Şimdi Ara

Tivibu iptv aşırı yavaş yardım (video var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 hafta falan oldu yada olmadı tivibu aldık ama cihaz aşırı derecede yavaş. bilmek istediğim benim cihazımda bir anormallik mi var yoksa bu genel bir durum mu?

video açıklamasında ayrıntılı bilgiler mevcut. videoyu çekerken kumandayı da çektim, bir tuşa bastığımda mavi ışık yanıyor. tuşa basma ile ekranda olanlar arasındaki farkı görebilmeniz için

cihaz air7205

video:https://www.youtube.com/watch?v=RDnwtUICs9Q&feature=youtu.be

• araya internet girmiş yoksa kumandanın suçu yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: next20

araya internet girmiş yoksa kumandanın suçu yok..

Anlamadım hocam? Ben kumanda bozuk demedim zaten. Kumandadan tuşa basmamla ekranda olan bitenin arasındaki farkın anlaşılması için kumandayı da çektim videoya.
  • bende bozuk demedim , araya internet girince zavalli cihaz infaredmi wifimi diye debeleniyor..kumanda ag sistemi ile calissaydi bu debelenme olmazdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 24 Ocak 2017; 11:56:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: next20

bende bozuk demedim , araya internet girince zavalli cihaz infaredmi wifimi diye debeleniyor..kumanda ag sistemi ile calissaydi bu debelenme olmazdi..

hocam infrared, wifi ne alaka? cihazda wifi zaten yok. seç izle menüsünün 10 saniyede açılması vs. genel bir sorun mu yani?
  • turk telekom ile uğraşma. kurdur istediğin çanağı sonra da ip tv satın al . keyfine bak
  • Ip tv verimli değil fazla.

• quote:

bilmek istediğim benim cihazımda bir anormallik mi var yoksa bu genel bir durum mu?
  • herkeste aynı. hatta 1 aydır geri alma falan sorunlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cradl3

herkeste aynı. hatta 1 aydır geri alma falan sorunlu.

cevap için teşekkürler. en kısa zamanda düzeltirler inş. kanser ediyor insanı bu menü hızı
  • Adsl kota dolmamışsa tivibu iptv gayet hızlı, kota aşılmışsa yavaşlama oluyor mutlaka...
  • bir güncelleme:

yavaşlıkla ilgili arıza kaydı oluşturdum, dün geldiler. bu cihazlar böyle çalışıyor, her sene yeni cihaz çıkıyor çıktığında yeni cihaz alırsınız dedi. para vererek piyasadan cihaz alıp kullanamıyoruz malesef.

bugün tekrar aradılar 4440375'den. tivibu kalite kontrolü için eve ekip yollayacaklarmış. yayın kalitesi cihaz kalitesi vs. dedi bakalım ne olacak. bu kontrol olayı oluşturduğum arıza kaydıyla alakalı değilmiş. ttnet'in sitesinden öneri/bilgi formunu kullanarak, cihazlar çok yavaş, performans olarak daha güçlü alternatif cihazlar sunulması lazım vs. mesaj yollamıştım. onunla ilgili olabilir veya genel birşey. sonuçları yarın yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fp -- 15 Şubat 2017; 15:27:25 >
  • Bende de Vestel HD uydu alıcı var, Tivibu smart özellikleri yerlerde, kanal geçişleri çok yavaş, tekrar izle, seç izle yayınları çamur gibi, bir de 24 ay abonelik dayadılar. Milattan önce kalmış cihazlar ve yerlerde sürünen bağlantı hızıyla, veremedikleri hizmet için üstüne para ödüyoruz. Telekom bu işi kıvıramadı. Piyasadan çekilmeli.
  • normal normal.Zap olayı iptv söz konusu olunca her cihazda sıkıntılı
  • bir kaç mesaj önce eve gelecekler diye yorum atmışım ama hiçbirşey değişmediği için tekrar yazma gereği duymadım. gelen adam televizyonun ve çektikleri kabloların resmini çekti gitti. her yıl yeni cihaz çıkıyor ona geçersiniz yapaçak bişey yok dedi.

belki 1 hafta önce falan yazılım güncellemesi geldi cihaza. cihazı açınca kanal geçişleri vs. hızlı ama bi yarım saat sonra tekrar yavaşlıyor. eskisinden biraz daha iyi gibi ama çok fazla fark yok. cihazı hergün fişten çekmek yardımcı oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.