Şimdi Ara

TN kadar hızlı VA! Nasıl?! 'Asus TUF Gaming VG27VQ ve VG32VQ incelemesi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Bu ürünleri kimse alamayınca kimin için inceleyeceksiniz acaba...

• VG32VQ nun gray ve black uniformity değerleri bulutlu ekranıyla meşhur sva panelli chg70 in bile altında, alacaklara sabır ve şans dilerim.

https://www.rtings.com/monitor/tools/compare/asus-tuf-vg27aq-vs-asus-tuf-vg32vq/1640/1575?usage=3623&threshold=0.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan_fcb -- 17 Aralık 2019; 11:11:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 inc alacağınıza 34 inc alın. 32 inc gözlerinizi çok ağırıyor. 27 inc monitor den yüksek monitorler gözünüzü arıtıyor. sağdan sola ne kadar uzak olursa olsun gözünüzü rahatsız etmiyor. Göz yapımıza baktığınızda gözün altını ve üstünü koruyor. sağ ve solu açık.Gözlerim çok saglam birisi olarak bu yorumu yazıyorum. 32 inc alıp yakından bakarsanız. O monitoru değiştirmek için can atarsınız sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

32 inc alacağınıza 34 inc alın. 32 inc gözlerinizi çok ağırıyor. 27 inc monitor den yüksek monitorler gözünüzü arıtıyor. sağdan sola ne kadar uzak olursa olsun gözünüzü rahatsız etmiyor. Göz yapımıza baktığınızda gözün altını ve üstünü koruyor. sağ ve solu açık.Gözlerim çok saglam birisi olarak bu yorumu yazıyorum. 32 inc alıp yakından bakarsanız. O monitoru değiştirmek için can atarsınız sonra.
    İlginç bir yaklaşım olmuş. Benim de aklımda 32" var ama fikrim değişecek sanırım.
  • bu modelerde çoğunda ölü piksel varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

27" fullhd olan panelde piksellerin belirginleştiği kaç cm den itibaren farkedilir olmaya başlıyor gerçekten oturma mesafesinden birebir ölçüm alarak bakıp söylerseniz gerçekten bu monitör hakkında benim gibi merak eden birçok takipçinizin merakını gidermiş olacaksınız. tşk ederim şimdiden.
    Uzun zamandır 27 inç 2K kullanan birisi olduğum için farkı çok geçmeden anladım. 31.5 inçte FHD'yi herkes fark ediyordu, görünce kuzenimin eli hemen çözünürlük ayarlarına gitti ama daha önce 27 inçte 2K kullanmamış bir kullanıcı rahatsız olmayabilir. Herkesin gözü bir değil, kesin bir şey söylemek güç.
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    27" full hd ile rahatsız olmuştum fakat 32" 2k rahatsız beni etmedi.
  • ilhan_fcb İ kullanıcısına yanıt
    burda anlatılana bakıp alan olur mu yahu bizde inceleme = stokta ne varsa allayıp, pullama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels™ -- 21 Aralık 2019; 12:37:43 >
  • Monitörün 27 inch olanını bugün aldım ve kurulumunu yaptım. Herhangi bir ölü piksele rastlamadım ve renkler de bana gayet tatmin edici geldi. Yalnız monitör de ayarlar da my favourite kısmı var orada ki ayarları isimlendirip kaydetmek istiyorum ama yapamıyorum. Bunun bir yöntemi var mıdır acaba? Bir diğer sorumda ayarlar kısayolunu masaüstünde yönetebileceğim bir kısayol var mıdır?

• hocam önerebileceğin ayar var mı?

• 32 olanı amazondan yaklaşık 2900 e aldım, bugün kurdum, bundan önce yine 32 asus kullanıyordum 60hz. Oyunlarda denemedim ölü piksel testi yaptım temiz çıktı. Zaten 32 kullandığım için rahatsız etmedi fakat kavisli olması değişik geldi alışamadım hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kullanmış olduğum ekran kartı Sapphire Radeon R9 290x Tri-x O.C version. 27 inc'lik monitörün içinden çıkan display port 120 HZ'ye kadar destekliyor anladığım kadarıyla. 144 ya da 165 HZ'ye yükselttiğimde ekran yanıp sönüyor belli aralıklarla. Bana 165 HZ destekleyen display port markası önerebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kavisli ekranda %100 ışık sızması olur
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    LG 32GK850G-B ile LG 32GK850F-B nin özelikleri aynı değil

LG 32GK850G-B : G-Sync 5 ms, 165 Hz ve monitörün arkasında RGB aydınlatması var (hoş görserlik sağlıyor).

LG 32GK850F-B : FreeSync, HDR400 desteği, 145 Hz. 1 MS (Motion Blue Reduction)/5 MS GTG

Benim gibi düz ekran sevenler için LG 32GK850F-B güzel bir seçim.
    https://www.epey.com/monitor/karsilastir/110050-167611/lg-32gk850g-b_lg-32gk850f-b/
  • Vg279qm 1 haftadır kullanıyorum gerçekten renk kalitesi acı kalitesi csgo pubg lite +240fps direk sabitleyerek oynamak bambaska bişey :d rtx 2060 iyi ikili oldular.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.