Şimdi Ara

TM BIRINCISI OLMA GÜNLÜĞÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Bugün otururken Tm'den birinci olmaya karar verdim. Sonra fazla küçük bir hedef olduğunu düşündüm ve İngilizce'den de birinci olmaya karar verdim. Belki sözelden de birinci olurum bilmiyorum.

Geçen sene çok başarılı bir öğrenci idim. Mükemmel bir sonuç yaptım. Tyt 65k, TM 80k. O yüzden isim kolay olacak. Günlük çalışmamı buraya atacağım. Şimdilik hadi bana eyvallah.

17 Kasım 2018:
    Hafta sonları ingilizce kursundan geldiğim için az zamanım oluyor. İngilizce konu anlatımı adlı youtube kanalından son 11 videoyu izleyip İngilizce Grammer'ini tamamen bitirdim. Normalde başka dersler de çalışırım da iş inada bindi bir kere. Genel bir ingilizce tekrarı yapıp bu günü de kapatıyorum.

18 Kasım 2018:
    Forum yeteneğimi görüp, bana nazar değdirdi. Kurstan geldim. 3 saat İngilizce tekrarı falan yaptım, karnım ağrıyordu, yattım sonra. Ve ancak şimdi uyandım. Neyse, bana bu çalışma da yeter

19 Kasım 2018:
    7 saat falan çalıştım. Tyt matematikten genel tekrar yaptım. Sonra açı yayınlarından sayılardan üç, denklem-eşitsizlik-mutlak değerden üç, köklü-uslu sayılardan iki, test çözdüm. Bunun haricinde tekrar ettiğim başka konular da var. Neyse İngilizceden ise 10 kelime öğrendim. Aksanları anlatan üç sayfalık bir metni okudum. Son olarak geometriden de genel tekrar yaptım.

20 Kasım 2018:
    5 saat çalıştım toplam. Matematikte genel tekrar yapmaya devam ettim. Açı yayınlarından eşitsizlik, mutlak değer, üslü-köklü sayılar ve problemler ile ilgili testler çözdüm. Mutlak değerde biraz eksiğim olduğunu farkettiğim için geçen sene aldığım Behzat mutlak değer konularından ödev testleri ve derece testleri videolarındaki zor soruları deftere yazıp çözdüm. Sonra İngilizce'ye geçtim. Daha önce dediğim gibi Grammer konularını bitirmiştim. Ama iki üç gündür grammer bittiği için ne yapacağımı tam bilmiyordum. Böyle bir saat falan çok verim olmadan çalıştım. Sonra baktım olmuyor, Hüseyin demirtaş kanalından tavsiyeleri falan izledim. (Tavsiyeleri izlemek ders çalışma süresine dahil değil.)

22 Kasım 2018:
    21'inde çalışmadım. 23 Kasım günü saat 11:40'ta yazıyorum bunu. Rahatsızdım çünkü sabah doktora gittim. Forumda beni çekemedikleri için hep böyle oluyor Neyse 22 kasımda beş saat çalıştım. İngilizce'de 12 yeni kelime ezberledim. Gramer konularından W-H questions, a/an/the, demonstrative pronouns, preposition of place, 's ve of (aitlik), There is/There are, Sıfatlar konularından örnek cümleler yazdım. Böyle böyle bütün kitabı tekrar etmeyi düşünüyorum. İyice oturana kadar. Matematik için ise Üçdörtbeş' ten yüzde problemleri son iki testi çözdüm. Hocalara geldikten karışım problemlerini izledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKSBİRİNCISIOLACAKADAM -- 23 Kasım 2018; 11:47:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TM 1.lik benim. Sözelde deneyin hocam.
  • Pisagor kullanıcısına yanıt
    Valla ilk konuyu ben açtım, birincilik konuyu ilk açanın hakkıdır Ama istersen sözelde birinci olmayabilirim.

• Ben de İngilizce ve TM çalışıyorum. (Ingilizce sınav için değil gerçi ama neyse) Acaba ben mi birinci olsam

• neinname kullanıcısına yanıt
    Ne kaddar da talep varmış. Neyse istersen ikinci olabilirsin, birincilik bende

• Knk bütün alanlarda birinciliği sen aldın bir tek sayısal kaldı ben de sayısalda 1. olayım bari eyv

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnsanın gözü tok olmalı biraz, her şey benim olmalı dememeli. O yüzden sayısalı bırakayım dedim.

• YKSBİRİNCISIOLACAKADAM Y kullanıcısına yanıt
    Bu ince düşüncen beni derinden etkiledi pmden insta yolla

• Uffff, snav zmani byle şyler dsnmyrm cnm. Gzl br drc yprsn snra dsnrz

• Kardeşim sen mezuna kalırsın demedi deme

• oguzsahiiinnn O kullanıcısına yanıt
    Yoo, bana öyle bir bilgi gelmedi. Ama istersen yine de bu konuyu daha sonraları konuşabiliriz

• Bende marsa çıkmaya karar verdim uzay gemim hazır olur yakında ufukta görünüyor

• Wrath34 W kullanıcısına yanıt
    Ooo, hayırlı olsun karşim, yakışır

Neyse sevgili forum ahalisi, mevzu ben bile olsam Türkiye birincisi olmak için ders çalışmak gerekiyor. Şimdi kaçıyorum, akşama döneceğim.

• Sene olmus 2018 hala 1.olmak istiyorum diyenler var ben -2. Olacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoğurtlu Ayran

Sene olmus 2018 hala 1.olmak istiyorum diyenler var ben -2. Olacağım
    modüler aritmetikte -2 demek -2+sınava giren kişi sayısını topla çıkan sonuç yapacağın derecedir
  • GeometriciÇocuk G kullanıcısına yanıt

• YKSBİRİNCISIOLACAKADAM Y kullanıcısına yanıt
    Akşama kadar çadırı kurmuş ol hadi bakiim Çadırsız almıyoruz

• Donanım haber olarak her sene ilk 1000'e 3000 kişi sokmaya alışıktık ama anlaşılan bu sene 1.liği 100 kişi arasında bölüştüreceğiz
  • 1.olacakmış

(umarım bu yorumumu ss alıp sınav sonuçları açıklandığında benle dalga geçersin )
  • Darkseid09 kullanıcısına yanıt
    Çadır derken yanlış anlaşılıyor baya Ama mesajını aldım karşim, çadırı hemen sipariş ediyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.