Şimdi Ara

tom ford parfüm kullananlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
1
Favori
96.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Tom Ford Black Orchid kullanıyorum ve çok memnunum. Yaz için bana bir Tom Ford kokusu önerir misiniz ? Noir tavsiye edildi Boyner ve Tekin Acar'dan fakat bana biraz ağır geldi. Ben mi yanılıyorum yoksa bu koku yaz kokusu kategorisine girer mi ? Şimdiden teşekkürler.
  • goz_35 kullanıcısına yanıt
    yazlık olarak aklıma tom ford azure lime geldi, başka bir konudan ...

@goz_35
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

yazlık olarak aklıma tom ford azure lime geldi, başka bir konudan ...

@goz_35

İlgi gösterip mesaj attığın için çok teşekkür ederim. Bu ürüne bakıyorum fakat fiyat fazla gibi geldi. Artık nasıl bir ürünse :)
  • konu sahibi benim ama bu ürünlere bu kadar para zamanında nasıl vermişim anlamıyorum. Şuanda asla vermem. D&p de 15 tl.
  • http://www.parfumevi.com.tr/erkek-parfumleri?brand=498

şu siteden de çok memnunum birebir. ve cildim çok hassas olmasına rağmen asla alerji yapmıyor.
  • herkese selamlar,

internette bir ara tom ford ürünlerini araştırırken white patcholui diye bir ürüne denk geldim anladığım kadarıyla unisex. tekin acarda bakmıştım. kokusu erkeksi gibi ama kadın parfümü olarak lanse ediliyor. bilgisi olan var mıdır ? koku güzel almayı düşünüyorum. çoğu değerlendirme sitesinde de erkeklerin kullanabileceği belirtilmiş. arada kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perikiz

3 adet paçuli serisi var

https://tom-ford.parfumler.gen.tr/tr/Purple-Patchouli-Unisex/
    https://tom-ford.parfumler.gen.tr/tr/Patchouli-Absolu-Unisex/
    https://tom-ford.parfumler.gen.tr/tr/White-Patchouli-Bayan/

white paçuli

Tom Ford'un kadınlar için yeni parfümü. Tom Ford'un piyasaya Eylül 2008'de piyasaya çıkardığı White Patchouli modeli, beyaz paçuli, Givaudan evinin parfüm uzmanları ile işbirliği içinde oluşturuldu. Beyaz çiçekler, paçuli, şakayık, bergamot, yasemin, gül, kişniş ve miski amber tohumu notalarıdır. Parfüm beyaz bir cam şişede üç boyutta mevcuttur: 30, 50 ve 100 ml edt ve vücut losyonu olarak piyasada bulabilirsiniz. Mert Alas ve Marcus Piggott kampanyanın fotoğrafçılarıdır. Reklamın yüzü popüler şarkıcı Erykah Badu'dur.

Mert alaş bunun fotolarını çekmiş ;)

selamlar,

yurt dışı yorumlara bakaraktan aldım walla. birde bana pek bayan parfümü gibide gelmedir. unisex yazdığı için kıydık paraya. kokusuda fena değil. hani black orkidin birazda hafifi desem yeridir. yada bana öyle geldi bilmiyorum. henüz kullanma fırsatım da olmadı açıkcası.

• 13 sene kullandığım parfümü değiştirdiğim muhteşem parfümdür. " Tom Ford - Patchouli Absolu
  • Iyi bir benzer parfüm önerebilcek var mı black orchid uygun fiyatlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kış ve sonbaharda tom ford ombre leather kullanıyorum. Bildiğiniz deri ve vanilya karışık bir kokusu var. Çok uzun süre kalıcı.

• JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Etrafa yayılımı nasıl hocam bu aralar tom fordun kokularını arastırıyorum alıcam gibi seçeceğim birtanesini notalarını sevdim ilgimi cekti bu kullandığınız

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    kıyafetlerimin, bilhassa ceket ve gömleğimin üzerine sıkıyorum. 1 haftaya yakın bir kalıcılığı var. girdiğiniz ortamda direkt deri, vanilya kokusu ile dikkat çekiyorsunuz. Yanınızda oturan birisi buram buram kokuya maruz kalıyor. çok kalite bir koku, benzerini piyasada görmedim.
  • JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Dekantını en yakın zamanda edineceğim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.