Şimdi Ara

Tomb Raider | PS5 | ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Crystal Dynamics, State of Unreal 2022 etkinliği esnasında Unreal Engine 5 üzerinde yeni bir Tomb Raider oyununun geliştirildiğini duyurdu.

Etkinlik sırasında Tomb Raider franchise genel müdürü Dallas Dickinson, yeni geliştirilen oyun hakkında şunları söyledi: “Crystal Dynamics olarak Unreal Engine 5'in bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Bu yeni motor, oyun deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyacak. Tüm bu yeni deneyimi oyunculara sunmak adına yeni Tomb Raider oyununu UE5 ile geliştiriyoruz. Bunu sizlere duyurmaktan müthiş heyecan duyuyoruz. 

Amacımız oyun deneyimini üst düzeye çıkarmak hatta sınırları zorlamak. Yeni Tomb Raider oyunumuz yüksek kaliteli sinematikleri, aksiyonu, macerayı ve hikayeyi sizlere sunacak. Bu yolculuğa birlikte çıkacağımız için sabırsızlanıyoruz.” 

Daha fazla detay ilerleyen süreçte açıklanacak. 

Yayıncı : Amazon Games

Geliştirici : Crystal Dynamics

Çıkış Tarihi : Açıklanmadı

Duyuru Fragmanı

Tomb Raider | PS5 | ANA KONUTomb Raideryoutube
    Subscribe to our channel to keep up-to-date with all things Tomb Raider and Lara Croft: https://www.youtube.com/user/tombraider?sub_confirmation=1 Follow us on Social: Facebook: https://www.facebook.com/TombRaider Twitter: https://twitter.com/tombraider Tumblr: http://tombraider.tumblr.com Instagram: https://www.instagram.com/tombraider Google +: https://plus.google.com/107380949412135354539
    https://www.youtube.com/watch?v=ZFiVzqsy2Q8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 15 Aralık 2022; 19:43:59 >

• Harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

Artık duyurular bu şekilde oluyor sanırım. :)

Ya kısa etkinliklerde yada Twitter üzerinden. E3 veya diğer etkinliklerde oyundan fragmanları gösterecekler galiba. :)

• Beklemediğim yerden geldi. Shadow of the Tomb Raider’dan sonra bi süre ara verirler diyordum. Sürpriz şekilde duyuruldu. Güzel oldu.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Çıkış aralığı nasıl olacaktır 1-2 yıl sürer mi dersiniz hocam?

• Güzel bir haber oldu hayırlısı bakalım 2023 sonlarına doğru çıkar tahminim.

• Çok sürebilir bence büyük ihtimalle yeni bir üçleme yapacaklar ve oynanış mekaniğini sıfırdan ele alacaklar.

Son iki oyun çok az yenilikle gelmişti,ağır eleştiriler almıştı.

2024 diyorum ben 👍

• Bu duyurunun şekline bakılırsa bu oyun çok önceden planlanmış görünüyor. Çıkması uzun sürmeyecektir.

• UE5 hem tam anlamıyla next gen bir oyun motoru hem de bugün söylediklerine göre yapımcıların üzerindeki yüklerin çoğunu alan bir motor. Yani yapımcıların işlerini çok kolaylaştırıyor. Bu da sanırım UE5 ile yapılan oyunların yapım sürecini kısaltabilir biz de sevdiğimiz oyunlara daha çabuk kavuşuruz.

• İşte bu harika bir haber. Shadow a gelen eleştirilerden sonra umarım yeni oyundan vazgeçmezler diyordum öyle de oldu. Aslında son oyunun başlangıcı çok güzeldi ama ortasından sonra hikaye çok kötü bir hal aldı. Oyunun mekaniklerini özellikle seviyorum birkaç yenilik ve sağlam bir hikayeyle harika bir oyun gelebilir. Acaba Shadowun değiştirilen sonundaki gibi oyun Mısır’da mı geçecek göreceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unreal Engine 5 ile yapılacak olması heyecanlandırıyor.

Bekliyoruz Tomb Raider | PS5 | ANA KONU 

• Üçlemeyi ayıla bayıla kaç kere bitirdiğimi hatırlamıyorum. Üçleme kadar tat versin yeter benim için. Unreal Engine 5 çok heyecanlandırıyor beni Ghostwire Tokyo, UE4 kullanmasına rağmen hayran kalmıştım UE5'yi cidden düşenemiyorum.

• Söylenti: Yeni Tomb Raider ("Jawbreaker" Projesi) Bilgileri Sızdı

Çeviridir :

Notaxation tarafından bildirildiği üzere bir sonraki Tomb Raider, Project Jawbreaker adı altında geliştiriliyor. Fantastik unsurlarla gerçekçi olacak. Lara deneyimlidir ve yalnızlıkla mücadele eder. Kendisine hayranlıkla bakan bir grup akıncı ile birlikte çalışacak.

