Şimdi Ara

Tofaş CEO'su: 'Makyajlı Egea'yı yüzde 50 ÖTV'de tutmak için elimizden geleni yapacağız' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
7.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

işin üzücü yanı o 150k nın yarısını belki hak ediyor.

• 2021 model araba hala 5 ileri geliyor. İnanılır gibi değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi motor bi direksiyon ile gelecek yani.

• ilk çıktığında arkası i20 çakması yazık taklit etmişler diyordum şimdi i20 sapıttı bozdu kendini bunlarınki o beğendiğim tasarıma yakın kaldı ama fiat işte

• Eskiden dogan gorunumlu sahin vardi simdiden egea var hemde ezber bozuyormus ☺

• Almanya Türkiye iflas etti haberi yapmış, ileriki zamanda döviz büroları ve borsa kapanır gibi hissediyorum, neden böyle bir şey akla gelir ki, YouTube fenomenleri çok izliyoruz heralde, ÖTV dilimi tutmayı bırak araç satılacak mı bu işsizlikte ekmek bulabilrsek şükür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cross versıyon hb nın yukseltılmıs halimi sadece ? oda çok yuksek degıl sanırım

• Eyvah eyvah, arka koltuklar ve direksiyon opsiyon olacak herhalde.

• Bunlar yakında kuş serisininde yeni modellerini eski sistemle çıkarıp bir güzel satarlar.

• FIAT yazısını biraz daha büyük yazamamışlar mı acaba :D tam bir ucube

• Yorumlara baktım da azıcık kendinize gelin. adam iyi kötü fabrikakurmuş, iyi kötü istihadam sağlyor, beğenseniz de beğenmesiniz de bir araba üretiyor. Adama yok koltuk opsiyon, yok teneke... demediğinizi bırakmamışsınız. 1 civata sıkmadan kağıttan kürekten arabayı üretenden fazla kazanan devlete gram laf yok. Aynen yola devam... Sizi %1000 ötv anca keser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D-Assault -- 2 Kasım 2020; 16:9:27 >
  • Tofaş CEO'su: 'Makyajlı Egea'yı yüzde 50 ÖTV'de tutmak için elimizden geleni yapacağız'
  • %50 Ötv de tavan rakam 230 Bin civarı yani ucuz bi fiyat beklemeyin vergisiz fiyatı 15.500 dolar civarı olsa satış fiyatı kafadan 200 Bin TL yi geçiyor. Araba almak artık çok pahalı çok lüks oldui

• Egea Cross çok kötü görünüyor.

• Yorumlara bak Tofaş CEO'su: 'Makyajlı Egea'yı yüzde 50 ÖTV'de tutmak için elimizden geleni yapacağız'  milletin açlıktan ağzı kokuyor egeayı beğenmiyorlar Tofaş CEO'su: 'Makyajlı Egea'yı yüzde 50 ÖTV'de tutmak için elimizden geleni yapacağız' 

• quote:

Orijinalden alıntı: D-Assault

Yorumlara baktım da azıcık kendinize gelin. adam iyi kötü fabrikakurmuş, iyi kötü istihadam sağlyor, beğenseniz de beğenmesiniz de bir araba üretiyor. Adama yok koltuk opsiyon, yok teneke... demediğinizi bırakmamışsınız. 1 civata sıkmadan kağıttan kürekten arabayı üretenden fazla kazanan devlete gram laf yok. Aynen yola devam... Sizi %1000 ötv anca keser.

halk vergicidir devletten her ay tıkır tıkır maaş geliyor nasıl olsa . otomobilin %60-70i vergi ama Almanyadaki vosvos fiyatina Egea olunca suçlu Tofaş Mercedes fiyatına polo olunca suçlu bayii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne saçma sapan bakış açıları var arkadaş ya. Israrla anlamayan adamlarla dolu forum, resmen ülkenin özetisiniz. Yok uçan teneke yok %50 olsa nolur bu araba bilmem ne bilmem ne. ÖTV ve kur bu seviyede olmasa kimse böyle araba üretme gereği duymaz zaten. Adamlar maliyetten kısıp ucuza "yürüyen" araba yapıyor. Zaten şu şartlarda C segment bir arabanın minimum ederi bu. Ne bekliyorsunuz? Adamlar size yüksek güvenlikli, cam tavanlı araba mı versin 50 bine? Dolar 8,40 euro 9,80. Arabanın yarısı kadar da vergi var. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. Lafınızı yönetenlere söyleyin Fiat'ın ne suçu var. Sözüm meclisten dışarı, neyin ne olduğunu bilenler üstüne alınmasın. Fiat, sizin gibi boş adamlar bile araba alabilsin diye boş araba üretiyor işte. Bu kafayla hakettiğiniz bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 2 Kasım 2020; 17:54:27 >
  • Bakıyorum da egea düşmanları konuyu hücum etmiş.Adam %50 bandında tutmak için çalışacağız demiş demediklerini bırakmamışlar.Ne deseydi nasıl olsa yeni kasa diye dayayacağız zammı deseydi daha mı hoşunuza giderdi?Valla geçen gün sw 1.6 multijet gördüm.Kusura bakmayın da sadece fiyatıyla değil sorunsuzluğu kaliteli motoru mükemmel tasarımı işlevselliği ile sizin o patlak dsg şanzımanlı sıkıntılı tdı vw'lerinizden piston kıran saçma sapan arızalar veren opellerinizden kazık süspansiyonlu içi daracık fordlarınızdan geyik testi özürlüsü seatlarınızdan 30 senelik kağnı gibi güçsüz atmosferik motorlu tasarım özürlüsü toyotalarınızdan neyi eksik egeanın?

• Su araci 5 maas ile alabiliyor olman lazim 150k nedir arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yingyangtwinz Y kullanıcısına yanıt

Ula zımbo, adam yapabileceklerini söylemiş. Ohh cam tavan bir de 4 çeker getirsinler ister misin? Adam yapamıyorum kardeşim diyor almazsan alma. Git hükümetine söylen, adamın elinden gelen bu. Şu an yerliye en yakın otomobilleri tofaş üretiyor. Bu ülke her şeyi hakediyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.