Şimdi Ara

Legend Online Reborn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Forumda legend online reborn ile ilgili hiç konu olmadığını farkettim. Oynayan var mı?

• S7 de oynuyorum dün başladım normal legend onlıne oynuyordum 5 yıldır rebornu dün keşif ettim ve direk başladım çok özlemişim eski halini artık oynuyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: computerhero

S7 de oynuyorum dün başladım normal legend onlıne oynuyordum 5 yıldır rebornu dün keşif ettim ve direk başladım çok özlemişim eski halini artık oynuyorum bende

Hoşgeldin dostum :) Forumda oynayan kimse yok sanıyorum, 3 nisanda açtığım konuya cevap gelmesi 1 ayı bulmuş :) Bende S5 te oynuyorum. Keşfettiğim gibi direk başladım. Eski legendin tadı bir başka :)
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hoşbulduk eski legend ortamı bir başka. Normal legend artık çok abartılı oldu 10 - 15 milyon savaşma gücü filan çok kötü oldu rebornda en yükse 100 k şuan işte böyle olmalı herzaman umarım bozmazlar bu oyunuda.
  • Eskiden oynardım, sonra iyice pay to win oldu ve her gün yeni serverlar açılmaya başlandı. Bu reborn ne oluyor tam olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Eskiden oynardım, sonra iyice pay to win oldu ve her gün yeni serverlar açılmaya başlandı. Bu reborn ne oluyor tam olarak?

Reborn tam anlamıyla eski sürüm. Maden bile yok. Hades sadece gizemli marketten çıkıyor. Çok fazla para yatırmadan bir yerlere gelebiliyorsunuz. Üstelik yeni açıldığı için çok fazla güçlü kişi yok. Alan çarı yapıp rahatlıkla şöhret vs de kasabiliyorsunuz. Geri dönüş etkinliği diye bir şey var. 2012-2013-2014-2015-2016 yıllarına ait kod bulup oyuna başlarsanız ve vip-cin açarsanız çarınız bayağı bir gelişiyor. 2016 aralıktan beri açık yanılmıyorsam. Etkinliklerde abartılı değil. Her oyuncunun faydanabileceği türden etkinlikler geliyor. Oynamayı düşünürseniz tereddüt etmeyin derim. Çünkü eski legend tadı gerçekten bir başka

• quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Eskiden oynardım, sonra iyice pay to win oldu ve her gün yeni serverlar açılmaya başlandı. Bu reborn ne oluyor tam olarak?

Reborn tam anlamıyla eski sürüm. Maden bile yok. Hades sadece gizemli marketten çıkıyor. Çok fazla para yatırmadan bir yerlere gelebiliyorsunuz. Üstelik yeni açıldığı için çok fazla güçlü kişi yok. Alan çarı yapıp rahatlıkla şöhret vs de kasabiliyorsunuz. Geri dönüş etkinliği diye bir şey var. 2012-2013-2014-2015-2016 yıllarına ait kod bulup oyuna başlarsanız ve vip-cin açarsanız çarınız bayağı bir gelişiyor. 2016 aralıktan beri açık yanılmıyorsam. Etkinliklerde abartılı değil. Her oyuncunun faydanabileceği türden etkinlikler geliyor. Oynamayı düşünürseniz tereddüt etmeyin derim. Çünkü eski legend tadı gerçekten bir başka

Ben normalini oynuyorum ama artık iyice sıktı. Tamamen paraya çevirdiler. Açılan serverin sayısını bile bilmiyorum. Rebornu bende yeni keşfettim. Başlamayı düşünüyorum ama su an internet sıkıntısı var. Hafta sonuna kadar net bağlanırsa bende araniza katılmayı düşünüyorum. Hangi serverda oynuyorsunuz. Oyuncu sayısı nerde çoksa orda başlayım. Sg zamanla kasılır önemli olan oyuncu sayısı ve ortamın iyi olması. Ve tabi yaş ortalaması da biraz önem kazanıyor. Yaşım 33 olduğu için biraz uyum sorunu oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nv_143 N kullanıcısına yanıt
    Ben S5 te oynuyorum. Birlikte 30-50 yaş arası abilerimiz ablalarımız var. O konuda sıkıntı çekmezsin abi :) Oynamak istersen S5 e beklerim seni. Ilk baslarda biraz zor olur ama zamanla yakalarsın serverı. Genelde ts de oluyoruz. Gelmek istersen mesaj atarsın ip veririm. Bu arada ortamımız güzel ama serverda karaktersiz ve saygısız bir kaç kişi var herkesin kavgalı olduğu. Gelirsen haberin olsun abi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.