Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (476. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.147
Cevap
28
Favori
722.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden çok oynuyordum bu oyunu. Önerim şu oyunu xmax modu ile oynayın ve item kolleksiyonu yapacaksanız tqvault programını kullanın.
  • internetten legandary oynayacak kimse yokmu ya.
  • uzun süre oldu bu başlığa bakmamıştım..tekrar canlandığını görmek güzel
    eski günlerin anısına daha önceki sayfalarda paylaştığım ve saygıyla anılan harusumun bir resmini sizinle paylaşayım
    http://img83.imageshack.us/img83/9656/screenshot12c.jpg
  • 2 kılıç nasıl takıcaz skill ağıcında bişimi açmamız lazım deniyorum olmuyor 9 levelim yardımcı olacak varsa

EDİT: gerek kalmadı buldum teşekkür ederim skill agcındaymıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stanlyhan -- 22 Mart 2012; 21:23:25 >
  • secret passagelerdekileri öldürmeye gücüm yetmiyo. lvl 64 wardenim.
  • arkadaşlar elimde manyak artifactlar var. direkmen tak kullan. arcana formulalarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. sadece 1 kaç tanesi eksik. en iyisi onlarıda tamamlayıp sizlere göndereyim.
  • arkadaşlar hell'de bitirilmiş lvl 64 wardenim. isteyen olursa save dosyasını göndereyim. gerçekten güçlü bi karakterdir. kodumu oturtur. isteyenlere duyurulur. hilesiz bir şekilde bu günlere kadar gelmiştir.
  • arkadaşlar 2 sorum var.

1- mavi itemlermi daha güçlü mor itemlermi

2- sadece sarı ve yeşil yazılı itemleremi relic ve charm takılır yoksa hepsinemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

arkadaşlar 2 sorum var.

2- sadece sarı ve yeşil yazılı itemleremi relic ve charm takılır yoksa hepsinemi

mor itemler mavilerden daha güçlü ama yeşil itemler en güçlü. relic ve charmlari sadece sarı ve yeşillere takarsin
  • quote:

arkadaşlar 2 sorum var.

Jazz'ın da dediği gibi sadece sarı ve yeşil itemlere taş eklenebiliyor. En iyi itemler ise yeşil olanlar, bazılarına çok fena özellikler gelebiliyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngelOfThursday -- 27 Mart 2012; 20:09:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magnicifent

Gönderceğin kişinin nickine tıklıyorsun,onun profil sayfası geliyor.Ordan nickinin altında pm diye bir şey yazıyor,oraya basıp mesajını atabilirsin.

senin kullandığın versiyon ile adamların kullandığı aynı değildir , genellikle yabancılar partch kurmadan oynuyor
  • 1- elimde cold damageli silah var... buna total damage%5 relic yoksa damage %5 relic yoksa cold damage %5 relic dahada yoksa lighting damage %5 relicmi takmalıyım.

2- yine aynı silaha mesela fire damageli yada vitality yada deamon damageli relic taksam boşunamı takmış olurum.

3- bu silah için sorduğum soru aynı zamanda elbise ve yüzükler içinde geçerli.
  • quote:

1- elimde cold damageli silah var... buna total damage%5 relic yoksa damage %5 relic yoksa cold damage %5 relic dahada yoksa lighting damage %5 relicmi takmalıyım.

2- yine aynı silaha mesela fire damageli yada vitality yada deamon damageli relic taksam boşunamı takmış olurum.

3- bu silah için sorduğum soru aynı zamanda elbise ve yüzükler içinde geçerli.

Total Damage olan en iyisidir sen onu tak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngelOfThursday -- 29 Mart 2012; 20:41:52 >
  • Ternion attack skillini hızlı atabilirmiyim? cast speedi %100 yaparsam nolur? hacılar bi yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacqMore

Ternion attack skillini hızlı atabilirmiyim? cast speedi %100 yaparsam nolur? hacılar bi yardım

Cast speed demek skilin atış hızı demektir. Örneğin sen bir skill kullanırken adamın elini kaldırarak skill atıyor buda 1 saniye sürüyo yani skille bastıktan 1 saniye sonra skill işliyor. Cast speed i yükseltirsen işte bunu azaltmış olursun. Cast Speed en yüksek olursa skilin effektini beklemezsin. Cast speed en fazla %100 değil %300 olur... Eğer skillin dolum süresini azaltmak istiyorsan bunun için recharge lazım. Eksi recharge veren itemler bul skillin dolum süresi azalır. Bunu da en fazla %100 yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WestBl4ck -- 30 Mart 2012; 20:02:19 >
  • arkadaşlar buraya bir zip/rar dosyası koymak istiyorumda nasıl yapılır bi yardım. resim yükle ve video yükle var. ama dosya yükle yok
  • 1- Yarınki sınava girecek arkadaşlara başarılar. Sırf bu sınav yüzünden ne zamandır titan queste takılamıyorlardı. O arkadaşları pazartesi günü aramıza bekleriz.
    2- Arkadaşlar burda artifectler var. Direkmen tak kullan. Arcana formulalarla uğraşmanıza gerek yok. Sadece ve sadece sigil of bast ve thants glory eksik.. onlar elimde olmadığı için yapamadım. Dediğim gibi sadece 2si eksik. Gerisi tamam. Düzenlemedim. Karışık koydum. Yani bazılarından 2 tane görürseniz şaşırmayın.
    3- Köpek mert denen kayıtlı dosya legendaryde bitirilmiştir ve aynı zamanda onunda içinde artifect var.
    4- Ve yine arkadaşlar düzenlemediğimden dolayı içinde mavi renkli bezı itemlerde var. sakın ha sakın bu ne lan demeyin. İyice saçmalamış falan demeyin. düzenli diil.
    5- anlayacağınız amacım artifect göndermekti.
    6- Alayınıza teşekkürler.

https://****.com/files/2523935212/artifect_ve_item.rar
  • arkadaşlar bi yükleyin isterseniz ben biraz beceriksizimdirde. olmadıysa eğer, tarif edin o şekilde yükleyeyim
  • quote:

arkadaşlar bi yükleyin isterseniz ben biraz beceriksizimdirde. olmadıysa eğer, tarif edin o şekilde yükleyeyim

Eyvallah sağolasın herşey için. Bu upload olmamış ama. Uploaded.to ya gir önce üyelik al ve rarladığın dosyaları File Upload seçeneği var oradan ayarlarsın.
  • arkadaşlar sayfalarda gezerken bazı arkadaşların fotoğraflarında potlar toplu duruyordu yani tek bir slotta 70 pot felan onları nasıl birleştiriyoruz benimkiler bütün sayfayı kaplıyo biraz araştırdım ama bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.