Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cevik001981

arkadaslar yeni operatörler için yeni haritalar için sezon pass gibi biseymi gerekli yoksa standart sürüm yeterlimi
    Haritalar herkese geliyor. Operatörler için de para kasmak gerekiyor. Tavsiyem normal ya da deluxe paket almanız PC'de deluxe var PS'de var mı bilmiyorum fazla farkları yok ama geçen 10 lira fark vardı o yüzden Deluxe daha avantajlı. Oyunda tüm operatörler açık olunca hem öğrenmek için çok şey oluyor hem de para kazanmanın anlamı kalmıyor.
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Evet sadece gerçek parayla alınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    tesekkürler ederim oyun ilk çikti gi zamanlar alip oynamiştim tr operatörler gelirmi bilmiyorum gelirse tekrar alip oynarim herhalde ondan sordum iyi oyunlar

• cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Şu oyunu oynamanın TR operatörlerle ne alakası var hiç anlayamıyorum, anlayamayacağım
  • cevik001981 kullanıcısına yanıt
    4. Yıl roadmap az önce açıklandı Türk operatör maalesef yok. Avusturya Amerika Hindistan ve Kenya gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Şu oyunu oynamanın TR operatörlerle ne alakası var hiç anlayamıyorum, anlayamayacağım
    Katılıyorum. Ama biz milliyetçi bir ırkız. Seviniyor işte insan ister istemez.

Gelse bile adı alakasız, üzerine türk bayrağı koyacak bir operatör olcaktı zaten. Onun yerine bize server açsınlar, en büyük kıyağı yapmış olurlar :)
  • Ya beyler su 250 tllik pakette karasız kaldım millet alınmaz falan diyor oyun ölü diyor aktif oynayan tecrubeli arkadaslar varsa geri donus yapabilirlermi

• Hocam şuandan sonra alınmaz 4. Yıl açıklandı ve sadece bir tane yeni harita gelecek öbürleri rework yapılacak yani mevcut haritalarda bazı ufak değişiklikler yapılacak. Şöyle yapın Gold edition alın goldda 20 tane temel oyun operatörü ve 8 tanede 1. Yıl operatörü açık olarak geliyor. Geriye 2. Ve 3. Yıl operatörleri kalıyor 16 tane eski operatorlerde ucuzlayacak o zaman rahat alırsınız gold sürüm aldığınız için yeni gelecek operatörlerde ücretsiz olacak size

• Doğu avrupa serverı şart artık. Balkan serverı zor ama İtalyaya bir tane yakışır

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Vazgeçtim hocam zaten fiyat tuzlu geldi biraz

• Evet Complete editon biraz pahalı. Gold edition şuan 158 lira.

• Guzel bi clutch oldu ama 5-4 kaybettik😔

• 2016 yazından beri oynuyorum skull rainli sezondan itibaren.Üstüne oyun almaya hiç gerek duymamıştım bugünden itibaren bırakıyorum.Klavye mouse ile oynayanlardan gına geldi artık.Sürekli çöküp Q E basanlar artık fps oynadığını zannnedip kıçına soksunlar bu oyunu.Lan eskiden çok güzeldi bu oyun :( Artık bir önemi yok ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

2016 yazından beri oynuyorum skull rainli sezondan itibaren.Üstüne oyun almaya hiç gerek duymamıştım bugünden itibaren bırakıyorum.Klavye mouse ile oynayanlardan gına geldi artık.Sürekli çöküp Q E basanlar artık fps oynadığını zannnedip kıçına soksunlar bu oyunu.Lan eskiden çok güzeldi bu oyun :( Artık bir önemi yok ama.
    Klavye mouse bitirdi hocam bu oyunu. Q-e olayı var dediğiniz gibi. Bide eğilip kalkıyorlar enteresan bir şekilde orası ayrı bi komik. Bende son 2 aydır bayağı azalttım r6 oynamayı. Klavye mouse cular soğuttu resmen benide. 900 saatten fazla oynama sürem var ve bu sürenin %90 ı, belkide daha fazlası Ranked (Dereceli) oynadım. Eskiden hergün girerdik ama 2-3 haftada bir ya giriyorum ya girmiyorum. Pubg oynuyorum bu aralar onda da km oluyor ama oyuna bu kadar ciddi bi etkisi olmuyor.

• Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Pubg de olmaz tabi zaten agir oyun karekter de cok agir onda cok hizli dönüş egilme kalkmanin bir etkisi yok
    Km hicbir oyunda yeri olmamasi gerek ama kimse tepki vermiyor ds4 ile oynayan daha cok km gore ama nedense Yabanci forumlardan tepki gelmiyor
    R6 sansür uygulayacak diye konu gecti tepki gelince hicbirsey yapmadılar demekki ds4 ile oynayan km karşı olsa da tepki vermiyor herkes menmun sanirim tepki gelmedigine gore ne desek bos milyonlar var konsol kullanan bir tepki gelsin o zaman görürüm destek geliyor km yazik yani her oyunda var bazi oyunlarda cok buyuk asiri bir etkisi oluyor hizli hareket yapman gereken oyunlarda birde rakip 5 kisi ise 5 kiside de km olmuyor
    Ps5 de bu km destegi olmamali hic bir zaman eger olacaksa bastan bilelim bizde ona gore davraniriz

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Sony destek veriyo k&m’a kullanıcıların ağlamaya hiç hakkı yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: fukachuu

Dedigim gibi kimseden tepki gelmiyor herkes menmun ben oynamaya devam ederim sabaha kadar km olsunlar km var diye oyundan vazgeçmem
    Em buyuk suc sony de ama tepki gostermeyenleri anlamiyorum eğer gosterse o zaman daha degisik seyler olur cogunluk ds4 ile oynuyor demekki menmunlar
    Ps5 de yine boyle sey olursa bende alırım zaten kimsenin tepki verdigi yok demek istedigim tepki olursa o zaman daha değişik seyler olur
    Örnek veriyorum r6 oyununda sansur kullanacakti sirf Çin icin herkese ayni seyi yapacaktı onlarda yasak diye tum Ulkeye ayni sansür uygulayacaklardi onlara ozel çıkaracağını boyle bir konu gecti sonra tepki gelince bu düşünceden vazgeçtiler
    Iste boyle birsey olursa degisir ama tepki vermiyorlar demekki menmunlar yapacak birsey yok malesef

• arkadaşlar merhaba.
    10-12 kişilik bir battlefield ekibimiz var bf4 ve bf1 de özel server alarak karşılıklı oynuyorduk ama artık bir yenilik arıyoruz malum bf5 de server alma yok.
    oyun hakkında 2 sorum var tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.
    1. şimdi oyunda para ile mi özel server alınıyor BF gibi yoksa davetle 10 kişi girip karşılıklı oynayabilir miyiz?
    2. 8 veya 9 kişi olduğumuzda da yine dışarıdan bir kişinin gelmesini engelleyerek oyunu başlatabiliyor muyuz yoksa mutlaka 5-5 mi olmalı?
    şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssrorschach S kullanıcısına yanıt
    Rainbow 6 de mantalite tamamen farklı. Bir kere özel server yok. Karşılıklı arkadaşlarınızla oynayamazsınız. En fazla beş arkadaşanızla aynı takımda oynayarak yabancı beş karşı kişiyle oynarsınız. Dört kişisenizde 4 kişi oynayamazsınız gene oyun size bir beşinci kişi ekler.

Düzeltme: evet custom game var oyunda pardon yanlış bilgilendirme için. Hiç kullanmadığım için unutmuşum. Oyunun bir çok ayarını yapabiliyorsunuz, istediğiniz haritada oynuyorsunuz, server kiralamanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 22 Şubat 2019; 13:20:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukachuu

Kardeş çok komiksin gerçekten. Pubg konusunda kendi yaptığım bi aparat var diyordun hani nerde lisansı sendemi, Sony den lisans mi aldın Sizin yaptığınız sadece "Ego" tatmini, başka birşey değil. Birde şu Sony destek veriyor diye kendinizi savunuyorsunuz ya gülüyorum resmen O zaman sony nin her yaptığı doğru hareket hiç elestirmeyecegiz karşı cikmayacagiz. Dualshock 4 ile oynasalar bişey yapamayacak adamlar burda ahkam kesiyor. Dediğim gibi sırf ego tatmini. Birde şöyle bi olay var. Pc de büyük ihtimal sizin gibilere nefes aldirmiyorlardir, sizde ps de klavye mouse oynayarak dediğim ego tatminini gerçeklestiriyorsunuz Kimi arkadaş da eziklik olarak görüyor bu durumu. Oyun için böyle sözler söylemeye değmez ama şahsen bazen katılmamak elde değil diyorum. Yanlış anlamayın sizin sahsinizda söylemiyorum bunu. Pc de oynamayip Ps de klavye mouse ile artistlik yapmanın tek açıklaması bu.

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.