Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
1.134
Cevap
34
Favori
45.866
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1021 Mesaj

Bir fikrim yok o oyun hakkında
    |
    |
    Smoch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    2 Not
    Sürüş mekanikleri, npclerin hareketleri ve fizik modellemeleri dışında öyle çok sırıtan bir olumsuzluk görmedim ben. Fps ile ilgili sorunlar zaten ileride gelecek olan güncellemelerle düzeltilecektir.
    |
    |

Uplay : Brunomazenga

Bazen mesajlarınızı göremiyorum lütfen u-play üzerinden mesaj bırakın geri dönüş yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Sparda.

quote:

Orijinalden alıntı: Lipofingo

Division ile benzer mi oyun rpg tarzı mı yoksa daha taktiksel mi ?

Taktiksel, Kafadan tek mermide vucutta ise 2 3 mermide adamlar ölür. Öyle leveli yüksek düşmanlar yok. Nadir görülen ağır zırhlı "Juggernaut" denilen özel askerler var onlar biraz zor ölür. Diğer türlü yakalanmadığın sürece yaptığın gizlilik operasyonunda tüm düşmanlar vucuda mermi atsan dahi tek mermide ölürler.
    |
    |

Naughty Dog Oyunları: The Last of Us (Metacritic: 95) • Uncharted 4 (Metacritic: 93) • Uncharted 3 (Metacritic: 92) • Uncharted 2 (Metacritic: 96) • Uncharted (Metacritic: 88) • Jak and Daxter (Metacritic: 90)
  • Yarbay
    2466 Mesaj
    Uplay: TRY_pReeFazee

Oynamayacaksınızsa boşuna eklemeyin. Uplay üzerinden mesaj gönderin oyuna katılmak istediğiniz hakkında
    |
    |

|
    |

Sistem özelliklerim Intel® Skylake Core™ i7-6700HQ 4C/8T; 6MB L3; 8GT/s; 2.6GHz > 3.5GHz; 45W; 14nm
    8GB (1x8GB) DDR3L 1.35V 1600MHz SODIMM 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX960M 128-Bit DX12
  • Yarbay
    2440 Mesaj

ubisoft forumlarında herkes aynı şeyi yazmış. Düzeltirler ilk gün güncellemesisi ya da driver güncellemeleri ile.
    |
    |
    enreka_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 9700K * MSI Gaming X Gtx 1080 * Gigabyte Z390 Aorus Pro * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Zowie EC1-A * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj
    Artık çıkış gününü bekleme vakti. Açık beta da fazla oynamadım sadece hatalarda optimizasyonda durum nedir diye baktım. Düzelmeler mevcut olduğunu görünce çıktıktan sonra da gelen sürücü ve güncellemeler ile daha iyi hale gelir kanaatindeyim.
    |
    |

araç kullanırken ps4 te biraz zorlandım açıkçası. çünkü aşırı derecede hassas dönüş kabiliyeti var.
    helikopter kullanırken daha rahat kullanılıyor.
    ancak bir kaç sıkıntı şimdiden sezdim. dağlardan inerken 2taş arasına sıkışıp kalabiliyosunuz.
    bir de örgüt üyelerinin bulunduğu yerler turuncu çıkıyor ya bu adamları öldürdükten sonra 2-3 dk sonra aynı yerden geçince gene öldürmeniz gerekiyor. aslında öldürdüğünüz yere rebelleri yerleştirsek çok deli manyak olurmuş.

bunların dışında henüz ben bi sıkıntı yaşamadım.

3 kişi betaya girmeye çalıştık ancak 1 kişiyi almadı hep. eğer bu sorunu yaşıyorsanız oyundan çıkın. arkadaşınız size davet atsın ve oyuna öyle katılın. o zaman sıkıntı olmuyor. ( PS4 için geçerlidir )
    |
    |

• Yarbay
    4257 Mesaj
    çok kararsızım bu oyun hakkında geçen steamden aldım iade ettim şimdi tekrar alsam mı diye düşünüyorum

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    evrenos05

Arkadaşlar bu açık beta dosyalarını silmesek orjinal oyunu indirirken bi faydası olur mu?
    |
    |
    SİSTEM : Corsair Carbide 275R | Asus Prime Z390-A | Intel Core i5 9600K | Asus ROG Strix RTX 2070 | Adata XPC RGB 500 GB SSD | Kingston A1000 240 GB SSD | Corsair Vengeance RGB PRO 16 GB | Thermaltake 700w 80 PSU | Xigmatek Aurora 120mm Sıvı Soğutma | AOC 1ms 144hz FHD Gaming | Logitech G213 | Logitech G402 | Steelseries Arctis 3 2019 | Max Office Racing | KONSOL :PS4 Slim 500 GB | Nintendo Switch 2019 | GAMING LAPTOP : Dell Inspiron 7567 1050ti Gaming | Asus Bloody V7
  • Yarbay
    6036 Mesaj

valla bende öyle aslında bu tarz bi oyun hep istiyordum ama şimdiden pvp olmayan bi oyuna vermesem mi diyorum kararsızım çok
    |
    |
    gopgop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    evrenos05

PVP olmayacağını kim söyledi ki? Yabancı forumlarda Division dan farklı olarak olacağı söyleniyo. Onu geçtim 21 bölgedeki bosslarla seni ne kadar oyunda tutabilir illa ki bitecek hele ki en kolayda oynarsan. Bunu düşünüp PVP eklemeseler bile görevsiz bırakmazlar eksiklik yaşatmazlar diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Daniel Faraday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SİSTEM : Corsair Carbide 275R | Asus Prime Z390-A | Intel Core i5 9600K | Asus ROG Strix RTX 2070 | Adata XPC RGB 500 GB SSD | Kingston A1000 240 GB SSD | Corsair Vengeance RGB PRO 16 GB | Thermaltake 700w 80 PSU | Xigmatek Aurora 120mm Sıvı Soğutma | AOC 1ms 144hz FHD Gaming | Logitech G213 | Logitech G402 | Steelseries Arctis 3 2019 | Max Office Racing | KONSOL :PS4 Slim 500 GB | Nintendo Switch 2019 | GAMING LAPTOP : Dell Inspiron 7567 1050ti Gaming | Asus Bloody V7
  • Yarbay
    6036 Mesaj

işte bu yüzden sanki içerik yeterli gelmeyecek çabuk bitirecez ve sıkacak gibi duruyor o yüzden oyun çıkışından sonra alırım gibi bir bakalım gelecek dlc içerikleri de hiç belli değil henüz, roadmap bir açıklansın bakalım
    |
    |
    evrenos05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    evrenos05

Böyle biryapımda bahse konu bir sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyorum ben. Umarım.

Şu açık beta dosyalarıyla ile ilgili sorduğum hakkında fikri olan yok mu arkadaşlar?

Edit:Önceki mesaj hatırlatma ve imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrenos16 -- 28 Şubat 2017; 12:41:36 >
    |
    |
    Daniel Faraday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.