- Otantik İngiliz VA döküm, 30'lar, 5'6", atletik

- Geride kalan aile dramı

- Lara'nın maceraları magazin dergilerine/medyaya ulaştı ve yeni nesil Tomb Raiders'a ilham verdi

Tomb Raider | PS5 | ANA KONUMelonie Mac ✝️🎮🏋🏻‍♀️twitter
    “🚨 New Tomb Raider game Leak/ Rumor from a VA casting script 🚨 - Codename Project Jawbreaker - Grounded tone w/ fantastical elements - Casting authentic British VA, 30's, 5'6", athletic - Lara is experienced w/ years of "protecting artifacts" and adventures 🧵 (cont'd)”
    https://twitter.com/MelonieMac/status/1553068338372386816
  • Türkçe altyazı da olsa güzel olacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Aslında diğer firmalarında yaptığı gibi Türkçe Altyazı eklenebileceğini düşünüyorum hocam. Bakalım sürpriz olabilir bizim için. :)

• Yeni Tomb Raider ile ilgili Birçok Ayrıntı Ortaya Çıktı

Uzun süredir devam eden Tomb Raider serisi, oyuncuların ilgi odağında bulunuyor. Bir süredir sessizliğini koruyan Tomb Raider'ın bir sonraki oyunu hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Oyunlar ilgili sızdırılan bilgiler birçok detayı açığa çıkarıyor.

Ortaya çıkan rapor, yeni Tomb Raider oyununu detaylandırıyor. Belirtilene göre bir sonraki Tomb Raider oyunu “Project Jawbreaker” kod adı altında geliştiriliyor. Oyunun, gizemli bir felaketle sarsılan günümüz dünyasında geçeceği ve bir aksiyon macera oyunu olacağı bildiriliyor.

Diğer ayrıntılara bakacak olursak bu yeni Tomb Raider oyunundaki Lara Croft, 30'lu yaşlarının ortalarında yer alacak. Karakterin prototipi, Emily Blunt veya Rosamund Pike üzerinden geliştirildiği bildiriliyor. Ayrıca oyunun başka bir kadınla romantik sahneler içereceği belirtiliyor. Dolayısıyla bir sonraki oyunda daha olgun ve tecrübeli bir Lara göreceğiz.

Yeni Tomb Raider'ın senaryosu ise önceki oyunlardan hikayeler barındıracak ve bu genel olarak bir hikayede toplanacak. Oyun ayrıca Devendra ve Tanvi adlı karakterleri de içerecek.

Öte yandan Crystal Dynamics, State of Unreal 2022 etkinliği esnasında Unreal Engine 5 üzerinde yeni bir Tomb Raider oyununun geliştirildiğini duyurmuştu.

BSC.
  • Başka bir kadınla romantik sahneler mi? Şu saçmalığa bulaştırmadıkları bir tek Lara kalmıştı ona da el atıyorlar sonunda. Lara Croft başlı başına oturmuş bir marka zaten. 3 tane yeni nesil oyun çıkarmışsın onlar da bir şekilde tutmuş. Böyle bir şeye ne gerek var ki…

• Dünyanın başına bela oldular ya

• Amazon Games, Crystal Dynamics'in Bir Sonraki Tomb Raider Oyununu Yayınlayacak!

Nisan ayında Crystal Dynamics, 2013'te yeniden başlatmayla başlayan serisindeki bir sonraki Tomb Raider oyununu geliştirdiğini açıkladı. serisi – Unreal Engine 5 üzerine inşa edilecek. Şimdi, Crystal Dynamics, Amazon Games'in bu devam oyununu yayınlayacağını duyurdu.

Bir basın bülteninde, "Amazon Games ve Crystal Dynamics bugün, Crystal Dynamics'in yeni bir çok platformlu Tomb Raider oyunu geliştirmesi ve Amazon Games'in tam destek sağlaması ve oyunu küresel olarak yayınlaması konusunda bir anlaşmaya vardıklarını duyurdu." "Henüz adı belli olmayan yeni Tomb Raider, Lara Croft'un Tomb Raider serisindeki hikayesini devam ettiren, tek oyunculu, anlatı odaklı bir maceradır.

"Tomb Raider'ı oyun dünyasının en saygın serilerinden biri yapan tüm unsurları içeriyor ve oyunculara keşif ve yaratıcı yol bulmayı ödüllendiren, çözülmesi gereken akıl almaz bulmacalarla dolu bir ortamda kendinden emin ve çok boyutlu kahraman Lara Croft'un kontrolünü veriyor. yüzleşmek ve üstesinden gelmek için çok çeşitli düşmanlar."

Basın bülteni, stüdyonun bu yaklaşan oyunu "bugüne kadarki en kapsamlı Tomb Raider oyunu" yapmak için Unreal Engine 5 kullandığını söylüyor. Bu devam oyunu şu anda erken geliştirme aşamasındadır.

Kaynak :

Tomb Raider | PS5 | ANA KONUgame ınformer
    Amazon Games Will Publish Crystal Dynamics' Next Tomb Raider Game
    https://www.gameinformer.com/2022/12/15/amazon-games-will-publish-crystal-dynamics-next-tomb-raider-game

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 15 Aralık 2022; 19:46:55 >
  • Reboot oyunlardan ilki çok iyiydi.
    Eksiği yok mu tabiki vardı ama ben uncharted 3 den ( en yakın onunla kiyaslanmali) daha fazla zevk alarak oymamistim. Sonra ki iki oyunda iyi ama uncharted 4 u alaşağı edecek kadar da özel oyunlar değildi. Yani iyi basladi ama devamını getiremedi.
    Şu an satıldı diye biliyorum marka cinlilere. O yüzden ben gelecek oyundan pekte bişey beklemiyorum.
    Oynar miyiz ? E tabiki oynarız ama dediğim gibi kuş evinden uçtu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.