Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jetonu hallettik bu sefer de para yetmiyor :)

hotspot kurup videoları izliyorum. diğer hiç bir program işime yaramadı.
  • ip değiştirmek için hangi programı kullanıyorsunuz ve hangi siteden ip adresleri alıyorsunuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafaca

ip değiştirmek için hangi programı kullanıyorsunuz ve hangi siteden ip adresleri alıyorsunuz??

ben hotspot kullanıyorum. ip adresini siteden almıyorsun program otomatik veriyor. genellikle abd ip adresi veriyor ama bazen tanımlanamayan bir ülkeye de ait olabiliyor.
  • Çalışan teklif var mı şuanda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

jetonu hallettik bu sefer de para yetmiyor :)

Şanslısın ben aynı şeyi yaptığım zaman aynen şu yazıyor:
    You have been banned from 11.server:)
    Matomy bile banladı ya helal.Token alacağım heryer banlandı malesef:)
    Ama bugün şanslıydım.Taylandlılarla kapışınca 48 jetona,34 jetona aldığım olmuştu.Çok inatçı bu Taylandlılar ama bugün 7 jetona çok sağlam bir oyuncu aldım.Taylandlıları yine mağlup ettim:)
  • Hehe şampiyonlar liginde 1/4'e çıktım karşıma benden çok daha güçlü rakibim geldi arkadaşlık yolladım.Kabul ederse yedek kadromla aşırı ofansik olarak hep hazırlık maçı yaptırıp oyuncularını sakatlayacağım.Belki bi yan hesaptanda arkadaşlık yollarım.
    Pek zor olmayacağa benziyor.
    Taktiği 3-4-3 bu taktiğe karşı çok iyi bir taktik önerir misiniz
  • Arkadaşlar ben bu oyundan bıktım...473 jeton var param 327m mavi yeşil kırmızı herşeyim var... 8sezondur şampiyonum ama bu sezon 2.liği görmedim daha.takım tepetaklak...takımım full 5-6yıldız ama nafile ...ARKADAŞLAR OYUNDA SİSTEM NE İSTOYRSA OYLE OYNANIYOR maçlar...yok bu taktik yok şu taktik hepsi yalan...benim ortalamam 63.1 Cl de adamın 47.4 ama adam beni eliyor...dakika 2 de bir forvetim dakika 12de diğer forvetim kırmızı yiyor ve 9 kişi kalıyom..CL den boş bi takıma eleniyom...siz naparsanız yapın sistem otomatik ilerliyor... 9milyon oynayanı olan bir oyun ama hiç bir geliştirme yok...maç yazıları hep aynı.insan biraz görselleştirir ya...alt yapının ve diğer binaların hiçbir katkısı yok! ne kadar saçmalık... profilimi 150tl ye birine satacam..bir dahada girmicem...oyun ilk 2-3 ay acaip bağımlılık yapıyor ama çoğunuz 7-8 aydan sonra oyunun boktan oldugunu anlayacak....bu arada ONLİNE MANAGERLİK oyunu bilen var mı başka??? ama güzel olsun jetonsuz olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: semfat

Arkadaşlar ben bu oyundan bıktım...473 jeton var param 327m mavi yeşil kırmızı herşeyim var... 8sezondur şampiyonum ama bu sezon 2.liği görmedim daha.takım tepetaklak...takımım full 5-6yıldız ama nafile ...ARKADAŞLAR OYUNDA SİSTEM NE İSTOYRSA OYLE OYNANIYOR maçlar...yok bu taktik yok şu taktik hepsi yalan...benim ortalamam 63.1 Cl de adamın 47.4 ama adam beni eliyor...dakika 2 de bir forvetim dakika 12de diğer forvetim kırmızı yiyor ve 9 kişi kalıyom..CL den boş bi takıma eleniyom...siz naparsanız yapın sistem otomatik ilerliyor... 9milyon oynayanı olan bir oyun ama hiç bir geliştirme yok...maç yazıları hep aynı.insan biraz görselleştirir ya...alt yapının ve diğer binaların hiçbir katkısı yok! ne kadar saçmalık... profilimi 150tl ye birine satacam..bir dahada girmicem...oyun ilk 2-3 ay acaip bağımlılık yapıyor ama çoğunuz 7-8 aydan sonra oyunun boktan oldugunu anlayacak....bu arada ONLİNE MANAGERLİK oyunu bilen var mı başka??? ama güzel olsun jetonsuz olsun :)

Oyunun boktan olduğunu anlamak için 8 sezon değil,3 sezon yetiyor:)Tamamen katılıyorum...

