Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guncelleme saat kacta gelecek bilen var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 6 Mart 2019; 16:15:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa.Monica

Guncelleme saat kacta gelecek bilen var mi?
    Aksam 7 de gelecek terslik olmazsa birde 33 gb gelecek diyorlar

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• Yuh güncelleme gelmiş 36 gb dpioğrumudur bu ya? Oyunu baştan mı indiriyoruz anlamadım ki. İlk gün aldım çıktığında 15 gbtı şimdi 100 gb olacak nerdeyse..

• Pc konusunda yazmışlar. Güncelleme ps4 de 33gb ama kapladığı yer 60 dan 40 a düşecekmiş.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    hayır boyut artmayacak azalacak güncelleme sonrası bunun için çok indiriyoruz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

hayır boyut artmayacak azalacak güncelleme sonrası bunun için çok indiriyoruz zaten.
    67ye düştü boyut. Oynayan arkadaşlar yenilik var mı yeni harita ve operatörler dışında?

• Pc de oynadığımız uplay hesabını bağlasak operatorlar vs. gelir mi acaba?
  • Şu anda solo girilmiyor. Çok fazla trol var hemen her oyunda. Kimiside ekip olarak gelip ne keyif alıyorlarsa birbirini öldürüyorlar.

Şunuda ilave ediyim; bir tane maçtan sonrada ekip olarak mesaj grubu oluşturup benide ekleyip yazışıyorlar. Dalga geçici mesaj yazıyorlardı. Tahminim beni küfür ettirip şikayet edip banlatmak gibi bir şey amaçlıyorlardı.

Yani şu an girilecek gibi değil solo olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 9 Mart 2019; 13:38:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Şu anda solo girilmiyor. Çok fazla trol var hemen her oyunda. Kimiside ekip olarak gelip ne keyif alıyorlarsa birbirini öldürüyorlar.

Şunuda ilave ediyim; bir tane maçtan sonrada ekip olarak mesaj grubu oluşturup benide ekleyip yazışıyorlar. Dalga geçici mesaj yazıyorlardı. Tahminim beni küfür ettirip şikayet edip banlatmak gibi bir şey amaçlıyorlardı.

Yani şu an girilecek gibi değil solo olarak.
    Aynen solo oynanmaz bu oyun sacma sapan kisiler denk geliyor sana sıkanlar reinforce bile cekmeyenler bandit alip ozelligini koymayanlar say say bitmez

• Bir tanesi kasıtlı olarak çığlık şeklinde cızırtılı yapılmış allahu ekber sesi dinletti takıma. Bir müslümanın yapacağını sanmıyorum. Kasıtlı yapılan şeyler. Bence yeni sezonun başında geliyor bu tipler. Onun haricinde çok nadir. Bir taneside birbirini öldürdüler. Tek kalan canlıya aşağı atlasana diye direktif veriyor. Aklı sıra kurnazlık yapıcak. Yemedi o elemanda ya. Alman adamda ingilizce neden bunu yapıyorsunuz anlamıyorum dedi. Sonra oda almanmış. Almanca konuştular. Sonrada o allahu ekber sesleri geldi.

Dediğim gibi sezonun başında geliyorlar. Yoksa ben hep solo giriyorum. Başka zaman çok daha nadirler. Gerçi o zamanda takım eksik kalması sorunu var ama genede oynanıyor.

• Oyunda sanırım trolleme etkinliği var herkes birbirini öldürüp pes ediyorlar bunu onun bunun çocuklarına ubisoft bir şey yapmalı

• Windmark kullanıcısına yanıt
    Gelmez maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Oyunda sanırım trolleme etkinliği var herkes birbirini öldürüp pes ediyorlar bunu onun bunun çocuklarına ubisoft bir şey yapmalı
    Hocam Boost çu onlar .Genelde sezon basları yan hesapları copper yapıp ana hesaplarını diamonda tasitiyorlar

• Dün iki solo ranked girdim. Yoktu troller. Bittiler sanırım.

Birde bunu yazarken aklıma geldi. Savunmada gign komandolarında acog olması galiba ubisoft un kendi fransız milletine bir kıyağı.

• savunma sanayi müsteşarlığının ika (insansız kara araçları) prototipleri. Birincisi bir yerden tanıdık :)

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe!

• quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

savunma sanayi müsteşarlığının ika (insansız kara araçları) prototipleri. Birincisi bir yerden tanıdık :)

4.seviye Echo dron

• Beyler pc de oynadığım oyunu birde ps4 e geçeyim dedim ama sağa sola eğilmeleri bir türlü yapamıyorum. Yardımlarınızı esirgemeyin

• baybilmez B kullanıcısına yanıt
    Sol aim için sol analog (L3) Sağ eğim için sağ analog (R3) üzerine basmanız gerekiyor fakat scope açmadan sağa sola eğilemezsiniz. Bu işlemi scope açtıktan sonra yapmanız gerekiyor.

• baybilmez B kullanıcısına yanıt
    İşin zor. Pratik ile aşabilirsin. Sağa, sola eğilmenin yanı sıra ilk başlarda sensivity ni düşük tut rahat edebilirsin. Ayrıca ben atak operatörlerinde acog kullanmıyordum PS4 de.
    Bende PS4 de başlayıp, PC'ye geçenlerdenim. FPS farkı (60 dan 140 a çıktım) ve klavye mouse kontrolü o kadar farkettiriyor ki inanılmaz
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.