Şimdi Ara

Top Spin 4 Ana Konu(Kortlara çıkma vakti 18 martta başlıyor) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
2
Favori
14.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: console-master
    bu online world tour hezaman varmı oyunda yoksa belli günlerde mi var?herkes kendi yarattığı oyuncusuyla oynuyor sanırım?

Her zaman var. Evet kendi yarattigimiz karakterle oynuyoruz.
  • pekı turnuvalarda mesela rakıbını yenıyorsun sonra dıger rakıbını mı beklıyorsun nasıl ıslıyor olay bıraz anlatırmısın dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: console-master

pekı turnuvalarda mesela rakıbını yenıyorsun sonra dıger rakıbını mı beklıyorsun nasıl ıslıyor olay bıraz anlatırmısın dostum

Turnuva olayı baya bir farklı. Sanırım belli dönem aralığında sadece belirli turnuvalar oluyor. eğer bir turnuvaya katılıp elendiysek ya da kazandıysak o turnuvaya o dönem içinde bir daha giremiyoruz. Ben dün Roma Masters Cup'da finalde elendim. Bugün turnuvalarda baktığımda Roma Mastes Cup'ın üstünde çarpı işareti vardı ve eliminated yazıyordu.
    Herhangi bir tunuvaya girdiğimizde çeğrek final, Yarı final ve Final gibi ayrı odaları görüyoruz. Biz ilk girdiğimiz için çeğrek final odasında oluyoruz ve 60 saniye için rakip bekliyoruz eğer rakip bulamazsa tunuva ekranında çıkılıyor. bu şekilde rakip bulana kadar deniyoruz. Rakibimizi elersek. yarı final odasına geçiyoruz ve 60 saniye için yeni rakibimizi bekliyoruz. Aynı şekilde finale kadar gidiliyor.
    Biraz karışık anlattım. ben bile okurken anlamadım

• online modda maçlar çok heycanlı oluyor elenme korkusu heycan katıyor cidden :) bnde 19 lwl oldum. keşke move desteğinin üzerine daha fazla gitselerdi çüok uzun zamandır bekliyodm movela oynıcm diye ama gerçek tenis keyfini yansıtamamışlar gibi. oynamak aşırı zor olmuş güçlü vurmak için kolunu çok hızlı savurmak lazım buda belirl bi süre sonra çok yoruyo insanı
  • Benim de sağ baş parmağım fire verdi maalesef. Hafiften bir sızı var..:)
  • Arkadaşlar bu oyunun demosu var mı? varsa hangi psn de cevaplarsanız sevinirim
  • Demosu var. Ben İngiliz psn'den indirmiştim...Ama TR psn'de de vardır mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bathus14

Arkadaşlar bu oyunun demosu var mı? varsa hangi psn de cevaplarsanız sevinirim

Uk psn'de vardı dostum ben oradan indirmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: defego

Benim de sağ baş parmağım fire verdi maalesef. Hafiften bir sızı var..:)

ben bir hafta ara verdim TS4'e. Online maçlar uzayınca çok yorucu oluyor.
  • Hastasıyım tenis oyunlarının ya. Ama online'da rakip lazım arkadaşlar Very Hard bile hafif geliyor eskiden beri oynadığım için.

Sağlam oynayan arkadaşlar ekleyin PSN'e : Senceru
  • Ben de online turnuvaya katıldım. Tokatladılar ilk maçtan. Biraz daha alışmak lazım.
  • 20 lwl yaptım sonunda oynarken zamanın nası geçtiğni anlamıosn :)
  • Move da adam çok yoruluyor en fazla 1 maç çıkartabilirsiniz :)
  • Oyunu oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. Turnuvalara çeyrek finaller ile mi başlıyoruz?
  • Sonunda aldım oyunu hemen baslıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Oyunu oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. Turnuvalara çeyrek finaller ile mi başlıyoruz?

online turnuvalarda değişiyor formata göre. Grand Slam'lerde Çeğrek'den önce bir tur daha var sanırım. Minorlarda yarı final'den başlanıyor. Major ve Masterslarda çeğrek finalden başlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatal1ty_serdar

quote:

Orijinalden alıntı: bathus14

Arkadaşlar bu oyunun demosu var mı? varsa hangi psn de cevaplarsanız sevinirim

Uk psn'de vardı dostum ben oradan indirmiştim

teşekkürler hocam bakıyım bi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Oyunu oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. Turnuvalara çeyrek finaller ile mi başlıyoruz?

online turnuvalarda değişiyor formata göre. Grand Slam'lerde Çeğrek'den önce bir tur daha var sanırım. Minorlarda yarı final'den başlanıyor. Major ve Masterslarda çeğrek finalden başlanıyor.

Teşekkürler...
  • ewt bide moveda zamanlamayı tam oturtamamışlar sanki perfectle vurmak için top gelmedn önce vurmak gerekiyo belki ileride patchle falan düzeltirler durumu
  • oyun direk move edition seklinde degil mi? yani bir tane move edition bi tane de normal edition diye bisey yok. Resident evil 5 ve Gold edition gibi degil yani.

bu durumda ds3 ile oynayacagım gibi duruyor. yorumlarınız icin tesekkurler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.