Şimdi Ara

Titanfall 2 - %100 Türkçe Yama Çıktı! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
9
Favori
35.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgyama

Dosyalar üzerinde çalışıyoruz. Herhangi bir hata çıkmazsa, başlamayı düşünüyoruz.

@tgyama umarım Watch Dogs 1 için böyle bir çalışmanız olur henüz ortada bir şey yok ama yinede acayip sevindim buna, gerçekten yapabilirseniz en az Titanfall 2 kadar sevilecek takdir edilecek bir oyuna bir altyazı yapmış olursunuz. Yalnız şunu sormadan geçmeyeyim, acaba yeni oyunu Watch Dogs 2 dururken "WD.1 üzerinde çalışıyoruz hata çıkmazsa başlamayı düşünüyoruz" demenizin özel bir sebebi var mıydı? Şimdi buraya gelip "ne gerek var 2012'den kalma eski oyuna gidin WD.2'ye altyazı yapın" diyenler çıkabilir de keyfinizi kaçırmasın moralinizi bozmasın hani WD.1'den vazgeçmeyin diye dedim.

---
    @okinkurt
    Sağolasın bilgi için. Bence de sorun olmaması lazım, Origin'de öyle "go offline" yapmadan doğrudan oyunu açıp Türkçe olarak SP bölümlerine devam etmek en doğrusu.

• Türkçe yamanız ile bir bölüm oynadım az önce. Gayet başarılı olmuş. Kurulum konusunda da bir sorun yaşamadım. Ellerinize sağlık. Gerçekten kaliteli çeviriler yapıyor ve hit oyunları türkçeleştiriyorsunuz.
  • quote:

Dosyalar üzerinde çalışıyoruz. Herhangi bir hata çıkmazsa, başlamayı düşünüyoruz.

helal olsun.
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    WD1'den başlamamızın sebebi, hem henüz ortada bir çeviri olmaması ve WD2'nin dosyalarının henüz açılamaması. Bir sıkıntı olmadan WD1'i çevirirsek, daha sonra WD2'nin dosyaları üzerinde çalışabiliriz diye düşünüyorum. Ayrıca "Go Offline" tavsiyemizin sebebi, oyunun online olarak açılışında, Origin tarafından dosyalarının kontrol edilmesi. Bu durumda açılışta bir dosya değişiklikliği fark edilirse, sorun çıkabilir diye düşündük.
  • quote:

WD1'den başlamamızın sebebi, hem henüz ortada bir çeviri olmaması ve WD2'nin dosyalarının henüz açılamaması. Bir sıkıntı olmadan WD1'i çevirirsek, daha sonra WD2'nin dosyaları üzerinde çalışabiliriz diye düşünüyorum. Ayrıca "Go Offline" tavsiyemizin sebebi, oyunun online olarak açılışında, Origin tarafından dosyalarının kontrol edilmesi. Bu durumda açılışta bir dosya değişiklikliği fark edilirse, sorun çıkabilir diye düşündük.

Hocam Lord of the falleni çevirmeyi düşünürmüsünüz acaba ?
  • Dosyaları açabilirsek tabii ki de başlarız. Listemize aldık. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yamayı hangi versiyonlarda çalıştırdığınızı yazabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoroglu

Türkçe yamayı hangi versiyonlarda çalıştırdığınızı yazabilir misiniz?

İlk sayfada konu başlığında en altta yazıyor ya kardeşim.
  • Titanfall Deluxe Edition kurulu. Maalesef oyun orijinal değil 2 yamayıda denedim fakat Need to increase max entitlements hatasını aldım. Bilgisi olan var mı acaba?
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Oyunun ana klasöründe bulunan "gameversion.txt" dosyasını açıp, orada yazan versiyon numarasını söyler misiniz? Yamamız, korsan sürüm için 2.0.7.0, orijinal sürüm için 2.0.11.0 sürümleri ile uyumludur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

quote:

Türkçe yamayı hangi versiyonlarda çalıştırdığınızı yazabilir misiniz?

İlk sayfada konu başlığında en altta yazıyor ya kardeşim.

Sanırım eksik yazdım:) Release grup olarak kastettim.
  • quote:

Oyunun ana klasöründe bulunan "gameversion.txt" dosyasını açıp, orada yazan versiyon numarasını söyler misiniz? Yamamız, korsan sürüm için 2.0.7.0, orijinal sürüm için 2.0.11.0 sürümleri ile uyumludur.

Hocam 1 saat kadar multiplayer oynadım bir sıkıntı olmadı acaba multideki itemleri vs de çevirseniz nasıl olur düşünürmüsünüz ?

Titanfall 2 - %100 Türkçe Yama Çıktı!

Titanfall 2 - %100 Türkçe Yama Çıktı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 18 Şubat 2018; 0:51:16 >

• Ekibimiz MP ile fazla ilgilenmek istemiyor. Biraz fazla ve karışık. Ama eğer MP metinlerini çevirmek isteyen olursa, seve seve yardımcı oluruz.

• yamada sorun var galiba verdiğiniz 2 sürümüde denedim olmadı oyuna girerken hata vermesine neden oluyor benim oyunun sürümü v2.0.6.0 internetten v2.0.7.0 sürümü uptada pach indirdim ama onu yüklerken nedense hata veriyor sürümü yükseltemedim bir türlü acaba sizde pach uptada sıda var mı onu yükleyelim önce
  • Titanfall 2 - %100 Türkçe Yama Çıktı!
    fotoda pach yüklerken verilen hata gözükmekte acaba bunu nasıl giderebilirim eksik dosya diyorda ne alaka sonuçta oyun sağlam açılıyor
  • quote:

Dosyaları açabilirsek tabii ki de başlarız. Listemize aldık. Teşekkürler.

Ah be hocam keşke son çıkan deus ex oyununu bir çevirseniz çok iyi olur.
  • Yamayı, Fitgirl 2.0.7.0 ve Darck Repacks Deluxe Edition sürümlerinde denedim. İkisinde de çalışmadı.
  • quote:

Yamayı, Fitgirl 2.0.7.0 ve Darck Repacks Deluxe Edition sürümlerinde denedim. İkisinde de çalışmadı.

aynen bende denedim olmuyor
  • dijey561 D kullanıcısına yanıt
    Yamayı kurduktan sonra mı güncelleme yaptınız? Ayrıca bazı dosyalar, görünüyor. Direk oyunun 2.0.7.0 sürümünü indirmeyi deneyin.

• ekoroglu E kullanıcısına yanıt
    Yamamızın hangi versiyonunu indirdiniz?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.