Şimdi Ara

Togg T10X Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
61
Cevap
7
Favori
2.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kesinlikle aynı fikirdeyim.

Alıntı

metni:
    Son zamanlarda sosyal medyada bazı kişilerin araç yokuşu geri geri çıkamadığını idda etmişler bu kişiler Togg'un popüler olmasından kaynaklı kendilerine prim kasmak için insanlara yanıltıcı bilgiler ve

Sonra şu yukarıdaki cümle. Arkadaş oturur bunun testini yaparsın ve doğru olmadığını söylersin. Bu kadar basit.

Zaten Profil fotoğrafına bakınca "övgü" incelemesi olduğu belliydi ama ön yargılı olmayayım dedim.

Gitti 4-5 dakikam...

• astegon kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadar emin konuştuğuma göre testini yapmışımdır değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Togg özelliklerinde elektrik bir araç söylermisiniz?

• Civata Beyi C kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu siyaset kasmak için açmadığımı söylemek isterim. Ortada bir ürün var ya hakkında konuşalım yada hiç boş muhabbet yapmayalım lütfen.

• Togg Almanya'da ki Nurburgring pistine çıkmış

Togg T10X Kullanıcı İncelemesi Togg T10X Kullanıcı İncelemesi Togg T10X Kullanıcı İncelemesi

• Source kullanıcısına yanıt
    Togg T10X Kullanıcı İncelemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civata Beyi C kullanıcısına yanıt

Ne TCG Anadolu'nun nede Kızılelma'nın konu ile alakası yok. Togg T10X Kullanıcı İncelemesi 

İnceleme için bir yorumunuz varsa buyurun. Togg T10X Kullanıcı İncelemesi 

• Güzel günlerde kullanmanızı dilerim, incelemeniz için de teşekkürler. Elektrik olayı bana halen uzak, şu aracın içten yanmalı motorlusu olsa mesela, başka araç almayı düşünmezdim bile, öyle beğendiğim bir araç ama elektrik işine şimdilik girmem.

• alfa-x kullanıcısına yanıt

hacim olarak büyük ancak katkı etki olarak memlekete fayda olarak balon bir topluluk koç topluluğu...

baktığında ülkenin sahibi görünümünde ama ülkenin hali ortada...

son 20 yıldır da dünya görüşü olsun, frekans olsun

farklılığından dolayı hükümete ters bahaneleri sağlam...

zamanında GSM ihalesinde turkcell'i kara mehmet alınca telsim'e sıra geldiğinde bu işin geleceği yok diyerek tenezül dahi etmemiş ihaleyi uzan grubu almıştı ki bunun gibi bir sürü hikayeleri var tarihte...

Tüpraş vergi rekortmeni ve konu akaryakıt

tüpraşla üretiyor opetle satıyor...taşeron hizmet...

arçelik yıllardır kopyala yapıştır ssh kanalı kuvvetli oradan yürüyor...katma değeri ortada...

bir çok fransız ve italyan menşeili otomotiv markasının dist'i...

paran var ülke sende ama vizyonu ortada ülkenin hali ortada...

bahane değil proje üretecekler...bu ülkeyi taşıyacaksa vizyonu olan şirketler taşıyacak...

TOGG daha çok yeni bir oluşum... ve yeni dünyaya oluşan bir firma...

umarım benzerleri ve devamı oluşur dönüşür...

ülke çünkü aynı muhabbetlerin döndüğü dön gel kerhanesi kıvamında

bir adım ileriye gitmeyi bırak nereye çakılacağız acaba günleri yaşatıyor hepimize...

Hocam bunlar ahlaksız, aylarca togg için etmedik hakaret bırakmadılar,araba çatır çatır satılınca alanlara kuduz köpek gibi hakaret ediyorlar

Yorma kendini

Hocam 1 tane eleştirin yok ama. Misal benim böyle bir aracım yok ama ben TOGG'u test ettim ve beğenmediğim yerler de oldu.

Genel itibari ile güzel bir araç, yerliliği milliliği ayrı bir konu ama maalesef bazı hususlarda rakiplerine oranla daha kötü. Malzeme kalitesi mesela, böyle bir araçta daha iyi olmasını beklerdim.

Test aracından kaynaklanabilir ama ben amortisörlerini beğenmedim ve trim sesleri böyle bir araç için kötü geldi bana. Dediğim gibi test aracından kaynaklanabilir.

Bir de, fazlasıyla pahalıya satıyorlar. O kadar teşvik alındı bu kadar pahalıya mı satılsın bu araç? Bankalarda bile en fazla 400 bin TL kredi veriyorlar. TOGG kendisi finansal olarak almak isteyenlere daha makul oranlarda kampanyalar yapabilir.

Ayrıca tek tabanca şu anda, hani bunun sedanı sportback'i? İçimiz dışımız SUV oldu. Belki bir B-SUV yapılabilir.

Eleştirmek için değil insanlar alternatif arayabilirler. Bir de yerli aracımız, eyvallah destek olalım da erişilebilir değil şu anda.

800 bin 0 faiz var

Trim sesi benim araçta yok olsa yazardım ama eleştirdiğim beğenmediğim yerleride yazdım.

2025 sonu fastback araba çıkıyor ondan sonra ki sene 2026 sonuda B Suv çıkacak.

Şuan Togg için 800K kredi var ve bence harika bir kampanya almayı düşünenler kaçırmasın kesinlikle.

Kötü yorum yapmak içinde kötü yorum yapmak mantıklı olmaz sanırım. Şimdi birşey iyiyse ona ne diyebiliriz ki? :) Tabi ki eleştiricez yapıcı eleştiri marka için faydalı ama gömebileceğim bir yer bulamadım şahsen bulan varsa yazsın konuşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 17 Nisan 2024; 16:2:54 >
  • @Source

800 bin TL, sıfır faiz, 12 ay taksit; aylık taksit ödemesi 67 bin TL öyle mi :)

Şaka yapıyorsunuz di mi Togg T10X Kullanıcı İncelemesi 

67 bin TL de öyle de basit öyle de güzel rahat bir para aylık olarak. 150-200 bin TL kazanan için bir şey değil ama...

Edit: Öteki arkadaşı çöplüğe yolladım önce terbiyesizce konuşmamayı öğrensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 17 Nisan 2024; 16:6:21 >
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

hocam çok sık uzun yola çıkmıyorsanız geç bile kalmışsınız demektir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.