Şimdi Ara

Tokyo Ghoul [Ana Konu] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
14
Favori
36.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pillkey

quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

Anime'nin 3.sezonu bekle bekle gelmeyince bende mangaya başlayayım dedim. Fakat bu sitede 20.bölüme kadar TR çeviri varhttp://www.manga-tr.com/read-tokyo-ghoul-chapter-1.html

Burda da son bölüme kadar var ama 5.sayıdan 61.sayıya kadar ki alan boşhttp://mangadenizi.com/series/tokyo_ghoul/

Neden böyle yarım yamalak çeviriler var. 20.Bölüm ve 60.Bölüm arasının TR çevirisi hiçbir yerde yok.

Hocam 5den 61e atlamalarinin sebebi herkes 1. Sezonu izledi diye direk2. Sezona gectiler oda 61den başliyor aninenin 2. Sezonu mangayla karsilaştirirsak manga 100 kat daha iyiydi umarim şu ovadan sonra 2. Sezona bir remake gelirde sağlıklı bir şekilde 3. Sezon olacak tg:re mangasina geçiş yaparlar tg:re resmen uçuyor valla

Hocam çok sağolun bilgilendirme için

• Kaneki'nin saç modeli yapılabilir mi normal saça sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-863A03C10 -- 13 Temmuz 2015; 0:35:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Kaneki'nin saç modeli yapılabilir mi normal saça sizce?

http://kaeveeoh.tumblr.com/post/123599945491/theatricalplacenta-ringo23-tokyo-ghoul-re

http://kaeveeoh.tumblr.com/post/123687364526/kanekx-costume-rehearsal-of-the-tokyo-ghoul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. Sezon'u ben de sevdim. İnsanlar pek Kaneki'yi göstermiyor ve aksiyon yok diye biraz beğenmediler. Bence de Kaneki'yi gösterse daha güzel olurdu ancak Trajedi olayını 2. sezon çok dah mükemmel bir biçimde yansıttılar diye düşünüyorum. Ayrıca okumayan varsa kesinlikle mangasını okusun. Tokyo Ghoul:Re bölümleri az onuda okuyacağımda yavaş okumak bana göre değil :D
  • 2. sezonu fiyaskoydu eğer çıkarsa ki muhtemelen çıkacak 3. sezondan çok ümitliyim :D
  • Ilk sezon iyiydi de 2. Sezonda bölümler arası konu ve kurgu kopukluğu çok fazlaydı. Bu sezon doğru düzgün pek bir sey anlayamadım.

• 3.sezon ne zaman çıkacak kesin bir bilgisi olan var mı ?

İlk sezon muhteşemdi. İkinci sezonda güzeldi ama ilk sezonun yanında yavan kalıyor sanki biraz.
    Umarım en kısa sürede 3.sezonu yayınlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karlo -- 25 Temmuz 2015; 2:00:42 >
  • Karlo kullanıcısına yanıt
    Resmi bi açıklama yapılmadı henüz.. Fanların uydurması var 2015 Kış Sezonu içerisinde yer alacaktır diye; ama hiç tahmin etmiyorum açıkcası..
  • Tsukiyamanın hayatini anlatan bir ova gelecekmiş tarihi yanilmiyorsam 29 aralık tarihi kariştirdiysamda affola arkadaşlar

• quote:

Tsukiyamanın hayatini anlatan bir ova gelecekmiş tarihi yanilmiyorsam 29 aralık tarihi kariştirdiysamda affola arkadaşlar

Neden tsukiyama ki acaba öyle derin bir karakterde değil. Uta olsaydı keşke.

Bu arada 3.sezonda umarım bu kadar geç tarihlerde çıkmaz.

