Şimdi Ara

Titanfall 2 (2016) [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KARTALLAR YANLIZ UCA kullanıcısına yanıt
    tessekurler dostum bı deneyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: waroflords

Titan'ın canı kritik seviyeye gelmediyse fırlatmaz.

Atıyorum canı normal sen e'ye basılı tutarsan normal şekilde çıkarsın.

Ama canın bitip kritik seviyeye ulaşırsa fırlatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: waroflords

Titan'ın canı kritik seviyeye gelmediyse fırlatmaz.

Atıyorum canı normal sen e'ye basılı tutarsan normal şekilde çıkarsın.

Ama canın bitip kritik seviyeye ulaşırsa fırlatır.

Titanın canı full bile olsa X e basıp E ye basarak fırlatabilirsin kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda pilotlar arasında bir farklılık varmı yoksa sadece görsel olarakmı . Bakıyorumda pek bilgi yok oyunla ilgili neden böyle okadar fps oyunu denedim bu oyundan iyisi olduğunu düşünmüyorum sadece banamı öyle geliyor
  • Ben de ara sıra giriyorum oyuna, isteyen arkadaşlar ts server da toplanabilirler.

IP: 94.23.171.172:3726
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hero-

Ben de ara sıra giriyorum oyuna, isteyen arkadaşlar ts server da toplanabilirler.

IP: 94.23.171.172:3726

oyunda böyle serverlarda mı var?
  • bumbada B kullanıcısına yanıt
    Bu yazdığım ip teamspeak server ip si yani konuşma programı.
  • Ya bu oyuna niye kendi kitlenen, şarj edilip alan vuran silahları koyuyorlar?

Ulan duvarlarda yürüyoruz, uçuyoruz, kaçıyoruz, hızlı oynanan; nişan alma yeteneğinin, reflekslerin önemli olduğu bir oyuna neden böyle silahlar konur anlamıyorum.

Uyuz oldum daha demin. Aynı adam kaç kere şarjlı silahla öldürdü beni. Vurmasına gerek yok, yanımdaki duvara falan sıksın ölüyorum
  • Oyunda son dönemde Single'da (Multi'de denemedim) anlamsız FPS düşüşleri ve bu esnada da seslerde cızırtılar takılmalar oluyor. Daha önceden hiç problemsiz oynuyordum. Bu sorunu yaşayan var mı başka, veya çözümü bilen?

Bu durum birçok oyunda olmaya başladı, iyice uyuz oluyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Ya bu oyuna niye kendi kitlenen, şarj edilip alan vuran silahları koyuyorlar?

Ulan duvarlarda yürüyoruz, uçuyoruz, kaçıyoruz, hızlı oynanan; nişan alma yeteneğinin, reflekslerin önemli olduğu bir oyuna neden böyle silahlar konur anlamıyorum.

Uyuz oldum daha demin. Aynı adam kaç kere şarjlı silahla öldürdü beni. Vurmasına gerek yok, yanımdaki duvara falan sıksın ölüyorum

en nefret ettiğim silah bildiğin aimbot
  • bazen oyun çok geç buluyor arkadaşlar pilot vs pilot oynuyorum genelde 10 dk geçti hala maç bulacak
  • güncelleme gelmiş oyuna ama konu sahibi güncelleme ile ilgili ne mesaj yazmış ne bir şey
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    az sakin oyuna sahip olmadığım için güncellemeleri takip edemiyorum haliyle. ama siz yazdıktan sonra update ile ilgili ingilizce yama notlarını buldum paylaşayım.

Titanfall 2 Colony Reborn Update:

NEW CONTENT [FREE]

MAP

Colony
    WEAPON

R-101
    EXECUTION

Curb Check
    NEW CONTENT [PURCHASABLE]

PRIME TITANS

Northstar
    Legion
    CAMOS

20 camos
    CALLSIGNS

20 Banners
    20 patches
    TITAN NOSE ART

5 new designs
    1 new Warpaint per Titan
    BALANCE CHANGES

PILOTSBoosts

Roll the Dice - increased earn meter needed to use
    Smart Pistol - Fixed bug with locking onto the base of Amped Wall and Hard Cover
    WEAPONS

Thunderbolt Adjustments

Damage per hit increased
    Damage pulses at a faster rate
    Substantially reduced the AoE size to Titans
    Reduced the missile speed
    Charge Rifle

Charge Hack mod is now a Quick Shot mod instead of Instant Shot.
    Mastiff

Fixed Speedloader mod not working properly
    TACTICALS

Holopilot

Holo Pilot now has the name and a health bar of the owner pilot
    Holo Pilot pulses randomly on the minimap
    Holo Pilot will give a subtle audio cue now to the owner when it’s destroyed
    Amped Wall

