Şimdi Ara

Tolkien - Açıklamalı Notlarıyla Hobbit

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
1
Favori
317
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kitap Üzerine Sohbetler >> Tolkien - Açıklamalı Notlarıyla Hobbit
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    12200 Mesaj
    Yakında hobbit ve yüzüklerin efendisi serisini okumaya karar verdim.İnternetten de biraz araştırdım ve okuma sıramı hobbit-yüzüklerefendi-silmarrion olarak ayarladım

şimdi ithaki 'den yeni Açıklamalı Notlarıyla Hobbit kitabı çıkmış.Normal hobbit'e göre 30 tl pahalı ama çok detaylı bir şeye benziyor.Alıp okuyan var mı değer mi o fiyat farkını vermeye?

Ondan sonra da yüzüklerinefendisini metis yayınlarından alıcam onlar için böyle özel baskılar falan yok sanırsam

|
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj

3 ayrı kitap olanında da poster harita var. 2. kitapla geliyor. Kapaklarda da renksiz harita var. Ayrıca okuması taşıması vs. daha kolay oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 17 Şubat 2018; 10:44:20 >
    |
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Yarbay
    9273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: saksopat

3 ayrı kitap olanında da poster harita var. 2. kitapla geliyor. Kapaklarda da renksiz harita var. Ayrıca okuması taşıması vs. daha kolay oluyor.

Bilmiyordum bunu. Bilseydim ayrı ayrı alırdım Gerçekten tuğla gibi çünkü .

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj

Kitap bitince elf alfabesini falan göstermiş mi? Dilin telaffuzunu falan hepsini yazmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Yarbay
    3605 Mesaj
    Hobbit'i ısıtırken kimyon atıyorlar, pul biber atıyorlar, nane atıyorlar ama bir türlü başka kitap pişirmiyorlar
    |
    |

"far over the misty mountains cold..."
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.