Şimdi Ara

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
8
Favori
23.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E3 Konferansı Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Beta 5 Eylül'de Başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukum -- 11 Haziran 2019; 0:12:15 >
  • Oynanış Videosu

• quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Oynanış Videosu

Bir wildlands bakın birde şuna.oyun geriye gitmiş.sanki 3 sene öncesinin oyunu.inşallah böyle çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 17 Haziran 2019; 18:23:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merlinin Kazanından İnceleme Geldi

• yanlız oyun tam bir balon olacak gibi görünüyor, keşke bir kaç ay erteleseler
  • Beğenmeyenler hangi açılardan beğenmemisler, hangi açıdan geriye gitmiş doğrusu merak ettim.

• Ghost Recon Breakpoint PVP Oynanışları Yayınlandı

• tavukum kullanıcısına yanıt
    Meriç oyunu öneriyormusun bro

• Oyunun BETA önyüklemesi başladı.Oyunu önsipariş edenlerin yada BETA'ya kayıt yaptıranlar arasından seçilenlerin katılacağı Ghost Recon Breakpoint BETA'sı 5-9 Eylül tarihleri arasında olacak.BETA kapsamında iki adet ana görev oynanacak ayrıca açık dünya aktivitelerini ve isimli bölgeleri keşfetme fırsatı olacak.Karakter seviyesi BETA kapsamında 10.seviyeye kadar gear seviyesi sınırı ise 40 olacak.BETA NDA altında olmadığı için oyun deneyiminizi paylaşabilecek ve kayıt alabileceksiniz.
  • Bana beta henüz ulaştı. PC sürümü için 31.86 gb dosya boyutu var. Umarım bu sefer daha dolu bir hikaye anlatımı vardır.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 3 Eylül 2019; 0:44:28 >
  • PS4 için bir adet beta kodu mevcut, PM'den yazarsanız verebilirim denemek isteyene.
    Edit: Verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkancelik -- 3 Eylül 2019; 2:45:34 >
  • Ghost Recon: Breakpoint Beta Uplay üzerinden ön yüklemeye açıldı. Beta 5-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.
  • Pc beta oynayacakalar uplay nickini eklesin.
    Benim xtatict
  • BETA davetiyesi ulaştı.İndirmeye başladım.

• Oyunun Year 1 kapsamındaki yol haritası paylaşıldı.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU]

Oyuna çıkışı sonrası yeni ana görevler,yeni RAID görevleri,yeni classlar eklenecek ve özel etkinlikler düzenlenecek.Wildlans'ta Predator gibi süreli özel etkinlikler yer alıyordu BreakPoint'te benzer özel etkinlikler yer alacak.İlk duyurulan Special Event ise Terminator oldu.Year 1 kapsamındaki içerikler oyunun çıkış yaptığı aydan itibaren başlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 5 Eylül 2019; 0:11:44 >

• OYUNU yükleyip ana görev yapan var mı?

ilk izlenimler nelerdir?
  • Division 2den fena çakmışlar 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • az önce güncel bir gameplay izledim hala ve hala düşmanın bizi gördüğünde ekranda beliren indicator/işaret hala aynı.değiştirin be kardeşim şunu.far cry 4 ten kalma işaretçileri artık bir geliştirin
  • Oyunun yapay zekası çok iyi değil ayrıca wildlans gibi tekrara düşecek gibi duruyor ama division 2den fena çakmışlar yerden gear topluyoruz yaw😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.