Şimdi Ara

tmd fan sorunu... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bakın ne diyicem. Ben bu hafta istanbula gidiyorum. Kendi TMD fan'ımı getiriyim. Deniyelim görelim. Eğer vidaları aşırı sıktığımız halde fan hala çalışırsa bu panodaki herkese TMD fan verirsiniz :) Kabul ediyormu bakalım Mavi donanim çalışanları.

supergokhan;
    eğer senin bu son mesajında yazdığın sözler bir mavi donanim yetkilisine ait ise bende yukarıda yazdığım bir iki cümleyi tekrarlamak isterim:
    Mavi Donanim'dan bundan 3 yada 4 ay önce tmd fan aldım. Alırken sordum. garantisi 1 yıl dimi diye. Adamda bana yok biz fanlara garanti vermiyoruz diye cevap verdi. Garanti vermemeleri yasal değil bu bir. Bu yüzden böyle bir bahane uydurmuşlardır bu da iki.

Şimdik bu fan'ın garantisi varmı? Varsa bana niye yok diyorsun? Eğer şu forumu bir mavi donanim yetkilisi okuyorsa bana cevap versin lütfen.
  • abi bende slk700+tmd fan var vida falan kullanmıyorum yanlardaki teller sıkıştırıyo zaten onu.
  • sendeeki sk700onda sk6 var.ona tmd tam otumuyor ondan vidayla takılıyor
  • ege imzan hoş olmuş:) ensonunda dereceni tuturdun:)
  • aynısı banada oldu :(
  • saol arbiter. sonunda yaptık :)
  • fana garanti neden vermiyolar orda denedikleri için mi?
  • tmd fan aklımdan geçti bir ara ama bu yaşanan olaylardan sonra buz oldum yani.
  • Yoktur öyle bişi canım takılmıştır mustafa bey sonrada anladığını sanmıştır ara sor garanti vermemek diye birşey olur mu canım. Ama sağlam gidip kırık gelirse fan sorun ya kargoda yada kullanıcıdadır.

Birde haklısın bu arada içinden böyle bir ibare çıkması gerekirdi. Bence bir daha söyle distribütör firmaya göndersinler yenisi birde buradan bahsetsinler forumda konuşulduğundan bahsetsinler herhalde çözer firma.
  • Salak değiliz adamın takılıp takılmadığını anlayabiliyoruz. Ben radeon 9500 pro aldım ozaman. 20 milyon param arttı onunlada tmd fan almıştım. Gayet ciddiydi oradaki şahıs. Artık Mustafa beymi başkasımı bilemiyicem.
  • gun abi artık aldım yeni fanı
    eğer istanbulda olsaydım uğraşırdım ne yapar eder bu işin peşini bırakmazdım ama ankarada olduğum için dalga geçer gibi ilgileniyolar bence neyse konuyu kapatalım artık yapılcak bişi yok.Mavidonanimdan tmd fan alınmaz...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.