Şimdi Ara

tmd fan sorunu... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş öyle deemk istemedim ayani bu heralde dalgınlığına geldi yoksa çok büyütülecek bişey değil temd yi takmak ama o anlık dalgınlığının kurbanı olmuşsun canın sağolsun.
  • yanı tam turk ısı olmus
    devlet daırelerındekı gıbı sorunun asıl nedenını anlamayıp, duzeltmekte ıstemeyınce bırsey uyduruluyor ıste [bandt]
  • bence sen dediğimi yapo supergokhan kardeş.Aç telefonu çevir tüketiciyi koruma derneğini olsun bitsin.
  • tamam kardeş nedir telefonu
  • Yaw kardeşim ben vidaları bi sıktım vida makinesiyle anca acılır.Adamlar resmen sallamıs yane.Öle bişey olurmu hiç.
  • yaw mavidonanima guvenirim bugune kadar epey parca aldim
    hic yamuklarini gormedim
    ama supergokhan dedigin gibi yaninda klavuz felan yoksa
    amaan cok sıkmayın felan gibi ibare yoksa aldıgın malda
    bence sen haklısın sıkarsın tabi
    kimsede islemcinin ustundeki fani civiler gibi sıkmaz heralde
    tuketici dernegi icindehttp://www.tukoder.org.tr/
  • sağolun arkadaşlar beni anlayanlarda çıkıyo demek ki
  • Valla bende mavidonanımın yamugunu görmedimde.Ben fanlan hs yi alırken orda denettirdim adamalra.Neolur ne olmaz bir denettirmek lazım adamalara.
  • neyse bi de 5 milyon kargo parası verdim sağolsunlar çok nazikler onu da vermemişler
  • şimdi zararımı açıklıyorum beyler
    Tmd fanı aşırı sıkı vidalamamın zararı şudurki 4 milyon istanbula kargo parası + 5 milyon onların bana geri gönderme parası + 16.5 milyon yeni tmd fan parası = 24 milyon sağolun varolun
  • bozuk tmd fanın faturasını geri göndermemişler hey allahım yareppem
  • Bılgısayar parcaları %100 guvenılemeyen parcalar.Herhangı bır sorun cıktıgında yuz yuze gorusemıyorsanız ısınız zor.Benımde basıma geldı 300 400 mılyon maddı masraf.bır kac gunde sınır harbı gecırdım.2 ayda bılgısayarsız kaldım.Yuzyuze gıdıp almıyorsanız hıc almayın saclarınız beyazlar
  • aynen öyle abi ya bi de olay şu ki küfredermiş gibi fanı çok sıkmışsınız diyolar
  • bende gene neler demedıler kı.edırnede oturuyorum ''elektrıklerımızde sorun varmıs'' sankı onlarınkı elektrık bızımkı degıl sankı.bırde 1200 luk ups ıle regulator var evde.bu en alakasızı ıdı.daha sacmaları da var ama hatırladıkca bır acayıp oluyorum.sorunum mavi ile degıl baska bır fırmaylaydı
  • Mavi ile değil distribütörle temasa geç bence.
  • geçti artık neyse
  • Zuhahuauha koskaca sirket 5 mılyon odemıyor ne istir yaw.[jwdwn][jwdwn][jwdwn][evlol]
  • Mavi donanimdan bundan 3 yada 4 ay önce tmd fan aldım. Alırken sordum. garantisi 1 yıl dimi diye. Adamda bana yok biz fanlara garanti vermiyoruz diye cevap verdi. Garanti vermemeleri yasal değil bu bir. Bu yüzden böyle bir bahane uydurmuşlardır bu da iki.

Ayrıca epox anakartı " bu garanti dışı" diyip servise göndermeme gibi bir hakları da yok zaten. Garanti işine onlar bakmazlar.

Son olarak şunu söylemek istiyorum. TMD fanlarda problem ıolduğu daha Türkiye'ye gelmeden bazı internet sitelerinde yazılmıştı. Sanırım o sitelerden biride overclockers.com . Sonuç olarak adamlar değiştirmemişler. Tmd fanın içini açmış biri olarak size şunu söyliyim. o fan öyle çok sıkıştırma ile bozulmaz. Mustafa beye selamımı iletin. Koskoca bir yalan söylemiş. Bu tip üç kuruşluk şeyler için Mavi Donanım'ın ismini zedelemesin derim.
  • bozuk tmd fanı açtım.Bi köşesinde bi parça kopmuş ve içine kaçmış onu çıkardım bi manyetik kenar yerinden çıkmış yane oynamış fana değiyo bu yüzden dönmüyo.Tabi ordaki motor hasarlı fiziksel olarak pervanenin engeli ortadan kalktı ama güç kaynağına takınca fan calısmıyo ne diyim artık sağol orkinoss
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>İşin bu kadar uzamış olması bizi gerçekten çok üzdü. Ürünün montaj hatası olduğunu bildiğin halde sadece ne kadar çok bağırırsam o kadar koparırım amacıyla hareket etmen gerçekten çok kötü
    Ve bu fanın parçalanması olayı tamamen sizin kullanıcı hatası olarak fan vidalarını haddinden fazla sıkmanızdan kaynaklanmaktadır. Bu uyarının yazılmamış olması bu fanın kullanıcı hatası ile yanmış olması gerçeğini ortadan kaldırmamaktadır.<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.