Amped Wall can now be destroyed
    TITAN CHANGES

Reduced the amount of core meter generated by dealing damage to Titans
    Removed the icon on top of a battery that would appear after a Pilot stole a battery via Rodeo
    Scorch

Increased the base duration of Thermal Shield
    Reduced the increased duration of Inferno Shield kit so it’s total duration stays the same
    Fuel for the Fire Kit now reduces the cooldown of Fire Wall instead of increasing its duration
    Fixed a bug where Fire Wall and Flame Core were still being extinguished by Electric Smoke
    GAME MODES

Attrition

Enemy npcs appear on the minimap in Attrition - for Titanfall 1 veterans, all pilots have Minion Detector.
    LTS

Balanced the locations of batteries that were heavily favoring one team and adjusted other battery positions relative to those being balanced.
    Restricted Live Fire and LTS max draw rounds to 3
    Live Fire

Adjusted Live Fire scoring priority so Kills now count higher than Flag Captures
    You will now instantly steal the flag when executing an enemy flag carrier in Live Fire
    Live Fire mode will now wait until all players have connected before starting the first round
    NEW FEATURES / CHANGES

Featured Mode Colony 24/7 Mix of Modes
    Added Random Pilot Execution option. This will choose a random execution out of the ones you have unlocked.
    Advocate Gifts will now default to rewarding random cosmetic items instead of credits. This should help players who primarily play one type of loadout get more cosmetic rewards
    Coliseum Improvements

Added new introduction ceremony
    Added 9 new victory animations
    Player now automatically wins Coliseum match if opponent disconnects
    FIXES

Gameplay Fixes

Fixed bug in Angel City where embarking into your Titan in certain spots would lead to player death
    Various fixes to improve overall movement
    Various improvements to Pilot melee
    Amped Wall fixes
    Silence Pistols are now properly amped
    Arc Grenades can now be thrown through the passable side of the Amped Wall.
    Fixed issue with Inner Pieces so executed Pilot is facing the same way as the execution
    Fixed some issues with weapon drops during executions
    Fixed the sidearm dropping from the stim execution
    Fixed 180 degree bug with executions.
    Fixed bug where you couldn’t move after Northstar’s execution
    Fixed Titans warping to the floor when disembarking in mid-air
    Fixed bug in Coliseum where holding down ordnance button between rounds would cause player to spawn on same side as their enemy
    Fixed a bug that could cause rodeoing pilots to not be hit by Electric Smoke.
    Various Faction Leader announcement fixes when executing rodeo
    Various improvements to Titan nose art issues
    Adjusted disembark to better handle disembarking onto a raised platform
    HUD/Menu Fixes

Added player level to callsign cards during killcam
    HUD options menu now displays proper value for 2d/3d damage indicator settings
    Player gen of 2.09 no longer incorrectly displays as 2.9
    Fixed bug in Live Fire so flag icon now displays properly during killcam and spectator mode
    Fixed custom loadout names sometimes showing wrong text
    Miscellaneous

Fixed bug where you would still get an option to buy after purchasing Angel City's Most Wanted Bundle
    Various stability improvements

• Yeni dlclere ücretsiz diyorlardı 25€ dan yapıştırmışlar
  • Hocam konu ile ilgilenmiceksen bana devredebilirsin konuyu
  • aynen oyuna sahip biri devir alsın konuyu bari :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Hocam konu ile ilgilenmiceksen bana devredebilirsin konuyu

aynen katılıyorum eng si olan bırı tüm detaylarıyla anlatacak bırı lazım konuya hatta taktik verebilecek felan çol sönük konu
  • Merhaba beyler ; rainbow six siege aktif oynayan biriyim fps hastasıyım. Tf2 ile bf1 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Oyunda oyuncu sayısı nasıl ? Oynanabilirliği nasıl ? Pingler ne durumda :) cevaplarsanız teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faatihb

Merhaba beyler ; rainbow six siege aktif oynayan biriyim fps hastasıyım. Tf2 ile bf1 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Oyunda oyuncu sayısı nasıl ? Oynanabilirliği nasıl ? Pingler ne durumda :) cevaplarsanız teşekkürler.

ikiside güzel hocam ama farklı oyunlar ikisindede oyuncu sıkıntısı yok . ben titanfall 2 oynuyorum ping ve oyuncu problemi yok çok hızlı oyun grafikler çok iyi . ben eski silahları falan sevmediğim için titanfall 2 oynuyorum bf de var ama girmiyorum pek . titanı öneririm
  • lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    Peki hocam birşey daha soracaktım. DEluxe edition ile standart edition arasında çok fark var mı ? Mesela Rainbow six siege oyununda almazsan oyun parası ile kendini geliştirebiliyorsun kazandıkça gerçek paraya ihtiyacın yok Tf2 de böyle birşey var mı ? Para yatırmazsan ezik kalmayız değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.