Şimdi Ara

Tom Hardy'nin Bane Rolündeki Kolu Kaç Santimdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boyu 174 kilosu 75'miş o sırada. Ben 38 küsür diyorum.

• O filmdeki kilosu 90 vardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 9 Nisan 2018; 0:29:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana benden tavsiye şu boya şu santim nasıl durur ya da şu kol kaç cmdir gibi saçma konular açmayı bırakıp kendi hayatına odaklan inan bana daha başarılı olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Sana benden tavsiye şu boya şu santim nasıl durur ya da şu kol kaç cmdir gibi saçma konular açmayı bırakıp kendi hayatına odaklan inan bana daha başarılı olursun
    kafana silah dayayıp mı konuya tıklatıp mesaj attırıyorlar? saçma geliyorsa bakıp cevap yazma zorunluluğun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyriakos

kafana silah dayayıp mı konuya tıklatıp mesaj attırıyorlar? saçma geliyorsa bakıp cevap yazma zorunluluğun yok.

Alıntıları Göster
    Ben konuyu açma demedim sana bir öneride bulundum sadece, uygulayıp uygulamamak sana kalmış, 2 yıl sonra dönüp baktığında ne kadar saçma olduğunu kendin anlayacaksın zaten benim söylememe gerek yok.
  • Dün 90 kilo vardır demiştim gerçekten o rolde 90 kilodan fazlaymis.

http://www.fitzness.com/blog/batmans-tom-hardy-bulks-up-to-play-bane-in-the-dark-knight-rises/

The secrets of Tom Hardy’s workout for Bane haven’t come out yet, but he weighed in at over 200 lbs. during filming. This means he put on nearly 30 lbs. since his appearance in Warrior, and on his 5′ 9″ frame …

Diye yazıyor. 200 lbs 90-91 kg yapıyor. Kolları o filmde 43-44 cm vardır bence. İyi vücudu var ama o filmde olduğundan çok daha büyük gözüküyor. Adamı izlerken 195 cm sanırken 175 olduğunu öğrenince baya dumura uğramıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 10 Nisan 2018; 0:58:59 >

• Bu türklerdeki kolun kaç cm olduğunun takıntısı ne bir türkü çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: router666

Bu türklerdeki kolun kaç cm olduğunun takıntısı ne bir türkü çözemedim
    Arkadaşta bi "cm" merakı var ama hayırlısı bakalım
  • Adam merak eder sorar sizene arkadaş. Hepiniz kolda cm alma için çalışmıyor musunuz?
  • gerçekten artık bu kol/cm ile dalga geçen insanlardan bıkkınlık geldi. bunların başını da ağırsağlam furkan çekiyor. adam kolunun daha çok gelişmesini istiyordur size ne oluyor kardeşim.

• Sadece kol içi spor yapan adamlar var :) adamın tüm spor hedefi cm almak üzerine.
    Sporu sağlık için yapıyorum diyen adamların %90'ı yalan söylüyor zaten hepsi kol için yapıyor. Beyninde bu düşünce yoksa bile bilinçaltında bu düşünce var.

Sorsan cm takıntısı falan derler. Sanki kendiler 40-43cm kol istemezmiş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctauren

Sadece kol içi spor yapan adamlar var :) adamın tüm spor hedefi cm almak üzerine.
    Sporu sağlık için yapıyorum diyen adamların %90'ı yalan söylüyor zaten hepsi kol için yapıyor. Beyninde bu düşünce yoksa bile bilinçaltında bu düşünce var.

Sorsan cm takıntısı falan derler. Sanki kendiler 40-43cm kol istemezmiş gibi.
    Sanki demişiz ki kolunun santimini hiç ölçme büyütmeye çalışma, konu sahibi arkadaşın bölümde açtığı konulara bakarsan ne demek istediğimi anlayacaksın da işte. Adam şu boya şu kol kaç cm durur, yaşlanınca testosteron basıcam gibi boş konular açıyor ve ben de bu konusuna böyle bir tepki göstermişim. Çünkü arkadaşa göre aynı boydaki kişilerin aynı santimdeki kolları aynı gözükür çünkü genetik denen bir şey yok, herkesin dnası farklı değil. Kaldı ki cm mevzusu bana göre zaten saçma bir şey de neyse.

• Nirvana. kullanıcısına yanıt
    Orasını bilmiyorum. Yalnızca konuya baktım. Trolldür arkadaş belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

Sanki demişiz ki kolunun santimini hiç ölçme büyütmeye çalışma, konu sahibi arkadaşın bölümde açtığı konulara bakarsan ne demek istediğimi anlayacaksın da işte. Adam şu boya şu kol kaç cm durur, yaşlanınca testosteron basıcam gibi boş konular açıyor ve ben de bu konusuna böyle bir tepki göstermişim. Çünkü arkadaşa göre aynı boydaki kişilerin aynı santimdeki kolları aynı gözükür çünkü genetik denen bir şey yok, herkesin dnası farklı değil. Kaldı ki cm mevzusu bana göre zaten saçma bir şey de neyse.

Alıntıları Göster
    sana saçma ve boş gelmesi herkes için öyle olduğu anlamına gelmiyor. ayrıca benden tavsiye konularımı ve mesajlarımı takip etmeyi bırakıp kendi hayatına odaklan inan bana daha başarılı olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyriakos -- 16 Nisan 2018; 18:41:45 >

• 38 cm ne benim kolum 39

41 42 vardir en az

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Hardy'nin Warrior filminde ki vücudu çok iyi özellikle trapezleri orta boylu bi adam ama vücut tipi simetrisi çok iyi.

Batman filminde ilgilenmen gereken vücut Bale'in vücudu adam 2 sene de kalıptan kalıba giriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.