Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.149
Cevap
32
Favori
52.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En zorda oynayan arkadaşlar sadece canımız mı az başlıyoruz. Yoksa yapay zeka gerçekten akıllanıyor mu ?
  • Derste sıkılınca telefonum da ki bir ekran görüntüsüne bakarak şöyle bir çizim yaptım. Okutman bile ne yaptığımı merak edip bakıp resmi beğendi

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU]
  • Arkadaşlar şu açık beta dosyalarını silmesek bi faydası olur mu indirirken demiştim fikri olan yok mu yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenos05

Arkadaşlar şu açık beta dosyalarını silmesek bi faydası olur mu indirirken demiştim fikri olan yok mu yahu?

Faydası olmaz
  • bi yerden para geldi haydan gelen huya gitsin dedim dayanamadım yine aldım oyunu bu sefer direkt steamdan değil dr oyundan aldım 44 lira 44 liradır

http://steamcommunity.com/id/gopgop99/

uplay: gopgop7

eklerseniz oynarız tek başına sarmaz bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

bi yerden para geldi haydan gelen huya gitsin dedim dayanamadım yine aldım oyunu bu sefer direkt steamdan değil dr oyundan aldım 44 lira 44 liradır

http://steamcommunity.com/id/gopgop99/

uplay: gopgop7

eklerseniz oynarız tek başına sarmaz bu oyun

bende oynayacak arkadaş yok diye oyunu almadım acaba alsam mı 145 liradan :D
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    al ya 80 milyonluk ülkede bu oyunu satın alan 2 kişi daha buluruz herhalde baksana şimdiden 2 kişi olduk
  • quote:

al ya 80 milyonluk ülkede bu oyunu satın alan 2 kişi daha buluruz herhalde baksana şimdiden 2 kişi olduk

aslında boşa almak istemiyorum oynayacak adam olmazsa diye :D
  • sipariş verdim bakalım, 7 mart gecesi keyler dağıtılacakmış hazır akk'de o dönemde bitmezse çile çekmeden down ederiz bakalım.
  • bu oyun nedense pek hoşuma gitmedi aynı for honor gibi ya.
  • antking kullanıcısına yanıt
    Yapay zeka baya akıllanıyor, hem seni çapraz ateşte bırakıyor, hem de eğer sayı üstünlüğü varsa önce geri çekilip sonra rush yapıyor.

O bakımdan baya baya taktik kasmak şart extreme zorluk seviyesinde.

Türkçe coop oynanış videolarından üç aşağı beş yukarı anlarsın yapay zekanın nasıl davrandığını.
    http://www.youtube.com/playlist?list=PLaK1IEIQ_UCRsskV9RkIogfpiIuBYkdsE
    Daha operasyon başından hangi cepheden girmek lazım, dur şunu ilk alırsam diğerleri cesedi görür mü, elimdeki silahın susturucu seviyesi bu mesafeden duyulur mu herşeyi hesaplaman gerekiyor. Bu tarz stealth bazlı ciddi oynayan arkadaşlarla coop oynamak inanılmaz keyifli.

Ha rambo gibi daldım hepsine kan kusturdum tarzı da oynayabilirsin ama oyundan alabileceğin keyfi azaltırsın. Call of duty'ye gta'ya dönüyor oyun öyle oynayınca ve defalarca ölüyorsun, respawn olup gele gele 50 ölümle bölümü bitiriyorsun. Bu sefer zevk de almıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarfear -- 2 Mart 2017; 17:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

aslında boşa almak istemiyorum oynayacak adam olmazsa diye :D

beni de yazın hocam.
  • Sürekli oynayacaksanız alırım bende problem değil yarı yolda kalmayalım :)

• Bende dr oyundan aldım 2 gün önce betası çok sarmıştı gizlilik oyunlarını zaten seviyorum. Bakalım 7 martı sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 4vs4 PVP modu duyuruldu, oyun çıktıktan sonra ücretsiz güncelleme ile oyuna eklenecek. Taktiksel 4vs4 PVP oyun modu olacak videodan gördüğümüz kadarı ile Rainbow Six Siege gibi biraz daha büyük haritalarda taktiksel bir PVP modu oynayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 2 Mart 2017; 22:8:24 >
  • çok iyi oldu bu
  • DrOyun'dan çaktık bi Deluxe edition bakalım.
  • Ben de pvp mode, undercover ve evacuation görevleri açıklandıktan sonra kesinlikle alacağım.

Open betada zaten inanılmaz keyif almıştım, son açıklama da tuzu biberi oldu

Şu oyundan zevk alınmaz mı arkadaş ya
    https://youtu.be/SuT4uoyN1M0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarfear -- 4 Mart 2017; 21:6:20 >
  • Bolivya, Ghost Recon Wildlands İçin Dava Açmaya Hazırlanıyor

Ubisoft'un önümüzdeki hafta oyuncuların beğenisine sunacağı açık dünya tabanlı aksiyon oyunu Ghost Recon Wildlands daha çıkmadan Bolivya hükümetinin tepkisini çekti. Bilindiği üzere Ghost Recon Wildlands, Bolivya'da geçen kurgusal bir hikayeye sahip. Bu hikayede Bolivya'nın bir uyuşturucu karteli tarafından ele geçirildiğine ve ülkenin resmi bir uyuşturucu üretimi ve trafiği ülkesine dönüştürüldüğüne tanık oluyoruz. Kontrol ettiğimiz kahramanlar ise ekip halinde Bolivya'yı bu kartelden kurtarmaya çalışıyorlar. Anlaşılan o ki bu durum Bolivya hükümetinin hiç de hoşuna gitmemiş.

Bolivya hükümeti yetkilileri durum için öncelikle diplomatik çözüm yolunu denediklerini açıklıyorlar. Fransız hükümeti ile iletişime geçen Bolivya hükümeti yetkilileri, Fransız hükümetinden olaya müdahale etmelerini istemiş. Ubisoft'un Fransa merkezli bir firma olmasına bağlı olarak böyle bir yol izlenmesi normal. Fakat Fransız hükümeti konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Bu nedenle hükümetin nasıl bir tavır alacağını henüz bilemiyoruz.

Eğer bu durum diplomatik yollar ile çözülemezse Bolivya hükümeti yasal yollara başvuracağını açıklıyor. Bu da Ghost Recon Wildlands'a satış yasağı gelmesi ihtimalini doğuruyor. Oyun 7 Mart'ta çıkış yapacağı için Ubisoft'un oyun üzerinde değişiklik yapabilmesi için elinde çok kısa bir süre var.

http://m.tamindir.com/haber/bolivya-ghost-recon-wildlands-icin-dava-acmaya-hazirlaniyor_20095/

• quote:

Orijinalden alıntı: tarfear

Ben de pvp mode, undercover ve evacuation görevleri açıklandıktan sonra kesinlikle alacağım.

Open betada zaten inanılmaz keyif almıştım, son açıklama da tuzu biberi oldu

Şu oyundan zevk alınmaz mı arkadaş ya
    https://youtu.be/SuT4uoyN1M0

4 kişi girmişsin co-op oynuyorsun tabi zevk alırsın bir de tek başına gir bakayım.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.