Şimdi Ara

Titanfall 2 - %100 Türkçe Yama Çıktı! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
9
Favori
35.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playas kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • 2.6.0.1 için ne yapabilirim.
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    Özelden bize gerekli dosyaları gönderebilir misiniz? 2.0.6.1 içeren bir güncelleme çıkarmayı planlıyoruz.
  • güncel sürüm var mı türkçe yama için??
  • Tg yamayı severim yıllarıdır takip ederim ilk zamanlar çok eksik çeviri yapıyorlardı sonra düzelttiler bir de korsan oyunlara çeviri yapıyorlar sanırım abi orjinal oyunda her yaptıkları yamada sorun çıkar mı yoksa :D
  • Bilgisayarınıza uygun sürümü bulun diyor açmıyor.
  • Oyunu Türkçe yamanız ile bitirmiştim oldukça kaliteliydi. Teşekkür ediyorum.
  • Daha oyunu oynamadım ama gördüğüm en güzel yama setup'ıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidetaka Miyazaki

Daha oyunu oynamadım ama gördüğüm en güzel yama setup'ıydı.
    Aynen öyle hocam gerçekten dört dörtlük harika bir yama/setup çalışmasıydı tekrar tekrar bu ekibi kutluyorum.

---
    Türkçe yaması çıkasıya kadar Titanfall 2 hiç umurumda olmayan bir oyundu birinci oyun zaten Multiplayer online özellikli olduğundan en baştan beni kaybetmişti MP oyunlardan (Single bölüm içerseler de) hiç hazetmem sevmem. Sonra işte Türkçe yamasıyla Titanfall 2'ye bir başladım bir gömüldüm daha ilk dakikasından son anlarına kadar oyun nasıl kaptı aldı yürüdü anlayamadım of dedim ya iyi ki oynuyorum bu oyunu, Singleplayer senaryo ilerleyişi karakterler sunum ortam mekanlar oynayış özellikleri ses/müzikler her şeyiyle o kadar sarıyor ki Türkçe yaması zaten harika oyun tümden muhteşem bir şeydi.

(Herhalde SPOILER'lik bir şey değildir bu bilmiyorum)
    Bu arada ne zaman "Titanfall 2" ismi geçse hemen aklıma şu düşer yüzümde tatlı sevimli bir tebessüm oluşur öyle bir durup düşünürüm: Mesela oyun boyunca bize eşlik eden sevgili Titan'ınımız "BT-7274" kısaca BT'nin bazen etrafında gördüklerine bazen bize ettiği alaycı komik şakacı sözleri yaklaşımını unutamam ve en önemlisi de bizi alıp devasa uzaklıktaki bir yerlere fırlatırken ya da zor bir durumun çatışmanın üstesinden geldikten sonra hani bize bakıp elini havaya kaldırıp baş parmağıyla (onaylama/tamamdır/başardım anlamında) işaret yapması yok mu :) acayip yakışıyordu oyuna BT'ye hala hatırladıkça gülümserim.

@Tgyama ekibi her neredeyseniz sizleri yeni yamalarla yine böylesi Türkçe yamalarda bekliyoruz tekrardan teşekkürler...
    Bu arada aklıma gelmişken WATCH_DOGS 1 yaması için bir açıklamanız vardı dosyaları çözdük yapıyoruz diyordunuz aylar sonra da yok olmadı başaramadık bıraktık demiştiniz, şu an yine bir yerlerde WD1 Türkçe yama çalışmalarına başlanmış yeni DH'de konusu bile vardı haberiniz olsun dedim. Neyse yani umarım sizlerin düştüğü başaramadığınız yapamadık dediğiniz durumlar bu arkadaşların başına gelmez de işallah kavuşuruz WD1 Türkçe yamasına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 1 Şubat 2019; 15:7:58 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 3 Şubat 2019; 2:0:21 >
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yamamız güncellendi ve artık 2.0.6.1 sürümünü de içeriyor.

Sitemizden indirebilirsiniz:
    https://btgyama.blogspot.com/2018/12/titanfall-2-turkce-yama-v20.html
  • emeğinize sağlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, gayet güzel duruyor
  • kurulmuyor donuyor tabi yüklenme süresi 20 dk dan fazla ise beklemedim o kadar
  • Program, yönetici olarak çalıştırılmadığı için seçilen klasöre okuma/yazma izinlerini bulamıyor ve bu sorun ortaya çıkabiliyor. Yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun.
  • yönetici olarak çalıştırıyorum...bi kere çalıştırdım donmadan yüklemeye başlamıştı 20 dk falan yüklemedi kapattım. Oyun korsan ondan olabilir diyecem korsana da yapmışsınız yamayı neyse sağlık olsun böyle devam edecez artık.Elinize sağlık yama iyi duruyor
  • Oyunu sayenizde türkçe olarak bitirdim. Oyunun sonunda Apex yazılı kartı titanın üzerine bırakması oyunu yaparlarken Apex legends akıllarında varmış zaten detirtiyor. Yama için teşekkürler.
  • teşekkür ederim
  • oooo çok iyi ben de tam başlıyordum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.