedeksubay
    Branş HUKUKÇU (DİĞER)
    Kabul Toplanma Merkezi
  • arkadaşlar bazı forumlardakgeçmişte küçükyalı olan meslek kurasının bu sene ankara polatlı olduğu söyleniyor,bu konuda bilgisi olan var mı?
    ben ankara asteğmen topçu olmuşum

Aday No
    Adı ve Soyadı
    Baba Adı
    Doğum Yeri
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Topçu
    Statüsü Yedeksubay
    Branş ELEKTRİK MÜH.
    Kabul Toplanma Merkezi
    arkadaşlar bunun meslek kurası olma ihtimali var mı,lütfen bieln biri açıklasın.
  • Selam arkadaşlar, banada yedek sb. çıktı. Herkese hayırlı teskereler. Forumda kaç kişiyiz acep.

Adı ve Soyadı ALİ OSMAN YILDIZ
    Doğum Yeri MELİKGAZİ / KAYSERİ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Topçu
    Statüsü Yedeksubay
    Branş ADESTİM/GÖZETLEME SB.
    Kabul Toplanma Merkezi
  • Kuvveti Hava Kuvvetleri
    Sınıfı Topçu
    Statüsü Yedeksubay
    Branş İNŞAAT MÜHENDİSİ
    Kabul Toplanma Merkezi

Şimdi biz meslek kurası mı çekiyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.