Şimdi Ara

Titanfall 2 - %100 Türkçe Yama Çıktı! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
9
Favori
35.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna dün basladım,yamayı gördüm cok mutlu oldum.Oyunun ilk 2 bölümünü geçtim efsane birşey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Oyuna dün basladım,yamayı gördüm cok mutlu oldum.Oyunun ilk 2 bölümünü geçtim efsane birşey
    Bende oyuna başladıktan sonra tr yaması olduğunu farkettim. Neyseki sadece training kısmını oynadım. Yamada emeği geçen herkese teşekkürler.
  • Oyunun senaryo kısmını bitirdim. Gerçekten mükemmel oyunmuş. Oynarken çok zevk aldım. Çevirmen arkadaşlara teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yama çıktıktan sonra senaryo modunu oynadım.İyi ki de oynamışım çevirmen arkadaşların eline sağlık.
  • singleplayer boyle yapilir iste dedirten oyun. yama kalitesi guzeldi. tesekkurler
  • Blog bulunamadı diyor, Türkçe yamayı indiremiyorum. :(
  • grupima kullanıcısına yanıt
    Grubun yetkilisi ayrı olarak çalışmalarına devam edeceğini söylediği için grubu kapattı. Bende yama mevcut, Google Drive hata verdiği için geçici olarak Wetransfer'e yükledim. Yama sahibi zaten kendisi güncel linki paylaşacaktır.
    https://we.tl/t-Fd2kgTzgxT

Not : Bendeki yama Temmuz 2018 yılına ait. Umarım güncel sürümde çalışıyordur. Oyunu sildiğim için deneyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Grubun yetkilisi ayrı olarak çalışmalarına devam edeceğini söylediği için grubu kapattı. Bende yama mevcut, Google Drive hata verdiği için geçici olarak Wetransfer'e yükledim. Yama sahibi zaten kendisi güncel linki paylaşacaktır.
    https://we.tl/t-Fd2kgTzgxT

Not : Bendeki yama Temmuz 2018 yılına ait. Umarım güncel sürümde çalışıyordur. Oyunu sildiğim için deneyemedim.
    Çok teşekkür ediyorum yardımınız için!

İyi oyunlar hocam. Çok güzel bir oyun sizi bekliyor.
  • Yama bende oyunun hata vermesine sebep oldu. Versiyon farkı sanırım.
  • Benim paylaştığım olanı diyorsanız doğrudur, olabilir. Facebook üzerinden yamayı yapan arkadaşa mesaj attım, belki güncel yama linkini gelip paylaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Benim paylaştığım olanı diyorsanız doğrudur, olabilir. Facebook üzerinden yamayı yapan arkadaşa mesaj attım, belki güncel yama linkini gelip paylaşır.
    Selamlar, dün yamayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Maalesef bende de hata verdi. Yine de düşündüğünüz için sağolun.
    Tüh, sağlık olsun. Yamayı yapan arkadaş gelip güncelini paylaşacaktır eminim.
  • Arkadaşlar, site yenilendiği için güncellemeyi unutmuşum.

Titanfall 2 Türkçe Yama v2.0 Linki:
    https://btgyama.blogspot.com/2018/12/titanfall-2-turkce-yama-v20.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegioXII -- 17 Eylül 2019; 15:46:34 >
  • Hocam şimdi origin access ile oyuna eriştim indiriyorum en güncel sürümde çalışır mı bu?
  • Ferucci kullanıcısına yanıt
    Bir sorun çıkacağını sanmam. Ama çıkarsa, bize bildirin. Belki bir güncelleme sorunu oluşur.
  • Tamamdır hocam iniyor şimdi akşam deneyip yazarım teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunsuz çalışıyor hocam çok sağ olun emekleriniz için Allah kolaylık versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferucci kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz, iyi eğlenceler
  • Yama çok güzeldi. Teşekkür ederim elinize sağlık.

Oyun da harikaydı uzun süredir bi fps oyunundaN bu kadar keyif almamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 9 Kasım 2019; 22:19:4 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.