Şimdi Ara

Top Spin 4 Ana Konu(Kortlara çıkma vakti 18 martta başlıyor) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
2
Favori
14.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kunt_14

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Move'la bir maç yaptıktan sonra 1 hafta dinleniriz gibi geliyor.
    Akşam deneyeceğim Move+Navigasyonla. DS3 ile oynaması daha kolay olacağı aşikar...

Move + ds3 le denedim navigasyonum olmadığı için ve navigasyonun şart olduğunu anladım.Ama oyun bence çok güzel olmuş.Animasyonlar olsun seyirci olsun herşey güzel.

Move ile oynanış hakkında yorumların nedir? Backhand, forehand, slice atılabiliyor mu kolayca? Servis nasıl?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kunt_14

quote:

Move'la bir maç yaptıktan sonra 1 hafta dinleniriz gibi geliyor.
    Akşam deneyeceğim Move+Navigasyonla. DS3 ile oynaması daha kolay olacağı aşikar...

Move + ds3 le denedim navigasyonum olmadığı için ve navigasyonun şart olduğunu anladım.Ama oyun bence çok güzel olmuş.Animasyonlar olsun seyirci olsun herşey güzel.

Move ile oynanış hakkında yorumların nedir? Backhand, forehand, slice atılabiliyor mu kolayca? Servis nasıl?

Move ıle fazla oynıyamadım 2 maç yaptım.Motion ve navigation controllerin üzerinde tuşlarla slice lob ve drop shot u ayarlıyabiliyoruz topa yön verme olayını tam çözemedim move la beraber d3ü kullandıgım için rahat oynıyamadım.Servisi çözemedim rastgele attım hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunt_14 -- 2 Mart 2011; 17:53:29 >

• Top Spin 3e alışık olanlar Top Spin 4 demoyu kolay bulacaklardır. Hardda bile demo kolay geldi bana. Umarım full sürüm daha zordur.
    Move oynanışı beğenmedim. move üstündeki tuşlara basıp, move'u savurmaktan başka bir espirisi yok. Bizim move tutuş şeklimize göre raketi tutamıyoruz. Sport Championship oyunundaki masa tenisi gibi değil raket tutuş. Onlineda lag yoksa kesin alacağım bir oyun olacak ancak movela kesinlikle oynamayı düşün müyorum?
  • quote:

Top Spin 3e alışık olanlar Top Spin 4 demoyu kolay bulacaklardır. Hardda bile demo kolay geldi bana. Umarım full sürüm daha zordur.
    Move oynanışı beğenmedim. move üstündeki tuşlara basıp, move'u savurmaktan başka bir espirisi yok. Bizim move tutuş şeklimize göre raketi tutamıyoruz. Sport Championship oyunundaki masa tenisi gibi değil raket tutuş. Onlineda lag yoksa kesin alacağım bir oyun olacak ancak movela kesinlikle oynamayı düşün müyorum?

Sana sonuna kadar katılıyorum.Hard da bile 7-0 la tie break kazanılabiliyor.Move sadece savurmak için.Sports champions taki gibi tutuşumuza göre ayarlıyamıyoruz raketi.Bu oyun move alma sebeblerimden biriydi fakat hayal kırılıklığına uğradım.
  • oyun güzelde nba 2k'i en ince ayrıntısına kadar düşünen bir firmanın bazı şeyleri gözden kaçırması olacak gibi değil.mesela nadalın saçı bu kadar uzun değil artık.bu carmelo anthony ı ilk saçını yapıp oyuna koymak gibi birşey hadi onu geçtim oyuncuların tenis kıyafetleri bir önceki sezondan.bide top toplayıcı çocuklar neden hareket etmiyorlar.mesela kafalaların topun gidişine göre hareket etmesi lazım öle düpedüz bakıyor hakem herkes.ufak ayrıntılar olabilir ama atmosferden götürüyor.
  • sorts champion daki masa tenisinde move'un sahip olduğu potansiyeli gördükten sonra topspin4 den beklentim çok yüksekti ama demoda gördüğüm kadarıyla move'u savurmak, ds3 de normal vuruş tuşuna basmakla aynı şey, yön veya tutuş algılaması konmamış. 2k ne yazıkki çok tembel davranmış, move üzerine pek çalışamamış. oyun gerçek move kontrollerine sahip olsaydı kesin alacaktım ama şimdi kafamda soru işaretleri var.
    umudum Virtua Tennis 4...
  • bu 2k 2k czech yerine neden nba i yapan grup yapmıyor bu oyunu ya.2k czech i tenisi takip etmediği her halinden belli bakalım full sürüm çıksın ne olacak.
  • Şu 2K birde futbol oyunlarına el atsa tam olacak.
  • 2k değil abi visual concepts atsın.visual concepts teki elemanlar cidden detay manyağı yapımcılar.şu tenis oyununda nadalın servis rütüelini falan kesin yaparlardı.nba de neler gördük.mafia 2 yi yapanlar yapıyormuş top spinide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Orijinalden alıntı: hasskabal

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Beyler demo'yu indirdim , oynadım. Oyun dehşet olmuş.. Move'u almak şart , move ile oynarken kendimden geçip televizyon'a girerim diye düşünüyorum..

