Şimdi Ara

TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
24
Favori
49.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradan tavsiyeyle almıştım oyunu. Story mode oynuyorum henüz. Müthiş keyifli bir oyun. Zorluk derecesi çok iyi ayarlanmış. Çok renkli bir içerik var. Hem pilot hem de robotla oynamak çok güzel. Sanki 2 oyun bir arada oynuyor gibiyim. Tavsiye edenlere teşekkür ederim.
  • Çok önyargılı aldım ve ne kadar yanıldığımı anladım. Şiddetle tavsiye ederim oynayın mutlaka
  • Oyunun online modu çok eğlenceli titanlarla oynamak dahada büyük keyif.Bu oyunda genel olarak ilgi neden bukadar düşük anlamadım valla.Deli gibi oynuyorum :)
  • WaBoSe kullanıcısına yanıt
    Böyle olmasını tek sebebi EA in saçma sapan politikaları. Oyun hikaye olarak da multiplayer olarak da çok güzel. Ayrıca battlefield 1 deki gibi season pass olayı da yok. Güncellemeler ücretsiz. Böyle güzel bir oyun yanlış zamanda çıktığı için hak ettiği değeri malesef göremedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzücü.Oyuncu sayısı daha fazla olsaydı belki daha çok içerik silah titan vs gibi şeyleri olabilirdi.
  • Bf1 deneyimim sonrasinda bu oyunun kiymetini daha iyi anladim bu oyuna alisan biri diger fps oyunlarindan cabuk bikar aksiyon hic bitmiyo arada bi koseye gecip soluklanim diyorum aninda biri gelip indiriyo

Buarada ekleyin arkadaslar psn: backrock34

• quote:

Orijinalden alıntı: BACKROCK34

Bf1 deneyimim sonrasinda bu oyunun kiymetini daha iyi anladim bu oyuna alisan biri diger fps oyunlarindan cabuk bikar aksiyon hic bitmiyo arada bi koseye gecip soluklanim diyorum aninda biri gelip indiriyo

Buarada ekleyin arkadaslar psn: backrock34

Aynen hocam değişiklik olsun diye cod ve tfu bıraktım dünya kadar fps denedim ama asla hicbirinde bunlardaki tat yok.

Denediklerimden bazilari=bf1 bf3 bf4 cs go destiny star wars battlefront far cry 3 4 bd sniper ghost warrior 3 ve daha bir suru bir suru oyun... bazen kizip sovuyorum ama cod ve tf'dan sonra baska fps oynanmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaBoSe

Oyunun online modu çok eğlenceli titanlarla oynamak dahada büyük keyif.Bu oyunda genel olarak ilgi neden bukadar düşük anlamadım valla.Deli gibi oynuyorum :)

Benim ve bir çok oyuncunun bırakma nedeni, kıç kadar haritaya titanlar, oyuncular ve diğer botları sığdırıp, milleti birbirinin peşinden koşturup ölüm öldürme oranı kastırmaya çalışması, öyle ki mini haritada düşmanların yerini bile gösteriyor, arama zahmeti yok, git turuncu bölgeye öldür gel, sonra da peşindeki seni öldürsün, yeniden doğ, git turuncu bölgeye öldür gel, sonra da peşindeki seni öldürsün, yeniden doğ.... Zaten online oyun mantığını bitiren bu telefon kafası ölüm öldürme oranı kasmak oldu. Normalde bir takım amacı ve bir şahıs görevi vardır ama mesela bf1 de bile bu tayfa istiyor ki herkes eline alsın hellellriegel i karşısına geleni 2 metreden vursun, bol bol adam öldürsün. Bir de iyi oyuncuyum diye övünürler. Neyse ki ESO var, bu zirvalardan kurtardı beni.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Birlikte oynamak isteyen orta-iyi seviye oyuncular eklesin gençler: RageofTurk

• titanfall mu, destiny 2 mi
  • Story mode u arkadaşımla online co op olarak oynayabilir miyim bu oyunda?
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle bir özellik yok bildiğim kadarıyla.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Tüh Peki bilginiz varsa birşey daha sorayım. Birçok oyunda psn açıklamasında şöyle bir ibare var
    -1 Oyuncu
    -Ağ Oyuncusu 2-10 - Tam oyun
    Ağda tam oyun oynanabiliyor gibi algıladım ben bunu ama araştırdığımda hep hüsrana uğruyorum.
    Story mode co op online oynanan oyunlarla ilgili belli bir ibare var mı yoksa sağdan soldan araştırarak mı bulmam gerek.
    Yani şimdi yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla yardımcı olayım. Titanfall 2'nin Hikaye kısmı tek kişi oynanabiliyor Co-op desteği yok. Multiplayer kısmı için 2-10 kişi yazıyor olması lazım. Mesela örnek vereyim Borderlands The Handsome Collection oyununda 1-4 oyuncu yazıyor bu oyunun hikaye kısmı Co-op olarak oynanabiliyordu zaten Multiplayer kısmı yoktu herhalde bu oyunun. Bir örnek daha verecek olursam Star Wars Battlefront 1.oyunda Psn sayfasında 1-2 oyuncu yazar. İlk oyunun hikaye kısmı yok ama bazı modları aynı konsoldan Split-Screen olarak arkadaşınızla oynayabilirsiniz veya Co-op olarak.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Yani orada tam oyun yazmasının story ile hiçbir ilgisi yok anlaşılan o.Cooptimus tan bakıyordum split screen oyunlara ps3 varken. Şimdi arkadaşımda da bende de pro olunca online story ye yöneldik. Fakat cooptimusta da böyle bir filtreleme seçeneği bulamadım. Öyleyse tek tek oyun bazında araştırma yapmam gerekecek. Teşekkür ettim
    Rica ederim

• beraber oynamak isteyen varsa psn: Vandeekap

• Online durumu nedir? Amazonda kutulusu sağlam indirime girmiş oynayan varsa alayım diyorum.
  • Güzel bir paylaşım (:

• Güncelleme geldi, içeriği ne acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.