Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaslar bı ıp nerden ve nasıl değiştirecegim
  • Arkadaşlar canım sıkıldı biraz deneyim paylaşmak istedim:
    7.seviyede yim 5kez şampiyon. birkez ikinci oldum. 6.sezon 107 gol atıp 15gol yemistim
    7ligle öyle bir lige düştük ki sormayın sanki dünya ligi. şampiyon lar liginde bile yok böyle takimlar
    3-4tane takım full süper yetenekler bendede 15tane özel yetenek oyuncu vardı. penaltı kurtardi

nasıl olduysa takım tepetaklak oldu oyuncular 5-6 ile oynuyordu bende bırakmayı düşündüm ama nafile bende ;

penaltı ustası 19yasinda 50kalite kalecim vardihic penaltı kurtaramadi bende kizdim yeni kaleci aldım 3. macinda oynamayan oyuncuları sattım yenilerini aldım şimdi artık ilk devrede yenildigim
    takımları yeniyorum
    yani güçlü ligde olduğum için bende daha fazla çalışarak bende guclendim

sonuncu sıradan ilk 7ye girdim artik
    güçlü bir ligde olmanın avantajı da gülü rakipleri mücadeleyi ogrendim şampiyon lar ligi ve kupada ilk dörde girdim

Arkadaşlar 5_6 ile oynayan oyuncuyu hemen satın gitsin
    benim tavsiyem 4-4-2 taktigi iyi ikitane kanat ikide forvet. ikitane orta saha oldumu sırtını yere gelmez ben çok taktik denedim ama eniyisi bu bencee

Takımı genç kurun bnim takımı 7.seviyede. 52.2kalite 20.8yas ortalaması. 200m değeri var
    genç oyuncu gelisiyor. takımın değeri artyo çok antrenman puanı alir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ip değiştirsemde türkiye teklfileri geliyor artık proxy olayı kalktı mı sorun bende mi yoksa?
    takımımın durumuda böyle

Top Eleven Manager - Facebook
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

ip değiştirsemde türkiye teklfileri geliyor artık proxy olayı kalktı mı sorun bende mi yoksa?
    takımımın durumuda böyle

Hocam bendede aynı sorun kaçtane vpn kullandım hepsinde türkiye teklifi cıkıyor

• Arkadaşlar bügün Nielsen den 53 token kazandım teklif uçmadan yapışın. :)

ip: Maidenhead, UK
    sponsor: Supersonic ads

üyeligi tamamlayın üyelik sonunda bi dosya verecek indirip kurun hemen geliyor token.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

Arkadaşlar bügün Nielsen den 53 token kazandım teklif uçmadan yapışın. :)

üyeligi tamamlayın üyelik sonunda bi dosya verecek indirip kurun hemen geliyor token.

hangi programı kullandınız bana her programda tr reklamları geliyor artık
  • quote:

quote:

hangi programı kullandınız bana her programda tr reklamları geliyor artık

security kıss tunnel pgr kullanıyorum.
  • quote:

ip değiştirsemde türkiye teklfileri geliyor artık proxy olayı kalktı mı sorun bende mi yoksa?
    takımımın durumuda böyle

[simage]http://i.imgur.com/SyB0 vPx.jpg[/simage]

Kadro ekranında ss koyabilir misiniz?
  • quote:

ilk sayfada mı çıkıyordu hocam bende yok şu anda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

ilk sayfada çıkyordu şimdi tekrar baktım bende de görünmüyor,sanırım token aldıgım içindir.
    başka ip adresleriyle deneyin.
    ayrıca böyle token alan varsa burdan paylaşalım bilgi paylaştıkça çogalır.
  • quote:

quote:

kardeş mesaja bakarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

quote:

takımımın durumuda böyle

4 golü kalecim sakatken yedek kaleci ile yedim. gözlemciden oyuncu alcaksanız kaleci alın ilk önce. ek olarak nerdeyse tüm frikiklerden gol atıyorum 7 yıldızlı orta saha oyuncumla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Şubat 2013; 18:02:16 >

