Şimdi Ara

Heyet Raporu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İzmir'den parayla da olsa heyet raporu alcam hangi hastane veriyor acaba bir bilen var mı ?
    2 aylık almam lazım.Bir de askeri sınavlarda sorun olur mu polislik askeriye falan da deniycem şansımı bir sorun olur mu ?
    Please Help me dh :)

• Benim arkadaş aldı sadece psikologdan alma çünkü ondan alırsan yurt falan fistan sorun oluyormuş diye duydum bilmiyorum sadece kulaktan dolma bilgidir bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadronis

Benim arkadaş aldı sadece psikologdan alma çünkü ondan alırsan yurt falan fistan sorun oluyormuş diye duydum bilmiyorum sadece kulaktan dolma bilgidir bu.

Bana da dediler pskolojiden alma diye ama nerden alıcam hangi hastane verir acaba İzmir'de :(
  • quote:

Benim arkadaş aldı sadece psikologdan alma çünkü ondan alırsan yurt falan fistan sorun oluyormuş diye duydum bilmiyorum sadece kulaktan dolma bilgidir bu.

Yurt falan fistan ne demek?

Ben dahiliyeden alirdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

Yurt falan fistan ne demek?

Ben dahiliyeden alirdim...

Yurda kaydolamıyormuşsunuz gibisinden birşeyler duymuştum ama dediğim gibi kulaktan dolma bir bilgi...
  • Tekrar etmesi mümkün hastalıklar (Fıtık,Kıl dönmesi, vs.)
    Kalıcı hastalıklar (Kalp-damar,solunum,vs.)
    Mental rahatsızlıklar (Depresyon, Mani, Obesyon, Şizofreni,vs.)
    Ortopedik ve kalıcı hastalıklar (düztabanlık, topuk dikeni, iyileşmesi mümkün olmayan yanlış kemik kaynaması vs.)
    Bu sebeplerle alınan raporlar
    Askerlik-Polislik alanlarında doğrudan elenme sebebidir. (Askerlik konusunda kesinlikle öyle, polislik konusunda da %90 böyledir. PMYO hakkında konu açan polis bir arkadaş vardı ona danış bir de istersen.)

Onun dışında tehlikeli olabilecek mental rahatsızlıklar (Şizofreni, Panik-atak gibi) Kredi Yurtlar Kurumunun yurtlarına kabul edilmeme sebebidir.

Alacağınız raporun sınav tarihleri kapsamamasına özen gösterin. LYS tarihlerini kapsaması durumunda LYS'ye de girme hakkınızı kaybedersiniz. Bunu yaşayan birinci elden tanıdığım var.

Düzenleme: Yazım yanlışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykancv -- 2 Nisan 2012; 23:21:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aykancv

Alacağınız raporun sınav tarihleri kapsamamasına özen gösterin. LYS tarihlerini kapsaması durumunda LYS'ye de girme hakkınızı kaybedersiniz. Bunu yaşayan birinci elden tanıdığım var.

Hocam bende bunu böyle biliyordum ama bu sene arkadaşım dün girdi daha ve sordu soruşturdu olayları ne olacak bilmiyorum bakalım...
  • Heyet Raporu Alırken Dikkat Edin Öğrenciliğiniz Yanmasın.Bakanlık Duyuru Yaptı Usulsüzlük Yapacak Doktor ve Okullarla İlgili İnceleme Başlatacağını Söyledi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet230023

Heyet Raporu Alırken Dikkat Edin Öğrenciliğiniz Yanmasın.Bakanlık Duyuru Yaptı Usulsüzlük Yapacak Doktor ve Okullarla İlgili İnceleme Başlatacağını Söyledi...

Her şeye el attılar sadece kendi adamları kazansın istiyorlar !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykancv

Tekrar etmesi mümkün hastalıklar (Fıtık,Kıl dönmesi, vs.)
    Kalıcı hastalıklar (Kalp-damar,solunum,vs.)
    Mental rahatsızlıklar (Depresyon, Mani, Obesyon, Şizofreni,vs.)
    Ortopedik ve kalıcı hastalıklar (düztabanlık, topuk dikeni, iyileşmesi mümkün olmayan yanlış kemik kaynaması vs.)
    Bu sebeplerle alınan raporlar
    Askerlik-Polislik alanlarında doğrudan elenme sebebidir. (Askerlik konusunda kesinlikle öyle, polislik konusunda da %90 böyledir. PMYO hakkında konu açan polis bir arkadaş vardı ona danış bir de istersen.)

Onun dışında tehlikeli olabilecek mental rahatsızlıklar (Şizofreni, Panik-atak gibi) Kredi Yurtlar Kurumunun yurtlarına kabul edilmeme sebebidir.

Düzenleme: Yazım yanlışı.

Çok teşekkürler çok işime yarıycak bunlar saolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: alifrnc

quote:

Heyet Raporu Alırken Dikkat Edin Öğrenciliğiniz Yanmasın.Bakanlık Duyuru Yaptı Usulsüzlük Yapacak Doktor ve Okullarla İlgili İnceleme Başlatacağını Söyledi...

Ben Söyliyeyim Dedim Dikkatli Olun Bende Alacaktım Vazgeçtim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alifrnc

quote:

Ben Söyliyeyim Dedim Dikkatli Olun Bende Alacaktım Vazgeçtim.

Ya şimdi alırsam heyet raporu sınavlara girmeme gerek kalmaz ayrıyetten okul sınavlarına çalışmam ve okula git gel zaman kaybetmem.Çalışmaya da zaman ayırabilirim..

• pekı en az kaç gun alınabılıyor.Universiteye gidiyorum rapor kabul edılmıyo sadece heyet raporu denılıyor . Sınavlara gırmessen hıc bır rapor kabul edılmıyor. Suan ıtibariyle kaldıgım için :) , acaba bır gunluk heyet raporu alabılıyomuyum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.