Şimdi Ara

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
49.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnceleme için teşekkürler , oyun güzele benziyor
  • valla biz burada oyun sorunca kural dışı oluyoruz haber editörü açınca haklı oluyo e ben bunlara ozeniyorum başımız napiyosa benim de yapasım geliyor valla enteresan bir site ya
  • Güzel oyun güzel inceleme teşekkürler
  • İlk oyunlara göre fazla gizlilik içermediği için SC Double Agent'ı daha çok sevmiştim. Gördüğüm kadarıyla bu oyunda da istenirse fazla gizli olmadan aksiyon'a ağırlık verebiliyoruz. Saklandığımızda ortamın siyah beyaz olması pek güzel olmasada oyuna ayrı bir hava verdiği ortada, güzel bir inceleme olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 27 Nisan 2010; 16:08:52 >
  • bakın arkadaşlar her ne kadar oyunun yapısını sevmesemde oyun kötü bir oyundeğil yinede sizi eğlendiriyor vakit geçirtiyor ama ben şuna sinir oluyorum hadi diyelim gizlilik öğesi büyük oranda gitti aksiyon oldu diyelim siz m4 ü alın çatışmaya girin bakalım hiç aksiyon oyunu gibi zevk alıyor musunuz bu yüzden bu oyun aksiyon maksiyon değil eğer öylese bile bu yönden hiçbirşeye benzemiyor ben oyunu full gizlilik içinde bitirdim(mecbur olarak bazı yerlerde çatışmaya girdim tabikide) inanın oyunu siyah beyaz bitirdim nerdeyse şu siyah beyaz olayı bana nefret ettirdi diğer oyunlardaki gibi bir gösterge olsaydı daha iyi olurdu müzikler ise harika özellikle credits ekranında,geçmişle ilgili bölümlerde,kızımızla alakalı bazı şeylerde insanı etkileyecek çok güzel müzikler giriyor.Grafikleri herkes orta diye nitelendirmiş ama bana kalırsa grafikleri güzeldi yani 8.8/10 dur.Gelelim senaryoya gönül isterdi ki önümüze chaos theory gibi bir oyunla çıksalardı yani şu kızımı öldürdün ölüceksin köpek muhabbeti gerçektende hoş değil.Ayrıca geçmişle ilgili bazı şeyleri öğrendiğimde ubisofta az küfretmedim aradan geçmiş kaç yıl ben 5 sene önceki oyunu nasıl hatırlıyim işte böyle uzun zamanda birşeyleri yaparsan böyle unutturursun adama

• Siyah beyaz kısım haricinde beklediğim bir video inceleme olmuş.Teşekkürler bsc
  • Çok güzel bir oyun hele adamları pataklama şekli çok süper..
  • iyi bir inceleme olmuş ama scc PC sürümünü bir türlü bulamadim

erdinç abi helal olsun sana her zamanki gibi ...

gta episodes from liberty city video inceleme yapsan çok süper olacak
  • Eski havayı kaybetmiş bence.Video incelemede de dediği gibi uncharted dan esinlenmiş olmaları oyunun o gizli ve yavaş yavaş işleri halletme ruhunu almış götürmüş.
  • Ben herşeye rağmen splinter cell conviction'un güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum.Evet eski oyunlardaki birçok özellik gitmiş olabilir ama o özellikler hikaye gereği gitmiş.Kızı şaibeli bir kazada ölmüş bir sam fisher ın karanlığı kullanarak gizlilik içerisinde ilerlemesini istemek biraz mantıksız olur.Yine de gizlilik büsbütün gitmiş de değil.
  • Klasik haline gelebilirdi bu seri. Ama Ubisoft giderek tadını kaçırıyor. Böyle giderse seriyi mundar edecekler..
  • Splinter Cell serisinin tam anlamıyla bağımlısıyımdır. Bunun da çok güzel olacağına eminim. Gerçi Double Agent'ta eski tadı bulamamıştım ben de ama neyse... Bu arada ilgilenenler için PC'ye çıkış tarihi 30 Nisan.
  • Güzelmiş.
  • video inceleme gayet yeterli olmuş emeğinize sağlık bu arada incelemenin başında çalan şarkıyı öğrenebilir miyim?
  • Tek Kelime İle Mükemmel Bir Oyun Yıllardır Bekliyordum Sonunda Çıktı :D (Çok Ertelediler). Ayrıca Video İncelemede Mükemmeş Olmuş :D
  • Şuraya bak ya güzelim gizlilik oyunu resmen uncharted'a dönmüş.
  • manyak bi oyun olmuş :)
  • Bir Splinter cell hayrani olarak oyunu cok begendim.Özellikle oyunu realistic'de oynadiginizda aksiyon filmlerini aratmiyor.

inceleme icin tesekkürler.
  • en sevdiğim oyunlardan biri ama bu oyun öncekiler gibi içime sinmedi hiç.1 buçuk saat kadar oynadım bir daha takmadım öyle bekliyo eski sc i istiyoz.
  • pcye ne zaman çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.