Şimdi Ara

tokat gaziosmanpaşa üniv. Tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
5.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. sınıf öğrencisiyim arkadaşlar sorularınız varsa sorabilirsiniz

sürekli uplayalım öne çıksın

• up
  • dogancanzf D kullanıcısına yanıt
    Hocam bana gelme ihtimali olan okullardan birisi benim sıralamama büyükşehir gelmediği için bu tarz küçük yerlerin daha çok öğrenci ve sosyal hayatını merak ediyorum. Sen ne düşünüyorsun bu konuda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • disisteyenbiri D kullanıcısına yanıt
    öğrenciler senin gibi düşünüp genelde büyük şehirlerden ve çevre illerden gelen kişiler oluyo okul ortamı iyi pek sıkıntı çeken görmedim . sosyal çevre dersen tam bir içanadolu şehri biraz kapalı bi şehir ama yobazlık konusunda 10 üzerinden 6 veririm çok yobaz değiller . sosyal imkan pek yok ama halı sahadır paintballdur falan yapabiliyorsun tamamen sosyal imkan yok değil ytani kısıtlı sadece . orta düzey bi avmsi var genelde herkes orada takılır zaten cafe ortamları falan son 4 5 yılda çok arttı sıkıntı çekeceğini sanmıyorum
  • Okulun eğitimi nasıl, kadavra durumu, sistemi vs? Geçme notu kaç?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeniüye75 kullanıcısına yanıt
    eğitim ortadüzey yeterli düzeyde de denebilir. sistem komite( kurul, blok ) sistemi baraj yok , kadavra 2 tane var birisi yeni geldi diseksiyonu başlamadı ama üniversite seçerken kadavrayı pek ciddiye almayın çünkü ondan bi şey öğrenemiyorsunuz . geçme notu 60 pdö, mdu yok
    Ortalama yapmak kolay mı, sınavlarda çok zorluyorlar mı?

• benim de siralamam 12k garantilemek icin tokati yazmayi dusunuyorum ama egitim sistemi hakkinda bilgi verebilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sıralamam 16,2k Sizin bölüm 16,5 le kapatmış mesela 15,5 'le Fırat tıp var sence 14-17 bin arası nereler iyidir ?

• troyah02 kullanıcısına yanıt
    nerede yaşadığına göre değişir benim sıralamam 11k idi tercih ederken evime yakın diye tokat yazdım zaten nerdeyse bütün tıpların eğitim olarak farkı yok dersler ortak kitaplar ortak kişinin öğrenmesi kendine bağlı derste bi şeyler öğrenmiyor kimse .
  • klasik entegre pdö farki nedir. sizce hangisi daha iyidir?

• yeniüye75 kullanıcısına yanıt
    ortalama yapmak kolay değil sınavlar yüzde elli bi bakmışsın kolay bi bakmışsın zor ama geneli zor yatay geçiş için falan umutlamasın kimse sadece tokatta değil tüm türkiyede yaty geçiş çok zor
  • doktoradayi34 D kullanıcısına yanıt
    benim sıralamam da 11k idi garantilemek için ve aileme yakın oldğu tokat yzmıştım pişman değilim . eğitim sistemi hakkında ne diyim komite sistemi var ilk 3 sınıf teorik son 3 sınıf pratik sınıfta kalma olayı var dönem1lerin 3te biri kalır sınıfta ama bu kourkutmasın kimseyi çalışan geçer
    Anladım hocam teşekkürler

Teşekkürler

• yozgat kirsehir tokattan birini yazacagim karar veremedim

klasik sistem vize final sistemi her ders kendisi işler kendisi sınav yapar eskiden varmış şimdi çok az kaldı ben duymadım hiç .entegre sistemde ders paketi alırsın ondan sınav olursun örneğin solunum sistmi paketinde solunumun anatomi fizyoloji biyokimya histoloji vs derslerini alırsın onların hepsinden deneme sınavı gibi sınav olursun entegre sistem çok daha iyi bir sistemdir. pdö bunlardan ayrı pratiğe dayalı eğitim diye geçer ilk 3 sınıfta hasta hastalık hakkında hoca eşliğinde konuşur araştırma yaparsınız tokatta bu sistem yok
    kaç yıllık üniversiteler hastane durumları nasıl yaşadığın şehre yakınlıkları nasıl bunları araştırarak karar ver mesela tokatın hastanesi çok iyi ve karadenizin en büyük hastanelerinden internete yazıp bakabilirsin kırşehir ileyozgatı bilmiyorum
    tesekkur ederim hocam

• up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.