Şimdi Ara

tom ford parfüm kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
96.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jansenac

quote:

Orijinalden alıntı: atroce

tom ford un bazı parfümleri fiyatını hiç haketmiyor, tf men ve tf men extreme sıradan kokular bence, projeksiyonlarıda iyi değil fiyatlarıda tuzlu biraz

black orchid ise biraz daha iyidir, beğenen çok beğeniyor beğenmeyen hiç sevmiyor

ancak tom ford alınacaksa biraz niş tarzında tobacco vanille gibi birşeyler almak lazım

extreme için sıradan koku demek bence ağır olmuş sadece tom ford parfümlerinin ayrı bir hayran kitlesi var tom ford noiri deneyen ve denemeyenlere bir haberim var noirin edt versiyonu çıkmış aynı parfümdeki hayvansı civet kokusu çıkartılmış ve misk eklenmiş parfümde beni rahatsız eden tek tarafıda oydu bence edt denenmeli

extreme fena değildir ancak fiyatına göre bence sıradan, tabi tom ford un elegant parfümleri var bunu inkar edemeyiz

• yakala.co da indirime girmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

http://www.yakala.co/urun/erkekler-icin-tom-ford-black-orchid-100-ml--firsati

arkadaşlar bu gerçek değil galiba ?

banada gerçek gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jansenac

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

http://www.yakala.co/urun/erkekler-icin-tom-ford-black-orchid-100-ml--firsati

arkadaşlar bu gerçek değil galiba ?

banada gerçek gelmedi

ama orjinal satması gerekmiyor mu o sitenin ??
  • Nasıl kullanmadım bende güzel mi aceba ?
  • black orchid cidden harika bir koku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Ford - Noir parfüm var küçük.
    İlk kez kullandım fakat müthiş bir kokusu var.Yaz hariç diğer mevsimlerde gider.EDP olması yönünden kokuyu ertesi gün bile hissedebiliyorsunuz.Zaten yeni bir koku.Bu parfümü öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phobersus

Tom Ford - Noir parfüm var küçük.
    İlk kez kullandım fakat müthiş bir kokusu var.Yaz hariç diğer mevsimlerde gider.EDP olması yönünden kokuyu ertesi gün bile hissedebiliyorsunuz.Zaten yeni bir koku.Bu parfümü öneririm.

Noir EDP yeni değil. Üstünden zaman geçti epey. Daha yeni EDT versiyonu çıktı, bir de onu deneyin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalıştığım şirkette müdürümüz sıkmış bu parfümü ilk başta çok etkilendim daha sonra parfümün adını sordum , black orchid dedi hoşuna mı gitti diye sordu bende evet dedim getirdi şişeyi verdi al kullan bana zaten ağır geldi dedi , tabi çok sevindim 100 ml nin 10 ml si bitmiş ,ama gerçekten ağır bir parfüm evden çıkmadan 1 saat önce sıkmak lazım o da sadece 1 fıs , ben bu parfümü çok sık kullanamayacağım için sormak istiyorum bozulmadan kaç yıl durabilir ...
  • Dolum bile alsanız kendini belli eden kokusu var.
    Ayrıca afrodizyak özellikli harika
  • Zamanın birinde otelde çalışıyordum. İngiliz misafirin birinin parfümünü 20 mt öteden kokusunu aldım. O zaman çok etkilenmiştim. Neyse adama sorunca Tom Ford Tuscan Leather dedi velasıl fiyatını görünce şok oldum sahtelerini araştırdım. İki kere farklı satıcıdan aldım. Ama aynı etkiyi alamadım. Arkadaşlar bu kokuların orjinalini almak lazım. İmitasyonda hakkını veremiyorlar. ( zannedersem maaliyetten dolayı) Black orchid denemiştim bu çok kadınsı koku bunlara dikkat edin. Biz farkında olmuyoruz ama kıyafetimiz ve parfümümüz karşı cinse farklı mesaj veriyor. Bu yüzden çok sıkıntı çektim farkında olmadan
  • minimalist kullanıcısına yanıt
    d&P GAYET GÜZEL DOLUM yapıyor black orchid i. Feminen diyen black orchid için ilk insan sizsiziniz galiba. Karşı cins de hem cinsim de çok etkileniyor bu kokudan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

çalıştığım şirkette müdürümüz sıkmış bu parfümü ilk başta çok etkilendim daha sonra parfümün adını sordum , black orchid dedi hoşuna mı gitti diye sordu bende evet dedim getirdi şişeyi verdi al kullan bana zaten ağır geldi dedi , tabi çok sevindim 100 ml nin 10 ml si bitmiş ,ama gerçekten ağır bir parfüm evden çıkmadan 1 saat önce sıkmak lazım o da sadece 1 fıs , ben bu parfümü çok sık kullanamayacağım için sormak istiyorum bozulmadan kaç yıl durabilir ...

max 2 sene duruR. Buzdolabının kapı raflarında belki biraz daha uzun
  • Tom Ford Sahara unutmayın ağır fakat çok kalıcı ve farkedilirliği harika koku olarak bir hayli beğendim

• Tom Ford Black Orchid ilk çıktığı günü dün gibi hatırlıyorum, ve bayan parfümü olarak lanse edilmişti ki öyledir kendileri, fakat bir kaç Kıvanç v.b ünlünün kullandığı duyulunca Türkiye disbiritörü kokuyu unisex olarak lansetmeye başladı ve rağbet arttıkça fiyatınıda arttırdı..

Koku güzel ve aşırı kalıcı fakat feminen, bilginize

• Arkadaşlar konu dışı ama birşey soracağım. Bende Black orchid kullanıyorum. Boyner'den aldım 700 civarı filandı. Parfüm hiç kalıcı değil. Bu tarz sorun yaşayan oldu mu. Değişim için Nasıl bir yol izlemeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camperz -- 1 Mayıs 2016; 13:54:16 >
  • ben dp'den farklı markalardan 6 parfüm aldım biri de t.f. black orchid, kalıcılığı çok iyi hatta fazlasıyla iyi diyebilirim ...
    mart ayına kadar iyi gidiyordu, nisanda serin günlerde de fena gitmedi ancak mayıs geldi ara vermem lazım ekim-kasım'a kadar ...
    tom ford'un yazlık parfümü var mı ?..
  • Burada orjinal TF kullanan bulmak pek mümkün değildir.

Herkes zaten Clone denen çakmaları kullanıyor.

Ki mantıklısı da bu. Boş yere TomFord'a para kaptırmamış oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen arkadaşım açığını almış. Orjinali ile arasında çok fark var. Çakması resmen yanık kokuyor. Kalıcılık zaten tartışılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.