• 2.Sezonu tam anlamıyla rezaletti.İlk sezonda öyle aman aman değildi zaten
    Aogiri(Jason ve tayfası) Kaneki'yi aldığı bölümden sonrası
    tamamen zaman kaybıydı benim için.Savaş sahnelerini anlatmama dahi gerek yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlo

quote:

Tsukiyamanın hayatini anlatan bir ova gelecekmiş tarihi yanilmiyorsam 29 aralık tarihi kariştirdiysamda affola arkadaşlar

Şuan tokyo ghoul devami olan tokyo ghoul:re de tsukiyama ana karakater arasina katildi biliriz son bolumlerin %60ı tsukiyamadan oluştu nerdeyse eğlenceli sağnelerdi ve tsukiyama buyuk rol oyniyacağini gostermiş oldu :re de ovasını yapma nedenlerinin bu olduğunu duşunuyorum gelecek sezon için tsukiyama hakkindaki soruların cevabini öğrenir izleyiciler benim tahminim bu. Tsukiyama zaten tokyo ghoulu izlerken keyif attiğim 2-3 karakterden birisiydi bence güzel bir ova bölümü görecez

• quote:

Orijinalden alıntı: Karlo

quote:

Sui Ishida, Tsukiyama'yı aslında başka bir manganın ana karakteri olarak tasarlamıştı. Daha sonradan ise TG serisine katmaya karar verdi. Derin karakter falan değil demeden önce mangaları okumanı tavsiye ederim. Animenin kısalığı yüzünden underrated kalmış olabilir tabi biraz.

Trivia: Ishida'yla yapılan röportaja göre Tsukiyama o kadar iyi piano çalabiliyor ki orta seviyedeki bir jazzbarda sadece piano çalarak kendini geçindirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 22 Temmuz 2015; 11:08:35 >

• 2.sezon izlenmeye değer mi beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: MUHAFIZ44

2.sezon izlenmeye değer mi beyler

izlenir ama insan mangaa bakınca baya sinirleniyor animesine
  • Bu animeyi niye bu kadar abartıyolar anlamıyorum.
    Spoiler olabilir-
    İlk sezonda zaten bi şey yok . bi tane velet bi bölümde muhallebi cocugundan cool birine dönüşüyo. Savaş sahnelerini anlatmaya bile gerek yok çoğu animenin yaninda solda sıfır kalır.
    İlk sezonu bitirdim ön yargılı olmamak için. Ama yok baktım 2. Sezonda da kesmedi biraktim bende. İzlemeyi bıraktığım ilk animeydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grbgrb0

Bu animeyi niye bu kadar abartıyolar anlamıyorum.
    Spoiler olabilir-
    İlk sezonda zaten bi şey yok . bi tane velet bi bölümde muhallebi cocugundan cool birine dönüşüyo. Savaş sahnelerini anlatmaya bile gerek yok çoğu animenin yaninda solda sıfır kalır.
    İlk sezonu bitirdim ön yargılı olmamak için. Ama yok baktım 2. Sezonda da kesmedi biraktim bende. İzlemeyi bıraktığım ilk animeydi.

Anime hızlı geldi geçti. Mangada olayı daha yedirerek, daha sağlam bir şekilde anlatıyorlar. Savaş sahnelerine gelirsek de bu animenin shounen olmadığı belirteyim. "Boosto" veya "hede hödö cennet saldırısı" falan demedikleri için belki de kesmemiştir.

• O dediğin savaş taktikleri çok eskide kalmadı mı zaten
    Bilmiyorum belkide ben beklentimi çok yuksek tuttum. Tokyo ghoula shingeki no kyojinden sonra başlamıştım bu da bi etken olabilir tabii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O dediğin savaş taktikleri çok eskide kalmadı mı zaten
    Bilmiyorum belkide ben beklentimi çok yuksek tuttum. Tokyo ghoula shingeki no kyojinden sonra başlamıştım bu da bi etken olabilir tabii

Mangasını oku sen mangasını.

• quote:

Bu animeyi niye bu kadar abartıyolar anlamıyorum.
    Spoiler olabilir-

Keşke bitirseydiniz 2. sezonu çok etkileyiciydi. Zaten 12 bölümmü ne var.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.