Şimdi Ara

Tomtom Navigasyon Cihazları (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
10
Favori
157.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilginç bir şekilde DD dışında bu ürünü beğenen yok...sanırım kendisi DD türkiye satış elemanlarından biri :)

Arkadaşlar paranızla rezil olmayın...diğer markaların da forumlarını gidip okuyun...sonra da buraya lütfen geri bildirimde bulunun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucca

ilginç bir şekilde DD dışında bu ürünü beğenen yok...sanırım kendisi DD türkiye satış elemanlarından biri :)

.....

Zekanıza hayran oldum
  • Burada bütün mesaisini bazı markaları kötülemeye harcayan çok profesyonel(!) satış elemanları yok değil. Ama sözünü ettiğiniz arkadaş birkaç modeli kullanana ve bunlarla ilgili çok yararlı paylaşımlar sunan bir arkadaşımızdır. Forum da zaten bunun için değil midir?
  • Yanlış anlaşılma olmasın, bilip bilmeden kimseye bir suçlamada bulunmam. Sadece ilginç bir durum tespit ve sonrasında da sonu gülücükle biten bir latife idi benimki.

Ben de bir ara düşünüyordum tomtom almayı ama DD harici herkes yaka silkmiş cihazdan...bile bile lades olmak istmeiyorum :)

Tomtom akıllanana kadar DD hariç :) herkes uzak dursun...

DD hocam alınmıyorsun değil mi...takılıyorum...
  • Dun tomtomla basima gelen..

Adres gieecegim tabii ki bulamadi..
    Yakin bir bolge gireyim dedim kurtkoy yazacagim yrde kurt yazdim ki altta cikanlarda. Kurtkoyu seceyim.. yanlislk oldu baska biseye bastim..
    Rotayi silmek imkansiz.
    Habire guncellemwlerden bahsediyor bana ki yeni yaptim..

Tol tarifinde artik konusmuyor... tam adres hicbirzaman bulamadi.. yakininda buldugunuda sesle tarif etmiyor..

Hayir anlamadigim bunu tavsiye uzerine 3ay kadar once vatandan 300tl ye almistim..

Digerlerini alsam camdan firlatacaktim heralde..

Tavaiyw ettiginiz noktasi hangisi? Neye gore?

Ben bir de handsfree ozelliklisini aldim.. sacma ve kalitesiz..

Cep tlf daki navigaayonlar buna bin basar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada sitesinde TomTom XXL için Başarsoft iGo Primo haritası vardır diyor bu bilgi doğru mudur sizce? Kendi sitesinde farklı bir haritada ismi geçiyor?
  • bence yanlış yazılmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GinoTheCop

Hepsiburada sitesinde TomTom XXL için Başarsoft iGo Primo haritası vardır diyor bu bilgi doğru mudur sizce? Kendi sitesinde farklı bir haritada ismi geçiyor?

TomTom kendi haritalarını kullanır; TeleAtlas eski adıyla, TomTom Maps yeni adıyla...

Hiç bir TomTom cihazda Başarsoft Haritası bulunmaz
  • Cihaz kapalı konumdayken usbden şarj oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

Cihaz kapalı konumdayken usbden şarj oluyormu ?

Kapalı bağlasanız da cihaz açılır. O şekilde şarj işlemi yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Evet açılıyor ama usb takılı iken kapatıyorum cihazı.Açıkken uydu bulmaya çalıştığı için şarj süresi uzar.Bu yüzden sordum kapalı konumdaykende şarj edermi diye :)
  • quote:

quote:

Hepsiburada sitesinde TomTom XXL için Başarsoft iGo Primo haritası vardır diyor bu bilgi doğru mudur sizce? Kendi sitesinde farklı bir haritada ismi geçiyor?

TomTom kendi haritalarını kullanır; TeleAtlas eski adıyla, TomTom Maps yeni adıyla...

Çek teşekkürler.. Keşke böyle birşey mümkün olsaydı.. TomTom donanım kalitesi ve iGo Primo 2.0.1 . Bu durumda Next cihazlarından birine yöneleceğim sanırım.. Çok kapsamlı bir şey olmasına gerek yok, BT vs aracımda var zaten.. Araca navigasyon yüklemeye OEM cihaz için 2500 kendi orijinali için 5-6 bin TL gözden çıkarmak gerekiyor.. İnanılır gibi değil.. Aslında çok iri olmasa iPad' e iGo yükleyip kullanmak da fena fikir değil ama, ayak ne kadar tutar, ne kadar kullanışlı olur gibi sorular kafama takılıyor..

