Şimdi Ara

TOEFL !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İş hayatında rakipleri elemek icin TOEFL sart .. Aranizda almis olanlar var mi? kendi basimiza calisarak ne kadar sürede yapabiliriz ? Seviyem intermediate veya upper intermediate gibi d ben kendi basima calisip yapabilecegimi saniyorum. Hedefim TOEFL PBT 500-550 ;TOEFL IBT 70 - 80 arası almak. Sınaw 4 saat suruyomus giren arkadaşlar bilgi werebilir mi ? reading , listening , speaking , writing kısımları hakkında ? Bir sınawa giriş 180 $ diye duydum doğru mudur ? Yani hata yapma şansımız yok girdik mi kazanmak zorundayız çünkü para iadesi yokmuş kazanamazsan. Bir de TOEFL hazırlık kitabı tavsiyesi istiyorum sadece veya çalışma cd side olabilir. Sınavı kazandığımızda ise ömür boyu geçerliliği war diye biliyorum...

• UP !!!
  • Toefl olaylarını bilmiyorum ama ücret doğrudur daha önce ket pet fce sınavlarının bazılarında deneyimim olmuştu 150 falan verilirdi yani Toefl gibi geçerliliği heryerde olan sınav için kıyaslarsak hayli hayli olur fiyat
  • TOEFL'in süresi 2 yıl diye biliyorum, ömür boyu geçerliliği mi varmış? Ayrıca o bahsettiğin seviyeyle iyi bir şey yapabileceğini hiç zannetmiyorum, baya çalışıp kendini geliştirmen lazım. Son olarak ücret 185$ olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lKavkazMafial

İş hayatında rakipleri elemek icin TOEFL sart .. Aranizda almis olanlar var mi? kendi basimiza calisarak ne kadar sürede yapabiliriz ? Seviyem intermediate veya upper intermediate gibi d ben kendi basima calisip yapabilecegimi saniyorum. Hedefim TOEFL PBT 500-550 ;TOEFL IBT 70 - 80 arası almak. Sınaw 4 saat suruyomus giren arkadaşlar bilgi werebilir mi ? reading , listening , speaking , writing kısımları hakkında ? Bir sınawa giriş 180 $ diye duydum doğru mudur ? Yani hata yapma şansımız yok girdik mi kazanmak zorundayız çünkü para iadesi yokmuş kazanamazsan. Bir de TOEFL hazırlık kitabı tavsiyesi istiyorum sadece veya çalışma cd side olabilir. Sınavı kazandığımızda ise ömür boyu geçerliliği war diye biliyorum...

cogu toefl kursu advance ve yukarisini kabul ediyor. intermediate san once bi genel ingilizce kursu tamamlamanda fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır advance değil upper intermediate olmanız yeterli.Siz upper int.im demişsiniz ama hangi kuruma kursa kime neye göre böylesiniz?Bence kesinlikle bir TOEFL kursuna gitmelisiniz,gitmeden 1 hafta önce de internetten TOEFL kelimelerini buluğ çalışmaya başlamanızı öneririm.
  • toefl ile ilgili genel bilgi icin suraya goz atabilirsiniz.

toeflinasilmikazandim.blogspot.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pbt kolay da ibt biraz kasar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savakako -- 19 Temmuz 2014; 11:48:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lKavkazMafial

İş hayatında rakipleri elemek icin TOEFL sart .. Aranizda almis olanlar var mi? kendi basimiza calisarak ne kadar sürede yapabiliriz ? Seviyem intermediate veya upper intermediate gibi d ben kendi basima calisip yapabilecegimi saniyorum. Hedefim TOEFL PBT 500-550 ;TOEFL IBT 70 - 80 arası almak. Sınaw 4 saat suruyomus giren arkadaşlar bilgi werebilir mi ? reading , listening , speaking , writing kısımları hakkında ? Bir sınawa giriş 180 $ diye duydum doğru mudur ? Yani hata yapma şansımız yok girdik mi kazanmak zorundayız çünkü para iadesi yokmuş kazanamazsan. Bir de TOEFL hazırlık kitabı tavsiyesi istiyorum sadece veya çalışma cd side olabilir. Sınavı kazandığımızda ise ömür boyu geçerliliği war diye biliyorum...

Sen önce Türkçe kurallarını adam akıllı öğren İngilizce şöyle dursun Türkçe'de ne zamandan beri "w" harfi var sınaw nedir arkadaşım bu kadar özenti olmaya gerek yok dilimize sahip çıkalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.