Şimdi Ara

Tmcinin Sayısaldan tercih yapması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar ben tmciyim.Fenle hiç bir ilgim yok :) Ama sayısal sınavına da girdim ve 150bine girdim.Şimdi bir çok mühendislik falan tutuyor.Sizce mühendislik yazarsam bir sorun yaşar mıyım yani mühendisliklere giden birinin önceden fizik falan çok iyi olması mı gerekio ben bizim okulda sayısalların hiçbirinde fiziği iyi olan birini görmedim sizce ne yapıyım tmden de 80bine girdim özel ünvtede hukuk düşünüyorum sizce ne yapıyım aklım karışık bizim aile mühendislik de düşünüyor yazılım,bilgisayar,makine mühendisliği tutan yerler var .

Tmcinin Sayısaldan tercih yapması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alifrnc -- 26 Temmuz 2012; 17:23:45 >

• Valla 4 yıllık fen okuyan mühendisliğe bi türlü karar veremiyo sen nasıl bir anda vericen :D bence hukuk iyidir tabi bide özelde yazmışsın o senin geleceğin için nasıl olur bilemiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kolkesen

Valla 4 yıllık fen okuyan mühendisliğe bi türlü karar veremiyo sen nasıl bir anda vericen :D bence hukuk iyidir tabi bide özelde yazmışsın o senin geleceğin için nasıl olur bilemiyorum :)

mühendislik hani bizimkiler biraz gösteriş meraklısı oğlun ne okuo mühendislik hukuk vesaire ben olsam hiç birine gitmem gider amele olurum ama :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: alifrnc

quote:

Valla 4 yıllık fen okuyan mühendisliğe bi türlü karar veremiyo sen nasıl bir anda vericen :D bence hukuk iyidir tabi bide özelde yazmışsın o senin geleceğin için nasıl olur bilemiyorum :)

mühendislik hani bizimkiler biraz gösteriş meraklısı oğlun ne okuo mühendislik hukuk vesaire ben olsam hiç birine gitmem gider amele olurum ama :))

Bende bu sene tercih yapcam mühendislik. Sıralamam senden ilerde doğal olarak tmcisin :D Benim fikrim mühendislik yazma biraz geride sıralaman ne kadar iyi bi yer olur bilmiyorum he hukuk içinde özelde sonunun ne olacağını bilmiyorum onuda elbet biri açıklar :)

• quote:

quote:

quote:

Bende bu sene tercih yapcam mühendislik. Sıralamam senden ilerde doğal olarak tmcisin :D Benim fikrim mühendislik yazma biraz geride sıralaman ne kadar iyi bi yer olur bilmiyorum he hukuk içinde özelde sonunun ne olacağını bilmiyorum onuda elbet biri açıklar :)

kardeş ben de öyle düşünüyorum ne işim var mühendislikte kitap okumayı falan seviyorum zaten bizim aile özelde hukuk okursam beni yarı yolda bırakmasından korkuyorum :))

• Üniversiteyi okuyamazsın kuzenim TM çıkışlı olmasına rağmen Jeoloji yazdı tamamen ezber üzerine olan bölümde bile takıldı.Bu sene yeniden hazırlanacak sınava
  • Bencede bi görüş gir hukuğa daha mantıklı :D
  • quote:

quote:

quote:

kardeş ben de öyle düşünüyorum ne işim var mühendislikte kitap okumayı falan seviyorum zaten bizim aile özelde hukuk okursam beni yarı yolda bırakmasından korkuyorum :))

• bilgisayar,elektrik,makine falan yazarsan 10 senede anca bıtırırsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.