• quote:

quote:

quote:

Çek teşekkürler.. Keşke böyle birşey mümkün olsaydı.. TomTom donanım kalitesi ve iGo Primo 2.0.1 . Bu durumda Next cihazlarından birine yöneleceğim sanırım.. Çok kapsamlı bir şey olmasına gerek yok, BT vs aracımda var zaten.. Araca navigasyon yüklemeye OEM cihaz için 2500 kendi orijinali için 5-6 bin TL gözden çıkarmak gerekiyor.. İnanılır gibi değil.. Aslında çok iri olmasa iPad' e iGo yükleyip kullanmak da fena fikir değil ama, ayak ne kadar tutar, ne kadar kullanışlı olur gibi sorular kafama takılıyor..

iPad için ayak eBay'den bakın; Türkiye fiyatlarına oranla oldukça ucuz.

• quote:

quote:

quote:

Evet açılıyor ama usb takılı iken kapatıyorum cihazı.Açıkken uydu bulmaya çalıştığı için şarj süresi uzar.Bu yüzden sordum kapalı konumdaykende şarj edermi diye :)

Eder

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tekrar teşekkürler.. Uygulamayı satın aldım AppStore'dan, trafik güncellemelerini bedava olarak bir opsiyon vardı onu seçtim indirdim. Bakalım neler olacak.. Geriye ayak almak kaldı. Ebay'e bakacağım şimdi. Fiyattan çok işe yaraması ve kaliteli olması önemli benim için. 20 TL ye alanlar bir seyahatte parçalandığını söylüyorlar bazı ürünlerin..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tekrar teşekkürler.. Uygulamayı satın aldım AppStore'dan, trafik güncellemelerini bedava olarak bir opsiyon vardı onu seçtim indirdim. Bakalım neler olacak.. Geriye ayak almak kaldı. Ebay'e bakacağım şimdi. Fiyattan çok işe yaraması ve kaliteli olması önemli benim için. 20 TL ye alanlar bir seyahatte parçalandığını söylüyorlar bazı ürünlerin..

O kullanıma bağlı; ben iphone için havalandırmaya bağlama aparatı aldım. 3 ay oldu bir şey olmadı. Zamanla Sıcak/soğuk gibi etkilerden Plastik özelliğini yitirir çabucak kırılırsa da ucuz olduğundan bir tane daha alınabilir.

App Store'da TMC bilgisi abonelik süresi 1 yıldır. Yazılım ve harita güncellemesi ömür boyu.

Hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 25 Kasım 2012; 16:56:58 >

• Doğru, daha önce HP PDA'm için ben de kullanmıştım, çok pahalı birşey değildi ama bir seneye yakın işimi görmüştü. Aslında farklı bir ürün buldum ama Türkiye'ye nasıl gelir bilmem.. Bir de biliyorsunuz 70 Euro (bahsettiğim ürün 70.9 Eur :) üzeri kıymeti olan eşyalarda %20 maktu vergi uygulaması var ve sıkı da takip ediliyor bu aralar. (ki edilmeli de)

Hoşuma giden ucuz fakat kullanışlı bir ürün:
    http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Car-Windshield-Desktop-Mount-Bracket-Holder-for-iPad-2-3-3rd-Generation-UK-/200833282865?pt=UK_iPad_Tablet_Mounts_Stands_Holders&hash=item2ec298b331&_uhb=1

Bu da yukarıda bahsettiğim aluminyumdan mamul ürün:
    http://www.ebay.co.uk/itm/WINDSHIELD-SUCTION-CUP-MOUNT-WITH-LOCKING-CRADLE-FOR-TABLETS-APPLE-IPAD-1-2-3-/130801670876?pt=US_Tablet_eReader_Mounts_Stands_Holders&hash=item1e74631adc&_uhb=1

• Ipad de navigasyon kullanmak icin hatli bir ipad mi olmasi gerekir?
    Ben tomtom dan verim hic alamiyorum..

Sesli yonlendirme zaten kayboldu.. haritada eksik cok..

Ya da bunlara bir care var mi?

• Bildiğim kadarı ile GPS donanımsal olarak sadece 3G chipsetine sahip iPadler üzerinde var. Cihaz yalnızca WiFi ise GPS alıcısı (uydu sinyallerini alan donanım) mevcut değil.

Diğer bir deyişle evet malesef "hatlı" bir iPad'iniz varsa navigasyon yazılımı çalıştırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GinoTheCop -- 25 Kasım 2012; 21:54:53 >
  • evet 3g siz ipadlerde gps alıcısı yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 25 Kasım 2012; 22:19:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.