Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cepten girdim altyapıdan cıkan oyuncudan oyuncuya kontrat imzalatmak icin token aldı gitti 24 tokenim offfff offffff
  • Bu işi tam yapan bir arkadaş sesleniyorum hatam nerde acaba?
    amerikan vpn ile matomy felan bağlanıp anket felan yapıp dolduruyorum amerikan posta tel kodu felan sonuna kadar geliyorum teşekkür felan ediyor katıldığım için maile bakıyorum tamam doğru o siteden mail gelmiş ama gel gelelim token yok arkadaş delircem türklerdeki tokenlarda bir acayip zaten 1 kere birşeyden token aldımmı tüm token getircek ücretsizler görünmez oluyor ne yapacam şaşırıyorum :S 5 token'ı geçemedim bir türlü yav
  • Aynen bende yapıyorum gelmiyor.
  • Bosuna ugrasmayin jetonlarla oylesine oynayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YA oyunda berbatım her maç 4-0 yeniliyor takım
  • Hocalar ben şimdi anket falan dolduruyorum facebook üzerinden bağlanıyorum, ama anketleri hotspot shield dan bağlanıp amerikan ıp sinden yapıyorum ama bana token gelmiyor anket olayını yapanların bana olayı resimli anlatırsa kullandıkları programları da anlatırlarsa... sevinirim...
  • Arkadaşlar emir leri nasıl yapıyorsunuz siz. Özellikle markaj. 3.seviyeyim 18 maç oynamışız bu zamana kadarki maçlarıma hep alan savunması yaptım sadece 8 gol yedim son 2 maça adam savunmasına geçtim 2 maçta 4 gol yedim. Üstelik son oynadıgım maçtata 4lü defansım ortalama 30 seviye. karşı takım da tek forvet 22 seviye. Adam defansı hallac pamugu yaptı. tekrar alan savunmasına dönmeseydim fark yiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wonderkidd

quote:

Orijinalden alıntı: semfat

Arkadaşlar ben bu oyundan bıktım...473 jeton var param 327m mavi yeşil kırmızı herşeyim var... 8sezondur şampiyonum ama bu sezon 2.liği görmedim daha.takım tepetaklak...takımım full 5-6yıldız ama nafile ...ARKADAŞLAR OYUNDA SİSTEM NE İSTOYRSA OYLE OYNANIYOR maçlar...yok bu taktik yok şu taktik hepsi yalan...benim ortalamam 63.1 Cl de adamın 47.4 ama adam beni eliyor...dakika 2 de bir forvetim dakika 12de diğer forvetim kırmızı yiyor ve 9 kişi kalıyom..CL den boş bi takıma eleniyom...siz naparsanız yapın sistem otomatik ilerliyor... 9milyon oynayanı olan bir oyun ama hiç bir geliştirme yok...maç yazıları hep aynı.insan biraz görselleştirir ya...alt yapının ve diğer binaların hiçbir katkısı yok! ne kadar saçmalık... profilimi 150tl ye birine satacam..bir dahada girmicem...oyun ilk 2-3 ay acaip bağımlılık yapıyor ama çoğunuz 7-8 aydan sonra oyunun boktan oldugunu anlayacak....bu arada ONLİNE MANAGERLİK oyunu bilen var mı başka??? ama güzel olsun jetonsuz olsun :)

dostum top eleven de normal şartlarda yirmi küsürüncü sezonda olacaktım yani oyun ilk çıktıgında başlayanlardan biriyim ama dedigin sebeplerden dolayı o takımı bıraktım şuan ki takımımla 18. sezondayım. sana çok daha popüler ve bana göre keyifli bir oyun önerecegim belki biliyorsundur, bilmiyorsan da tavsiye ederim. Top eleven aksine ilk başlarda belki çok zevkli gelmeyebilir ama ilerledikçe keyif alabilecegin bir oyun. oyuna Google'a hattrick yazarak ulaşabilirsin. Belki yasaktır diye link vermiyorum. Forum kurallarını pek bilmiyorum çünkü. iyi eglenceler

teşekkürler dostum..deneyeceğim bugün bakalım...bundan daha iyidir en azından

• iki gündür niye kimse ugramiyor foruma
    arkadaşlar ingilterede. Süpersonic ads de gfk var 34 token veriyor yapın. çok basit birde
    bugün cigago abd bol video var
    kaçırmayın. android telefonuyla izleyerek aldım
    her video bir token
    kolay gelsin. hee birde arkadaşlar token kazandığınız yerler i paylasirsaniz memnun kalırız.
    bol kazançlar

• şampiyonlar liginde beni 4-1 yenen benim takım değerimden baya yüksek bir adam var.
    3-4-3 kullanıyor bu adama karşı taktik verir misiniz en az 3-0 4-1 yeneyim.

Edit:Arkadaşlar ip değiştirip token kazanmayla ilgili birşey soracağım.Diyelimki bir teklifi yaptık token 1 saat içerisinde gelecek diyor 1 saat yabancı ipte mi kalacağız yoksa teklifi tamamladıktan sonra normal ipimize dönsek olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yugiohcu -- 2 Şubat 2013; 14:25:02 >
  • tamamlayinca. çık gelir farketmez kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: eskici43

tamamlayinca. çık gelir farketmez kardes

Farketmezse ben tamamlayınca çıkayım hocam peki tamamladım çıktım 1 saat içinde gelecek ben eski ipime dönünce oyuna giriyim mi yoksa 1 saat bekliyim mi ? sen napıoyorsun yani ?
  • gir tabi kardes teklifi doğru yaptıysan. sana token gelecektir

• Peki sağolun hocam birşey daha soracağım peki diyelimki almanya ipinden gireceğim oyunda ülkemiz yazıyorya onu Almanya yapıyım mı önceden yoksa farketmez mi ? Vede ben başka ipten girdiğimde oyuna giremiyorum.
  • arkadaşlar grapolis e rastlayan varmi
    ingiltere de Süpersonic ads de cikmisti
    almanyada filan cikiyormu. ben rastlamiyorum

• Grepolis benim baktığım yerlerde bende de yok galiba kalkmış.
  • kardes telefonla girdiğim için mesajlar geç geliyor geç cevap veriyorum kusura bakma
    ip değiştirmeden oyuna gir vin tokense . tıkla. Süpersonic ads ipini degistir. degisince. ucretsiz e tkla teklifler girdiğinde ülkenin diline dönüşür

• Peki sağolun hocam birazdan deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endorfinli Melankolik

Bu işi tam yapan bir arkadaş sesleniyorum hatam nerde acaba?
    amerikan vpn ile matomy felan bağlanıp anket felan yapıp dolduruyorum amerikan posta tel kodu felan sonuna kadar geliyorum teşekkür felan ediyor katıldığım için maile bakıyorum tamam doğru o siteden mail gelmiş ama gel gelelim token yok arkadaş delircem türklerdeki tokenlarda bir acayip zaten 1 kere birşeyden token aldımmı tüm token getircek ücretsizler görünmez oluyor ne yapacam şaşırıyorum :S 5 token'ı geçemedim bir türlü yav

Hata falan yaptığın yok herşey normal teşekkür ediyor çünkü anket yok yada o ankete uygun kişi sen değilsin. Anket işi biraz karışık Nette ara bulursun yani anket ile uğraşma security kiss ile amerika üzerinden baglan sonra sadece indirip kurmak gereken teklifler var Onları dene tabi oyunlarda var onlarda olur. Sana kalmış

• takıma maç kazanma primi veriyorum liderlerin 1 hariç hepsini yendim 5 maç 1 mağlubiyet :)))
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.