Şimdi Ara

Titanfall 2 - %100 Türkçe Yama Çıktı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
9
Favori
35.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, yama çalışması %50 olarak güncellendi. Oyun içi metinler ve menüler tamamlandı. Geriye alt yazılar kaldı. Test çalışmasını da işin içine katarsak, tahminimizce 3-4 haftada biter (Eğer dosyalarda bir sorun çıkmazsa).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegioXII -- 24 Ocak 2018; 20:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgyama

Arkadaşlar, yama çalışması %50 olarak güncellendi. Oyun içi metinler ve menüler tamamlandı. Geriye alt yazılar kaldı. Test çalışmasını da işin içine katarsak, tahminimizce 3-4 haftada biter (Eğer dosyalarda bir sorun çıkmazsa).

teşekkürler.
  • Titanfall 2 - Türkçe Tanırım sizlerle!

Not: Oyun için alt yazılar biraz küçük olduğu için 480p veya 720p kalitesinde izlemenizi tavsiye ederiz.

• Kolay gelsin.
  • Hikayesi beni bayağı şaşırtmıştı. Sıradan bir singleplayer beklerken duygusal olarak bile etkileyen bir senaryoya sahipmiş meğer. Türkçe yama çıktığında bir daha oynarım belki. Kolay gelsin hepinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin beklemedeyiz

• Oyunun başları half life tarzında tek takılıyorsun senaryo ilerledikçe bildiğiniz oyun call of dudy dönüyor :)

Birde Titan'ın içinde savaşırken aldığım şu zevki hiçbir oyunda almadım efsane.
  • Ellerinize sağlık teşekkürler
  • beklıyoruz çok ıyı oldu
  • Güncel durum %75 olarak güncellendi.
  • Kolay gelsin başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: tgyama

Güncel durum %75 olarak güncellendi.

baya hızlısınız...
  • Takipteyiz silmedim oyunu sizi bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin. Hard disk yine ağlayacak belli oldu.
  • Ya siz ne iyi yürekli insanlarsınız hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Başarılarınızın devamı niteliğinde olacağına adım gibi eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmaiL Usl -- 8 Şubat 2018; 4:46:44 >
  • sabırsızlıkla bekliyoruz. Kolay gelsin.
  • Evet arkadaşlar öncelikle bugün Afrin'de şehit olan 11 askerimize Allah'tan rahmet diliyor, yaralı askerlerimize acil şifa diliyoruz. TF2'ye gelirsek, Yama %95'e ulaştı. Bundan sonra test aşamasına geçeceğiz. En fazla 3 gün içerisinde yamamız çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegioXII -- 11 Şubat 2018; 0:23:22 >
  • Arkadaşlar, Türkçe Yamamız çıkmıştır. Açıklamalar ve link ilk gönderiye eklendi.
  • Sitenizdekinden indiriyor ancak burada indirmiyor güncellersiniz hocam indirme linki sanırım sıkıntılı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.