Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.148
Cevap
28
Favori
722.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eraysenol

1-storm seçilmiş bir heroya fire asası vermek yada earth seçilmiş bir heroya cold asası vermek hatamıdır.
    2-ben su anda stormla oynuyorum. light ve cold asalarıyla savaştım genelde. ama elime güçlü piercing ve elemental ve fire asaları geçiyor bunları kullanmamalımıyım.

Pek bişey farketmez ama light kullanman daha iyi olur heralde.
  • quote:

custom mapın ne olduğunu bilmiyorum. benimki kur ve oyna oyun. internetsiz.

mod söyleyecek olan elemana söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WestBl4ck -- 4 Nisan 2012; 21:54:28 >
  • arkadaşlar tunngle'da lilith ve underlord modları var. ben orda oyun kurup oynayabilirmiyim.
  • quote:

arkadaşlar tunngle'da lilith ve underlord modları var. ben orda oyun kurup oynayabilirmiyim.

Underlord u biliyorum ama Lilith i ilk defa duyuyorum. İstersen kurup oynayabilirsin bi sorun olmaz. Ama yeni bi karakterle başlaman gerekiyor sanırım.
  • nasıl kurulduğunu bilmiyorum
  • çok arkadaştan yardım istedim bende yanınızda oynayım diye. kimse oralı olmadı. sallamadı. düşündüm acaba bende kurabilirmiyim diye. nasıl kurulacağınıda bilmiyorum.
  • quote:

çok arkadaştan yardım istedim bende yanınızda oynayım diye. kimse oralı olmadı. sallamadı. düşündüm acaba bende kurabilirmiyim diye. nasıl kurulacağınıda bilmiyorum.

Valla bende bilmiyorum. Titan Quest Immortal Throne gibi bi ek paket olarak kuruluyordur belki.
  • yaw ben immortal thronede oynamayada razıyım. orda 4 oyun var
    titan quest, immortal throne, tqit lilith, tqit enderlord.
    ben immortal thronede de oynarım yani. yeterki kurabiliyim.
  • arkadaşlar tungleda immortal throne nasıl kurulur
  • quote:

arkadaşlar tungleda immortal throne nasıl kurulur

Sen şuan immortal throne oynamıyormusun zaten ?
  • dostum ordaki itemler benim oynadığım immortal thronda yok. manyak şeyler çıkıyo.
  • slm millet hala devam mı titan a
  • devam durmak yok yola devam
  • benim bi mage vardı mısırı bitirmiştim yeni ve hp regeneration'ı 80'di ölmek bilmiyordu namussuz özledim la karakterimi
  • Devam tabi Titansız olur mu hiç :D
  • ben önceden oynayıp bitirip silmiştim oyunu bugün yine yükledim titan questi bunu bitirince immortal tyronu kurucam sıfır karekter açtım 4 level kalkan silah kullanmayı seviyorum hangi savasçı özelliğini seçmeliyim ben bu işten hiç anlamıyormuşum onu anladım 1 saattir sayfa sayfa geziyorum bu oyunun çok inceliği varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0d3r36

ben önceden oynayıp bitirip silmiştim oyunu bugün yine yükledim titan questi bunu bitirince immortal tyronu kurucam sıfır karekter açtım 4 level kalkan silah kullanmayı seviyorum hangi savasçı özelliğini seçmeliyim ben bu işten hiç anlamıyormuşum onu anladım 1 saattir sayfa sayfa geziyorum bu oyunun çok inceliği varmış

Titan Quest'in üzerine direk Immortal Throne'u kurupta da oynayabilirsin birşey farketmiyor. Haruspex'i (Hunting & Dream) önerebilirim sana. Mızrak - kalkan kullanırsın. Çok sağlam bir karakter oluyor. Ben oynamıştım.
  • hunting sanırım okçu dreamıda 8 levelde secicem anladığım kadarıyla bunları sectikten sonra skill olarak neler basmam gerekicek
  • birde bu hunting de bir sürü özellik var hangilerini ilerletmemiz gerekicek
  • Hunting de yay ve mızrak skilleri var. Sen mızrak için olanları açacaksın. Bu linkte var bak nasıl geliştireceğin.
    http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Haruspex&master1=7&master2=9&sa=0&m1=32-0-0-6-0-12-6-0-8-0-0-8-0-6-8-10-6-0-6-0-6-0&m2=32-0-12-0-12-8-12-6-16-8-8-0-0-8-0-1-6-0-0-8-12-0
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.