Buna sevindim peki sağa sola koşma işini nasıl yapacağız salonda? :D onunda bir çözümü vardır herhalde değilmi?

Sağa,sola,ileri ve geri koşmak için navigasyon cihazı kullanmak gerekicek şayet desteklerse 1 move yanında ds3 te olabilir.

Abi çok saçma olur o ya.. Elde iki tane alet koşulur mu. Algılaması lazım kamera'dan..

Elde 2 tane alet koşmıycan zaten navigasyon cihazı senin sabit durarak oyuncunu hareket ettirmeni sağlıycak. diğer taraftan evinde o kadar geniş alan olsa ve sen her hareketi kendin koşarak yapsan belkide yorgunluktan bidaha oyunu açmazsın.Diğer oyunlarda oyuncu topa kendi otomatik olarak koşuyo bu olay hiç gerçekçi değil çünkü topa vurmaktan başka yapacağın pek bişey yok yani hata payın çok az ,top spin 4 te oyuncunu kendin yönlendiriceksin bu emin ol çok daha gerçekçi ve belkide move ile güzel bi tenis oyunu oynamak istiyenlere ilaç gibi gelicek.

Yukarda arkadaşın biri kutunun üzerinde ps3 ex yazıyo bu oyun ps3 ex değil ,yanlış yazmışlar demiş . Ordaki ex olayı move desteği yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 3 Mart 2011; 10:35:28 >

• Move hakkında daha fazla görüşe ihtiyacımız var arkadaşlar..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 19:31:27 >
  • Heralde move desteği kimseyi tatmin etmedi? Move'u hiç kullanamamışlar gibi yorumlar okudum.
  • Sports Champions oyunundaki Masa tenisini Move'la oynayanlar bilir. Move'u elimizle çevirdiğimizde rakette aynı anda oynar. Bu şekilde topa kesme atma, backhand, forehand vurma gibi vuruş aksiyonları tamamen bizim elimizde. Malesef bu tam kontrol Top Spin 4'de yok. TS4'de topa vuruş şeklimizi, Move'un üstündeki Kare, Üçgen, Daire ve X tuşları belirliyor. Gerisi sadece Move'u savurmaktan ibaret. Move'la TS4 oynayınca kontrolün bizde olmadığını hissediyoruz bu da oyun zevkini inanılmaz baltalıyor. Oyun ilk duyurulduğunda, Move desteği yoktu, yapımcılar sonrandan alalacele eklediği belli move desteğini. Ben TS4ü alacağım ve kesinlikle gamepadle oynayacağım.
  • Demoyu oynadım çok beğendim. Ben de alırım bu oyunu. Top Spin 3 ü uzun bir süre xbox ta oynamıştım zaten. Yenisi çok daha güzel olmuş.
  • Move ile denedim. Sports Champs. den sonra hakikaten beklentileri karşılayamadı. Slice, drop shot yapamadıktan sonra move hikaye. Artık bekle ki Virtual Tennis çıksın. :(
  • Move beklentileri karşılıyamadı ne yazık ki bu oyunda.Ama oyun güzel olmus cıktıgı zaman edınecegım hemen
  • Oyun çıkmış. spotta 105-110 TL arası fiyata satılıyor. Avro yüksek olduğu için oyun fiyatları yüksek bu aralar.
    Alan var mı?
  • Oyunum geldi. akşam oynayıp yorumları yazarım. Bu arada 3D televizyonu olanlar Top Spin 4ü 3 boyutlu oynayabilecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 17 Mart 2011; 9:57:11 >
  • Top Spin 4'ü sonunda oynayabildim. Hemen karakterimi oluşturup kariyerime başladım. Geçen seneden daha detaylı karakter oluşturma ve kariyer modu var. Top Spin 3 kontrollerine aşina olanlar, Top Spin 4de zorlanmayacaklar. Oyun TS3'e göre daha hızlı bir oynanışa sahip. Bu hızlı oynanış oyunu gerçek tenis hızına yaklaştırmış. Online'da TS3deki gibi LAG yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.