Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.148
Cevap
32
Favori
52.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Uplay kodları bütün sahiplerine teslim edildi bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

Orijinalden alıntı: tarfear

Ben de pvp mode, undercover ve evacuation görevleri açıklandıktan sonra kesinlikle alacağım.

Open betada zaten inanılmaz keyif almıştım, son açıklama da tuzu biberi oldu

Şu oyundan zevk alınmaz mı arkadaş ya
    https://youtu.be/SuT4uoyN1M0

4 kişi girmişsin co-op oynuyorsun tabi zevk alırsın bir de tek başına gir bakayım.

Bazen 2 kişi bazen 3 kişi oynadım. Single oynamanın aynı zevki vermeyeceği açık zaten. Ama online coopta eşleştirme, oyun tarzınıza; stealth kill yüzdenize ve tactical kill yüzdenize göre ayarlanıyor. Benzer oyun tarzına sahip oyuncular takım yapılıyor. O da olmadı buradan da takım olunacak insanlar bulunabilir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands oyununu almayı düşünüyorum fakat single player oynanmayacağı aşikar.

Bir 4 kişilik ekip kurmak niyetimdeyim, bu ekipteki arkadaşlarla oyuna beraber gireceğiz ve görevleri tek tek yapacağız.
    Lütfen 1-2 saat oynayıp çıkacaklar/ 1 gün oynayıp 5 gün olmayanlar veya oyunu bana boşa aldıracak kişiler eklemesin.
    Oynayacak arkadaşım yok ve bu yüzden ekip kurma niyetindeyim.

Ekip olarak ileride 4vs4 pvp modunda da oynayacağız.

Kendinizi tanıtan bir mesaj ile özelden iletişime geçiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Grafikler ve atmosfer muhteşem. Haritanın her yerini bucak bucak gezmek görmek için sabırsızlanıyorum. Muhteşem bir dünya yaratmışlar.
  • Merhaba ,

Elimde Vatan Bilgisayar Nvidia oyun kampanyasından "http://www.vatanbilgisayar.com/kampanya/for-honor-ghost-recon/ " almıs oldugum key bulunmakta bu key ile iki oyundan birini kendi Uplay hesabınıza ekleyebiliyorsunuz bu oyunlardan biri " For Honor " digeri ise " Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands " kod icin istedigim fiyat 100 TL dir.

Kod 10 Mart tarihine kadar gecerlidir , eger o tarihe kadar satılmaz ise kendi hesabıma ekleyecegim.

Oyun satısı bölümünde actıgım ilanın linki :https://forum.donanimhaber.com/satilik-uplay-key-for-honor-ve-tom-clancy-s-ghost-recon-wildlands--124449292#124449292

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr1xsivE -- 3 Mart 2017; 19:44:21 >
  • dostlar oyun indirilebilir durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to9y -- 3 Mart 2017; 20:53:19 >
  • Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim Nvidia bu hediye keylerin satışını önlemek için bu keyleri sadece yanında hediye verildiği ekran kartının takılı olduğu sistemde çalışacak şekilde ayarlamıştı. Henüz başlamadı mı o sistem?

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Benim bildiğim Nvidia bu hediye keylerin satışını önlemek için bu keyleri sadece yanında hediye verildiği ekran kartının takılı olduğu sistemde çalışacak şekilde ayarlamıştı. Henüz başlamadı mı o sistem?

Hayır hocam , arkadasın kampanyadan aldıgı keyi ben kendi sistemimde kullanıyorum benim satısa sundugum keyde baska bir arkadasa satıldı, fakat böyle bir sistemi getirirlerse satıslara etkisi olumsuz olabilir cünkü diyelimki kisi 4-5 sene oynanacak bir multiplayer oyunun keyini aldı fakat 2 sene sonra ekran kartını yeniledi e ne olacak o oyun acılmayacakmı ? Böyle bir sistem hayatta yapmaz.
  • uplayda 44.53 gb steamde baya düşükmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Togy'Iceman

dostlar oyun indirilebilir durumda

takım kuruyorum dostum gelmek ister misin
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam grubum var teşekkür ederim davetiniz için boş kalırsam yinede gelmek isterim pm den nick atayım steam ekleyin

• quote:

quote:

ben gelmek isterim.
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Ben persem 18.00 dan Cumartesi oglene kadar oynayamam onun disi full oynarim

• quote:

Orijinalden alıntı: bumbada

quote:

quote:

ben gelmek isterim.

Özelden bilgilerinizi yazınız ona göre takıma eklicem

• Tom Clancy's The Division Baya oynamistim becermistim bunu becere bilirmiyim acaba ? Hatta o zaman evli bir adamdim simdi bekarim ne yazik ki. Altindan kalkabilirmiyim bu oyunun sizce

• quote:

quote:

Ben gelirim

• oyunu indirdik sayılır bekliyoruz birlikte oynamak için

Uplay: gopgop7

Steam:http://steamcommunity.com/id/gopgop99/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

oyunu indirdik sayılır bekliyoruz birlikte oynamak için

Takımda değil miydin sen kardeşim son 2 kişilik yerim var diğer arkadaşlarla konuşucam geleceksen senide ekliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

oyunu indirdik sayılır bekliyoruz birlikte oynamak için

Ekledim steamden

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.