Şimdi Ara

Tokyo Ghoul [Ana Konu] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
14
Favori
36.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPAWN-TheUndead

3. sezona yeşil ışık yakılmış. Ama nasıl bir 3. sezon yapacaklar muamma. Ben 2. sezonu bırakmıştım, bunu izler miyim bilmiyorum...

Resmi bir kaynak bulamadım ben. Link atar mısınız rica etsem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkanimede gördüm sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPAWN-TheUndead

Türkanimede gördüm sadece.

Tamam buldum ya.
    Bir an şaka mı gerçek mi ayırt edemedim elim ayağım titredi.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-10-11/funimation-gen-fukunaga-tokyo-ghoul-season-3-set-for-2016/.93865

• Çok güzel bir anime, ilk sezon harikaydı, ikinci sezon ilkine göre biraz sönük ama güzeldi yine de 3. sezon en kısa zamanda gelir inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikideli13 -- 20 Ekim 2015; 20:27:56 >
  • İlk sezonuyla gerçekten sevdiğim bir animeydi(
    Özellikle Kaneki'nin finaldeki 1000 minus 7 muhabbeti
    ) fakat ne olduysa 2.sezon hiçbir sempatim kalmadı. Onlarca farklı fakat güzel senaryo üretilebilirdi sezon 2 için. Sırf bu yüzden animesini bırakıp mangasını takip etmeye başladım. Sezon 1'deki çoğu sahnenin aslında animede sansürlendiğini ve birkaç yerde de mangadan alakasız devam ettiklerini fark ettiğimde sempatiyi geçtim nefret bile kalmadı. Ben anime konusunda aşırı seçici olduğum için yorumum çok kötü etki bırakmasın. Güzel olmasına güzel ama anime olarak değil de manga olarak takip edilmesini daha çok öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 23 Ekim 2015; 21:16:40 >
  • Sezon 1 ve 2 nin mangalarını türkçe olarak bulamıyorum. Animeyi bitirdim ama sanki bişiler eksik gibi hissediyorum. yardımcı olabilecek varsa sevinirim. bu arada mangalar yoksa neden olmadığını da acıklarsanız saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringolfin

Sezon 1 ve 2 nin mangalarını türkçe olarak bulamıyorum. Animeyi bitirdim ama sanki bişiler eksik gibi hissediyorum. yardımcı olabilecek varsa sevinirim. bu arada mangalar yoksa neden olmadığını da acıklarsanız saygılar.

Gerekli Şeyler telif hakkını aldı çünkü ve neredeyse her manga sitesine uyarı gönderiyorlar telifli serileri kaldırmaları adına. Normalde Manga Denizi'nde animenin ve manganın ayrıldığı yerden 143. bölüme (yani ilk manganın, Toukyou Kushu'nun, son bölümüne) kadar çevirisi mevcuttu. Uyarı gelince kaldırıldı siteden. Devam mangası yani Tokyo Ghoul:re için Türkiye'deki herhangi bir kurumun, herhangi bir telif hakkı mevcut olmadığı için Tokyo Ghoul:re serisi çevrilmeye devam etmekte.
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevap için sağolun. Gerekli Şeylere baktığımda ingilizce olarak ellerinde mevcut ne zaman türkçesi çıkacak bir bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringolfin

Hocam öncelikle cevap için sağolun. Gerekli Şeylere baktığımda ingilizce olarak ellerinde mevcut ne zaman türkçesi çıkacak bir bilginiz var mı ?

Rica ederim fakat bu konuda herhangi bir fikrim bulunmamakta.

• 3 sezon gelecek gibi bir yazı okudum.Funanimation duyurdu mu böyle bir şeyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

3 sezon gelecek gibi bir yazı okudum.Funanimation duyurdu mu böyle bir şeyi?

Kısa bir süre sonra Güllerin Savaşı Qaneqi nin Yolu adıyla ekranlarda yer alıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: alborjon

quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

3 sezon gelecek gibi bir yazı okudum.Funanimation duyurdu mu böyle bir şeyi?

Kısa bir süre sonra Güllerin Savaşı Qaneqi nin Yolu adıyla ekranlarda yer alıcak

Hala gülüyorum ama gerçekten kesin bir açıklama yok mu?

• Mangasına başlamak istiyorum. 2. sezonu izledim hangi manga sayısından devam etmem gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Mangasına başlamak istiyorum. 2. sezonu izledim hangi manga sayısından devam etmem gerekiyor?

2. Sezon tamamen mangadan bağımsız. Olaylara tam olarak manganın kaldığı yerden devam etmek için 66-67'den devam etmeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Mangasına başlamak istiyorum. 2. sezonu izledim hangi manga sayısından devam etmem gerekiyor?

2. Sezon tamamen mangadan bağımsız. Olaylara tam olarak manganın kaldığı yerden devam etmek için 66-67'den devam etmeniz gerekiyor.

Niye öyle yapmışlar ki.

Bende arıyorum arıyorum 2. sezon kaldığım yeri bulamadım demek ki bu yüzdenmiş. Teşekkürler başlayayım o sayılardan.
  • Çok fazla anime izlemiş biri değilim ama, çöp diyebilenleri de anlayabilmiş değilim. Dövüş sahnelerinde dragon ball, naruto hareketleri mi bekleniliyor, beklentileri karşıladığını düşünüyorum ben. Bir diğer tatmin edici yanı ise müzikleri. Harika bir openingi var "UNRAVEL". Yine bu animeden tanıdığım "GLASSY SKY" ya da chill olarak "YUTAKA YAMADA". Bu parçalar gerçekten fazlaca iyi. İzlediğim hiçbir animede müzik olarak bu kadar tatmin olmamıştım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Niye öyle yapmışlar ki.

Bende arıyorum arıyorum 2. sezon kaldığım yeri bulamadım demek ki bu yüzdenmiş. Teşekkürler başlayayım o sayılardan.

Mangadan farklı bir yol çizip işlerin o halde nasıl ilerleyeceğini göstermek istemişler belki.

Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Çok fazla anime izlemiş biri değilim ama, çöp diyebilenleri de anlayabilmiş değilim. Dövüş sahnelerinde dragon ball, naruto hareketleri mi bekleniliyor, beklentileri karşıladığını düşünüyorum ben. Bir diğer tatmin edici yanı ise müzikleri. Harika bir openingi var "UNRAVEL". Yine bu animeden tanıdığım "GLASSY SKY" ya da chill olarak "YUTAKA YAMADA". Bu parçalar gerçekten fazlaca iyi. İzlediğim hiçbir animede müzik olarak bu kadar tatmin olmamıştım.

Dövüş sahneleri bence Naruto'dan felan çok daha iyi. Naruto'da bilinen belli başlı dövüşler hariç ana karakter olan Naruto'nun anime boyunca neredeyse adam akıllı güzel bir dövüşü yok. Klasik shounen fightları ki aşırı sıkıcı. Ama bir Kaneki'nin fightlarına bakınca her yerinden coolluk akıyor izledikçe izleyesi geliyor insanın. Kaneki gidip 206 tane kemik felan kırarken Naruto gitsin Rasengan atsın anca.

• Kaneki'nin o cool hareketleri Rurouni Kenshin'i izlediyseniz eğer aynen onun cool tavırlarını hatırlatıyor.

Yalnız Naruto kankama da laf ettirmem. Candır can :)
  • Bu kadar hypelanacak ne vardı anlayamadım.İki sezonunu da izlememe rağmen hemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 10 Mart 2016; 15:09:40 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.