• quote:

quote:

quote:

ilk sayfada çıkyordu şimdi tekrar baktım bende de görünmüyor,sanırım token aldıgım içindir.
    başka ip adresleriyle deneyin.
    ayrıca böyle token alan varsa burdan paylaşalım bilgi paylaştıkça çogalır.

hmmm evet sen token aldığın için olabilir.
    başka arkadaşlarda varsa yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: umitadana

quote:

quote:

kardeş mesaja bakarmısın

cevap attım
  • quote:

Çok teşekkürler kardeşim ilaç gibi geldi.Heryerden banlı olan ben Supersonic adds sayesinde ayakta kalıyorum resmen.Umarım buradan banlanmam.Tek jeton kaynağım supersonic adds:)

Dediğin gibi yaptım.Formları doldurdum ve bir download linki verdi.Linki indirip kurdum pc ye anında verdi 53 jetonu.Bir de yine İngiliz serverıda supersonic adds da Grepolis vardı onu da yaptım anında aldım 27 token.Birde digital panel mi ne var o da anında veriyor 9 tokeni ondan aldım.Süpersonic deki anketlerin çoğundan da aldım.Şu an 250 token oldu.Bu şekilde yardımlaşöak güzel oluyor.

Arkadaşlar birde American serverinda peanut labs anketleri var.Oradan da ciddi şekilde token kasılıyor.Bakın derim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

quote:

takımımın durumuda böyle

4 golü kalecim sakatken yedek kaleci ile yedim. gözlemciden oyuncu alcaksanız kaleci alın ilk önce. ek olarak nerdeyse tüm frikiklerden gol atıyorum 7 yıldızlı orta saha oyuncumla
    [simage]http://i.imgur.com /9TkZgWO.jpg[/simage]

Teşekkürler. Keşke bir hafta önce görseydim, ona göre transfer yapardım :D şimdi takımın en formda oyuncuları sağ ve sol tarafta oynayan adamlarım. Bozup riske girmeye gerek yok :) Önümüzdeki sezon kötü gidiş olursa sizin taktiğe dönerim artık :)

• Beyler şu GFK 35 jeton veriyo ingiltere serverinde.Alan oldu mu?Ben herşeyi yaptım.Üyeliği aktive ettim.Verdiği linkten programı kurdum ama vermedi token.Herşeyi doğru yaptım halbuki...
  • Arkadaslar Ben 4-4-2 dizilisini kullaniyorum takimim ligin en iyi takimi kalite olarak Ama Gidiyorum Benden zayil olan bir takima yeniliyorum veya beraber kaliyorum sorun kadrodami yoksa taktiktemi arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim.

http://imageshack.us/photo/my-images/89/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoo.png/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat_g

Arkadaslar Ben 4-4-2 dizilisini kullaniyorum takimim ligin en iyi takimi kalite olarak Ama Gidiyorum Benden zayil olan bir takima yeniliyorum veya beraber kaliyorum sorun kadrodami yoksa taktiktemi arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim.

http://imageshack.us/photo/my-images/89/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoo.png/

Taktikle ilgili kardeşim.Örneğin ben her takıma göre farklı bir taktikle çıkıyorum ve bütün maçları aldım.Misal takımın orta saha 5 kişi ama seninki iki yada 3 kişi olursa o takım sana ters gelebiliyor..

• Arkadaşlar bende security kiss programıyla girip görevler tamamlıyorum oyunları indirip oynuyorum herşeyi yapıyorum ama token gelmiyo token listesinde reklamcı onayı bekliyo yazıyo sürekli neyi yanlış yapıyorum anlamadım TOKEN ADD sitesinde proxy kullanımızdan dolayı hesabınz dondurulmuştur diyo Diğerlerine giriyorum ama token gelmiyo neyi eksik yada yanlış yapıyorum anlamıyorum yardımcı olun lütfen
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.