Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (423. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyuna ara verdiysen tavsiyem kesinlikle geri dönme hergün garanti raporladığım 3-5 kişi ban yiyor zaten kitlesi en rezil en toxic oyuncular tarafından bakarsak ilk üçe çok rahat oynar. Adam giriyor kafamı sıkıp çıkıyor tek amacı toxiclik ve hergün başıma geliyor 1vs9 oyun oynuyorsun 5 rakip 4 tanede takım arkadaşın görünüşlü düşmandan daha düşman rezil takım arkadaşların. Oyunu bırakarak çok doğru karar vermişsin tebrik ediyorum gerçekten.

• Bu olay test sunucusunda da vardı ana oyuna gelince düzeltirler sanmıştım ama bozuk geldi herkesde olan bir hata değil heralde hala çözmediklerine göre raporlamak lazım.

• keremec kullanıcısına yanıt

Benim rekor 8 kişiydi. Her oyunda hileci var 2750 saat ve aynı tutkuyla devam.Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] 

• Merhaba arkadaşlar,

Bu oyunda CS'deki gibi sadece tek harita seçip oyun kurma yok mu rekabetçi dust 2 seçme gibi? Hudut haritasını seviyoruz ama denk gelmiyor hiç.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Arkadaşlarınızla oynarken kurarsınız. Ancak başkalarıyla oynayayım/başkaları oyunuma girsin, ben onların oyununa girerken harita seçeyim olayı yok. Terrorist Hunt oynarsınız en fazla.

• Arkadaşlar merhaba, bayramdan sonra iş stresinden kurtulmak için tekrar indireceğim.

İş gereği küçük bir ilçede yaşıyorum yaşıt ve yapabileceğim aktivite anlamında sorun yaşıyorum diyebilirim bitirmedik dizi film kalmadı bu yüzden (malum araç fiyatları yüzünden aracımda yok civar illere gidemiyorum, olsa bile yakıt fiyatları yüzünden yine gidemezdim herhalde :) ).

Şuanda öğretmenevinde konaklıyorum bu yüzden vdsl internet bağlatamam, supebox limitsiz de uçuk bir fiyat olmuş.

Merak ettiğim 2 şey var.

1) Bir oyun kaç mb yiyor ?

2) Hesabı sıfırlayabiliyor muyum 0 level olarak başlayabilir miyim tekrar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 1 Mayıs 2022; 15:17:16 >
  • CeyeranEngineerR C kullanıcısına yanıt

Hesap sıfırlama yok.

3-0 biten bir quick match sonunda kullanılan veri:

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • Teşekkür ederim

• Yüksek ping sorunu yaşayan varmı 2 kat artış var bu aralar bende.

• Oyun esnasında 40-45 ms görüyorum. Bu çok mu kötü bir değer? Bunu düşürmenin yolu var mıdır?

• erbab1 kullanıcısına yanıt

Çok kötü değil ama kötü bir değer. 10-20 ms ile oynamakla Türkiye'de 45-55 ms arası oynamak arasında çok fark var. Kritik durumlarda anlaşılıyor.

Türkiye'de bir yolu yok.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Her zaman olmasa da bazen adama ilk atışı ben yapıyorum, tekrarını izlerken adam ilk bana sıkıyor. Can sıkıcı

• İyi seyirler

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]Alperen Tanrıverdiyoutube
    https://store.playstation.com/#!/tid=CUSA00572_00
    https://www.youtube.com/watch?v=43qc_GSNFiY&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi seyirler

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]Alperen Tanrıverdiyoutube
    https://store.playstation.com/#!/tid=CUSA00572_00
    https://www.youtube.com/watch?v=tfu1SSvuEBk&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunun prime dönemi 2019-2020 dönemleridir. ondan sonra b*ka sardı.

• döndük dolaştık yine döndük bu oyuna

6 ay ara vermiştim yaşım 31, genel olarak flex rolde, entry, soft support oynayabilen anchor oynamayı seven ihtiyaç halinde etkili bir şekilde zaman harcatarak roam atabilen bir oyun anlayışım var.

igl olmayı tercih etmiyorum ama ihtiyaç dahilinde kısa süreli iql de olabilirim.

asıl amacı üst seviyeye çıkabilmek olan, dia elo, stratları olup bol bol scrim atan ve takım arkadaşı arayan var ise pm atabilir.

edit: pc de oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 10 Ağustos 2022; 19:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

döndük dolaştık yine döndük bu oyuna

6 ay ara vermiştim yaşım 31, genel olarak flex rolde, entry, soft support oynayabilen anchor oynamayı seven ihtiyaç halinde etkili bir şekilde zaman harcatarak roam atabilen bir oyun anlayışım var.

igl olmayı tercih etmiyorum ama ihtiyaç dahilinde kısa süreli iql de olabilirim.

asıl amacı üst seviyeye çıkabilmek olan, dia elo, stratları olup bol bol scrim atan ve takım arkadaşı arayan var ise pm atabilir.

edit: pc de oynuyorum.

Bende vir yil ara vermistim basladim usta stolid.nuts ismim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

"genel olarak flex rolde, entry, soft support oynayabilen anchor" diline bukadar hunharca ihanet eden bir halk var mıdır? Geçen açtım yeni operatörlere baktım, oynayan arkadaşların muhabbetini dinledim, oyunu oynayasım gelmedi. Oyun operatörler çok saçma yakın gelecek temasına bürünmüş. Bu ilk tanıtım videosundaki temel operatörlerle, gerçek swat operasyonlarını andıran mekanlarda (ilk house haritası gibi) ağır oynanışlı gerçekçi çerçeve çizmeliydi. oyun gerçekten Valorant 2.0 olmuş. İnsan gerçekçi ranked mod koyar. Koşu hızlarını düşürür, cursoru kaldırır. Round süresini artırır. Yok kapitalizm ve popülizm herşeyi aynileştriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 11 Ağustos 2022; 11:27:48 >
  • Bu davranış tarzını biliyorum. Böylesine kofti şeyleri kafaya çok takıyorsanız başka psikolojik sorunlar olabilir. Hakaret, küçümseme ya da aşağılama için söylemiyorum. Bunun birkaç gömlek sonrası duvarlardan ses duymak ya da tavanda daha önceden görülmediği düşünülen oyuklar görmek.

Oyun dünyasından biraz haberdar kişi her oyunun kendi jargonu olduğunu bilir. Konunun dille ilgisi sıfır. Kaldı ki arkadaşı suçladığın kısımdan sonraki bölümde en az on tane yerine anlamı bozmayan Türkçe kelime ikâme edilecek yabancı kelime var. Keza yazım hataları da.

Kapitalizm ve popülizm için de ilüminati ve dünyayı iki aile yönetiyor ağbiy diyebiliriz.

• ava giderken avlanan tip verilen cevapları kendine yediremeyip şikayet edip sildirmiş.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.