• Evet ya biri jetonsuz güzel taktiklerin konuştuğu bir menajerlik oyunu versin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

jetonu hallettik bu sefer de para yetmiyor :)

Şanslısın ben aynı şeyi yaptığım zaman aynen şu yazıyor:
    You have been banned from 11.server:)
    Matomy bile banladı ya helal.Token alacağım heryer banlandı malesef:)
    Ama bugün şanslıydım.Taylandlılarla kapışınca 48 jetona,34 jetona aldığım olmuştu.Çok inatçı bu Taylandlılar ama bugün 7 jetona çok sağlam bir oyuncu aldım.Taylandlıları yine mağlup ettim:)

aynen bu taylandlılar ne ayak :)
    bende yarıştım taylandlının biriyle 52 tokenim vardı 49 da oyuncuyu aldım.b
    bunlar nerden buluyor acaba tokenleri.

• Set hücumla şampiyonlar ligindeki rakibime hazrlk maçı yaptım çoğu yedek oyuncum oyuncuları sakatlansın :)
  • arkadaşlar girebiliyorsanız ingiltere vpnlerini kullanın ve matomy deki anketleri doldurun (sadece mail aktifleştirmesi isteyen). yaklaşık 7 sayfa dolusu anket var ortalama 10 token veriyor.
  • quote:

arkadaşlar girebiliyorsanız ingiltere vpnlerini kullanın ve matomy deki anketleri doldurun (sadece mail aktifleştirmesi isteyen). yaklaşık 7 sayfa dolusu anket var ortalama 10 token veriyor.

matomy banlamış sanırım beni ya, geri bansız hala dönemiyoruz dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

arkadaşlar girebiliyorsanız ingiltere vpnlerini kullanın ve matomy deki anketleri doldurun (sadece mail aktifleştirmesi isteyen). yaklaşık 7 sayfa dolusu anket var ortalama 10 token veriyor.

matomy banlamış sanırım beni ya, geri bansız hala dönemiyoruz dimi ?

Malesef banladımı olay bitmiştiR.Ben de heryerden banlıyım.Matomy çok iyi jeton veriyordu ya:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semfat

Arkadaşlar ben bu oyundan bıktım...473 jeton var param 327m mavi yeşil kırmızı herşeyim var... 8sezondur şampiyonum ama bu sezon 2.liği görmedim daha.takım tepetaklak...takımım full 5-6yıldız ama nafile ...ARKADAŞLAR OYUNDA SİSTEM NE İSTOYRSA OYLE OYNANIYOR maçlar...yok bu taktik yok şu taktik hepsi yalan...benim ortalamam 63.1 Cl de adamın 47.4 ama adam beni eliyor...dakika 2 de bir forvetim dakika 12de diğer forvetim kırmızı yiyor ve 9 kişi kalıyom..CL den boş bi takıma eleniyom...siz naparsanız yapın sistem otomatik ilerliyor... 9milyon oynayanı olan bir oyun ama hiç bir geliştirme yok...maç yazıları hep aynı.insan biraz görselleştirir ya...alt yapının ve diğer binaların hiçbir katkısı yok! ne kadar saçmalık... profilimi 150tl ye birine satacam..bir dahada girmicem...oyun ilk 2-3 ay acaip bağımlılık yapıyor ama çoğunuz 7-8 aydan sonra oyunun boktan oldugunu anlayacak....bu arada ONLİNE MANAGERLİK oyunu bilen var mı başka??? ama güzel olsun jetonsuz olsun :)

dostum top eleven de normal şartlarda yirmi küsürüncü sezonda olacaktım yani oyun ilk çıktıgında başlayanlardan biriyim ama dedigin sebeplerden dolayı o takımı bıraktım şuan ki takımımla 18. sezondayım. sana çok daha popüler ve bana göre keyifli bir oyun önerecegim belki biliyorsundur, bilmiyorsan da tavsiye ederim. Top eleven aksine ilk başlarda belki çok zevkli gelmeyebilir ama ilerledikçe keyif alabilecegin bir oyun. oyuna Google'a hattrick yazarak ulaşabilirsin. Belki yasaktır diye link vermiyorum. Forum kurallarını pek bilmiyorum çünkü. iyi eglenceler

• bu moral puanı filan çıkıyordu video ile kazanıyorduk artık çıkmıyor mu ?
  • yok mu daha iyi bi menajerlik oyunu bilen? :(
  • bu saate kadar beklemişim hiç bırakırmıyım

24 tane kaldı onları da harcayabilirdim o hırsla.

bakiyeyi de -ye indirdik bu sayede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 1 Şubat 2013; 2:18:17 >

• Altyapıdan çıkan oyuncuyla sözleşme imzalamak için de token istiyor Ne anladım o zaman ben altyapıdan oynucu çıkarmaktan, gider aynı tokene 3-4 oyuncu alırım. Para konusunda zaten çoğu kişinin de sıkıntısı olmuyor.
  • Arkadaşlar ip değiştirme olarak security kiss kullanacağım grepolis ve şu 63 tokenlik şeyi yapmam için bana detaylı olarak anlatır mısınız lütfen hırslandım :)
    Kaç kere denedim olmuyor.Lütfen sadece birini anlatsanızda olur.
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.